Kayıt Ol

18 Mart

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
18 Mart
« : 21 Mart 2010, 14:05:37 »
18 Mart vardı hatırlayanınız var mı?
Hani ayağında çarık bile olmayan bir ordu kendini feda etmişti bir millet için daracık boğazda.
Bir devleti kuracak Önderin halkıyla tanıştığı savaştı.
Bir milletin benliğini kazandığı savaştı.

Peki bu forumda 18 Mart'ı hatırlayabilen oldu mu? Her konu hakkında özenti ve kopyala yapıştır mantığıyla açtığınız başlıklar arasında böyle bir konuya yer yok muydu? Bu kadar mı umursamaz hale geldi insanlar? Hani içi boş bile olsa bir konu açılmayacak kadar mı önemsenmiyor artık bu zafer? Yoksa popüler kültür bu kadar mı yıprattı sizleri? Başkası açar düşüncesiyle 3 gün bekledim. Ancak bekleyişim boşuna. Kızmıyorum yada hiddetli değilim sadece benden genç arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum, Kayıp Rıhtım halkı bu kadar umursamaz ve vurdumduymaz mı oldu?
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Ynt: 18 Mart
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2010, 21:37:58 »
Evet bende konuyu açamadım ama seninle aynı görüşteyim Hurin. Kusad'ın açtığı Çanakkale ile ilgili kompozisyon yarışmasına da ilgi olmadı oysaki ben bile zerre kadar bir şey yazmadığım şu son zamanlarda, yazı yazmaya çalışıyorum.
Ve üzgünüm... Bu konuyu açan kişi olmadığım için çok üzgünüm...

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2010, 21:38:53 »
aslında ben pek güncel bölümüne girmem ama şey...ım...sus-pus...  :-[ :-X

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2010, 13:52:02 »
Arkandayım Hurin tamamen aynı düşünceleri paylaşıyoruz.Çanakkale Yarışması açtım bir ben bir de black_helen katıldı.Yazıklar olsun denir yani bu manzaraya.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2010, 15:24:35 »
Bu benim en hassas olduğum konulardan biridir ve eğer o tarihte foruma üye olmuş olsaydım kesinlikle böyle bir başlık açardım. Ama Kayıp Rıhtım için gerçekten çok büyük bir kayıp olmuş. Bundan sonra gereken hassasiyeti gösterirler herhalde.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.