Kayıt Ol

Gitmiş olsanda bitmiş değilsin...

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Gitmiş olsanda bitmiş değilsin...
« : 07 Şubat 2008, 22:21:28 »
Bilirsin beni...Gülerim hep, üzüldüğümü kimselere belli etmem ben. Ağlarım belki hıçkıra hıçkıra ama yoldan geçeni durdurup ''bak kalbim yaralı'' demem. Diyemem. Ya sana kızarsa, ya seni ağlatan da ağlasın derse o da herkes gibi... Dayanamam ben sana söz söylenmesine. Nefret ediyorum senden şu anda inkar edilemeyecek kadar çok nefret. Fakat kalbime engel olamıyorum işte. Ben istemiyorum seni o istiyor...
Hani sen gittin ya artık dönmeyeceksinya o ağlıyor, ben değil. Parmaklarıma beynim hükmedebilse neler yazardım tahmin edemezsin fakat kalbimin kontrolünde artık onlarda. Tutacağım kendimi dedim, kendime ne sözler verdim bilemezsin. Bir daha ona tek satır karalamayacağım dedim, dahası bu yalana kendim bile inanmıştım ama olmadı işte, olmuyor...
Bir şarkı dinliyorum...Birkaç saattir sadece onu dinliyor ve sadece seni düşünüyorum...
''Gönlünü gün edeni sevmez sevda ister hep onu üzeni
Her ona kucak açan olmaz fayda bekler hep onu sileni''
Sen benim için artık (...)'dan ibaretsin... Adını anmayacağım...3 noktamsın benim...Ne demek istediğimi anlıyor musun?Devamın var, bitmedin...Aklımda herşeyi sonlandırmış olsamda, mantığım seni reddediyor olsada, içimde bi yerlerde kalbimde hala senin kıpırtıların var. Senin için can çekişen bir ruhdan çok daha fazlası bu içimdeki !
Hissetmiyorsun, hissedemezsin...Eğer şu içinde bulunduğum hali, şu kalbimde yanan alevi farkedebilsen, eğer onu hissedebilsen anlardın seni ne kadar çok sevdiğimi...Asla anlayamadın, asla anlayamayacaksın.
Artık ne kendime verecek son bir şansım var ne de sana. Oyun bitti burada, istemiyorum daha fazla acı. Daha fazla gözyaşı saklayamam pınarlarımda. Çabalarımda sonuçsuz zaten bu aptal kalp bedenimde çarptıkça...
Sen, sen yokolmadığın sürece bu aşk yokolmayacak. Ama lütfen, lütfen sende gitme... Yokoluşlar yetmiyor bir aşkı sonlandırmak için... Yaşadım, biliyorsun ben onu da yaşadım... Bir yokoluş ardından aylarca ağladığımı, kalbim sana çarparken içimde bir yerlerde, şarkıalrda onun için ağladığımı sende benim kadar iyi biliyorsun. Bana bir defasında ''bana onu anlatsana'' demiştin...Dün gibi aklımda...
O gün, sana onu anlatırken de ağlamıştım ben... Sana ''kahverengi saçlarında kalbimde çarpan yumuşak hissi hissedebilirdim, ve o gözleri dünyadaki herşeyden anlamlı bakardı...'' demiştim...Gülümsemiştin yalnızca...
Her düştüğümde bu belaya bir defa daha açılıyor yüreğimdeki k abuklar, bir defa daha yanıyor canım... Günler, aylar geçiyor kabukları kuruyor, dökülüyor acılarımın...Fakat ben, hala acıyorum...İçimdeki bu hisse, bu bitmeyen, bu sönmeyen ama sönmesini beklediğim, sönmesini herşeyden çok istediğim hisse acıyorum...
Seni Seviyorum...
Duyuyor musun beni...Seni Seviyorum...

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gitmiş olsanda bitmiş değilsin...
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2008, 14:26:01 »
esracım sana bir damla gözyaşımı gönderiyorum ne kadar güzel olduğunu anla yazının ;)
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2008, 17:19:34 »
ohoo kuzum süper olmuuşş keşke bu yazıları yazmaya hiç gerek olmasaydı..
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2008, 17:28:19 »
uff Esra öyle bir  zamanda okudum ki bu yazıyı  :'( :'( anladın sen   ;) ellerine sağlık her zamanki gibi çok güzel olmuş  :hug
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2008, 17:32:29 »
Sen yazarsın da güzel olmaz mı kuşu :oyy
Alıntı
Sen, sen yokolmadığın sürece bu aşk yokolmayacak. Ama lütfen, lütfen sende gitme... Yokoluşlar yetmiyor bir aşkı sonlandırmak için... Yaşadım, biliyorsun ben onu da yaşadım... Bir yokoluş ardından aylarca ağladığımı, kalbim sana çarparken içimde bir yerlerde, şarkıalrda onun için ağladığımı sende benim kadar iyi biliyorsun. Bana bir defasında ''bana onu anlatsana'' demiştin...Dün gibi aklımda...
O gün, sana onu anlatırken de ağlamıştım ben... Sana ''kahverengi saçlarında kalbimde çarpan yumuşak hissi hissedebilirdim, ve o gözleri dünyadaki herşeyden anlamlı bakardı...'' demiştim...Gülümsemiştin yalnızca...

Çok hoş olmuş olmuş tebrikler :P[/b]

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2008, 17:28:07 »
ahh Esra harika bu yaa harika... kim yapıyo bunları sana ... ffff :S

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle