Kayıt Ol

Gidiyorum =(

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Rom: 1
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
Gidiyorum =(
« : 19 Şubat 2008, 17:29:16 »
Gidiyorum

Gidiyorum işte ardıma bile bakmadan…
Gidiyorum; hepinizi arkamda bırakarak…
Gidiyorum; bir daha geri dönmemecesine…
Gidiyorum elimde olmadan, hepinizi özleyerek…

Ben sizlersiz ne yaparım orada. Herkes yabancı, herkes soğuk… Ben sizin gibi arkadaşları orada bir daha nasıl bulacağım… Bir tanecik kardeşim, ben senden nasıl kopacağım? Seni buralarda bırakıp ben nasıl giderim kilometrelerce uzağa… Ya Gamze seni, nasıl unuturum her kantine gittiğimizde “ooooo ne yiyoruz?” deyişlerini,
Ya Ayşegül seni, ya seni nasıl unuturum ben! Bana sürekli animatör gitaristlerin videolarını yollamanı! Ya Her fırsatta makara yaparken Arcan ile birlikte “Hay Allah kahretmeye!” demelerinizi… Hele Ayşıl ya seni unutmak imkânsız mı? Her kötü esprinin ardından bir "ööööwwwww" çekmen! Ya Damla sen her defasın "Didoş aynan yanında mı versene bi" demelerin.  Ya Uğurkan ile Arcan sizin yapışık ikiz gibi dolaşmalarınızı her defasında bizi kırıp gülmekten geçirmeleriniz unutulur gibi değil ki! Ya sınıfın kapısının kolunu kırıp sonrada bütün camları açıp içerde tek bir kişi bırakmayıp dersi kaynatmalarımız… Her inkılâp dersinde hocaya ders işletmeyişlerimiz… O kadar çok hatıralarım var ki şu koca 3 sene içinde anlatmaya yetmiyor vakit. 
Dolu dolu sayfalarca yazmak isterim sizlere bunları ama yazmaya gücüm yok. Gidiyorum artık arkama bile bakmadan… Eğer bakarsam, sizin gözyaşlarınızı görürsem gidemem ki. Gitmeliyim çünkü buna mecburum. Belki sizleri yarı yolda bırakıp gidiyor olabilirim ama belki diğer yandan da uzakta olan arkadaşlarıma yaklaşıyorumdur… Kendimi böyle avutmaya çalışıyorum ama biliyorum ki olmayacaklar. Onlarda eskisi gibi bana uzak kalacaklar.
Ağlıyorum yine, her gece yatağıma yattığımdaki gibi ağlıyorum. Hıçkırıklara boğularak. Siz olmadan orasının tadı nasıl çıkar ki!
Beni affedin ne olur. Sizi yarı yolda bıraktığım için affedin. Hayallerimizde kendimi eskittiğim için… O hayalimizdeki dünya turuna 5 kişi değil de 4 kişi gittiğiniz için…
Affedin beni gidiyorum artık! :( :( :( :'( :'( :'(

Gidiyorum işte ardıma bile bakmadan…
Gidiyorum; hepinizi arkamda bırakarak…
Gidiyorum; bir daha geri dönmemecesine…
Gidiyorum; yepyeni bir hayata....!!!!
İSTANBUL GİTMEME İZİN VERME BIRAKMA BENİ
Nefret'e Sevgiden Daha Çok Güvenirim..Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)