Kayıt Ol

Gölgelerdeki Gerçekler

Alassea

Gölgelerdeki Gerçekler
« : 19 Şubat 2008, 18:11:18 »
Kilitlediğim kapılar beni bitirdi.Son su damlasının tükenmesi gibi yok oluyorum.Bedenimdeki yaralar kapanmıyor.O kadar çok kanıyorlar ki sen bile durduramadın.

Pişmansın belki şimdi.Yok oluşumu izlemek acı verici değil mi?Keşke o kilitli kapıları zamanında açabilseydik.Şimdi ise elimizde hiçbir şey yok acıdan başka şatomdaki sensizliğin acısı yok etti beni.Her şey parçalanıyor.Geri dönüşümüz yok.Aşkına yas tutmak bedenimde kapanması güç yaralar açtı.Sarıyorsun yaralarımı.Devasa odadaki yatanın ben olmamamı o kadar çok istiyorsun ki.Geri dönüşümüz yok.Acılar aşktan üstün geldi.Kader bu defa bizi ölümlü yatağımda birleştirdi.Kader’in bizi ilk birleştirdiği yeri hatırlıyor musun?Beyaz Orman.Şimdi ise oraya gömülmek istiyorum.Hayaletlerim benim için dua ediyorlar.Sense gitmemi istemiyormuşçasına elimi sıkı sıkı tutuyorsun.34. gece yavaş yavaş nefeslerimi alıp verdim.Biliyordum sonsuzluğa uçacağımı.Beni kandırmaya çalışıyorsun ölmeyecekmişim gibi.Ölmemi istemiyorsun.35. gün ise nefeslerim çok yavaşlamıştı hayaletlerim benim için ağlayıp dua ediyorlardı.Bense bunun  sadece bir kabus olduğunu düşünüyorum uyandığımda yine kapının ardından sana bakacağım.

Ama aniden uyanıyorum.Bu bir kabus değil,ruhumun gölgelerdeki gerçeklere uçmasını beklemek…Gitmeye hazırken elimi sıkı sıkı tutup “Gitme”dedin .Gitmek zorundayım.Geri dönüşümüz yok.Son kez dua et benim için.Son kez dokun o sıcacık elinle kalbime.Son kez öp yanağımdan.Son kez “Seni Seviyorum” de gölgelerdeki gerçekleri bulmam için.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gölgelerdeki Gerçekler
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2008, 20:14:13 »
Cümlelerini sağlam tutmaya çalışırken, konu bütünlüğünü kaçırmışsın gibi geldi :/ Ama cümleler yine de güzel, basitlikten uzak durarak orjinalleştirmiş yazıyı eline sağlık.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2008, 21:54:46 »
Melis bence çok hoş olmuş. Kendince bir çerçeveye almışsın bir ayrılığı, geri dönüş arzusunu. Cümlelerini biraz fantastik bir çerçevede süslemişsin ama biraz abartıya kaçmış. Her cümlede aynı süslü anlatımı kullanmakdansa 2-3 cümlede bir aralara serpiştirsen daha sade olurdu =) yinede bütüne bakınca hoş, tebrikler =)

Alassea

« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2008, 18:08:32 »
Cümlelerini sağlam tutmaya çalışırken, konu bütünlüğünü kaçırmışsın gibi geldi :/ Ama cümleler yine de güzel, basitlikten uzak durarak orjinalleştirmiş yazıyı eline sağlık.

Teşekür ederim  :)

Melis bence çok hoş olmuş. Kendince bir çerçeveye almışsın bir ayrılığı, geri dönüş arzusunu. Cümlelerini biraz fantastik bir çerçevede süslemişsin ama biraz abartıya kaçmış. Her cümlede aynı süslü anlatımı kullanmakdansa 2-3 cümlede bir aralara serpiştirsen daha sade olurdu =) yinede bütüne bakınca hoş, tebrikler =)

Teşekkür ederim cnm evet biras abartılı oldu  :-\ :-\

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2008, 00:30:37 »
Melisim yine herzamanki gibi çok güzel olmuş... ;)

Alassea

« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2008, 13:10:22 »
Melisim yine herzamanki gibi çok güzel olmuş... ;)

Teşekkür ederim kankemm  :hug