Kayıt Ol

Bu Yıl Ki Burç Yorumlarınız (Özet Halde)

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • Rom: 0
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bu Yıl Ki Burç Yorumlarınız (Özet Halde)
« Yanıtla #15 : 19 Ocak 2008, 16:36:51 »
AKREP

Kariyerinizde ki başarılarınız sizi oldukça güçlü bir konuma getiriyor. Bu yıl mücadele etmekle geçecek bir yıl olacak. Riskli harcamalar yapmaktan kaçınılmalı. Ancak Şubat ve Mart aylarında ortaya çıkacak yeni bir proje hayatınızın seyrini değiştirebilir. Asıl kazançlar ise sonbahar ve 2008in ilk aylarında gelecek. Bu yıl kendinizi gergin hissettiğiniz dönemlerde sakin olup sinirinizi etrafa kesinlikle yansıtmamalısınız, riskli davranışları tolere edebilen bir yıl değil! Aşk hayatınıza gelince harika denemez ama kötü de değil.

evet mücadele etmekle geçicek ;D
haklı bu ya :P gerginim, gerginliğim de aniden gülmeler, saçmalamalar olarak yansıo etrafa ;D
aşk hayatım da 0. o Urasil olmasın daha ii ;D

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Ocak 2008, 19:10:09 »
benmki de bayağğğ uyumlu vala tam çıktı son cümle hariç...sağol paylaşm için ;)

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 17 Şubat 2008, 15:29:29 »
BAŞAK

İş ve aşk hayatınızın çok önemli bir noktasında bulunuyorsunuz. Hiç kuşkusuz çok çalışmanız ve mücadele etmeniz gereken bir yılı tamamladınız. Ancak hiç üzülmeyin! Bu etki geçtiğinde tüm çalışmalarınızın birbirinden lezzetli meyvelerini topluyor olacaksınız. Ev sahibi olma isteğiniz de bu yıl artıyor. İşin en güzel tarafı, 2007 bu düşünüzü gerçekleştirecek konumda olabilecek. Özel hayatınızda ki insanla ciddi bir ilişki düşünüyorsanız Ağustos ayı girişimde bulunmak için en güzel ay olacak.

Hiç bir işime yaramaz bu yıL :P

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 17 Şubat 2008, 16:52:18 »
YENGEÇ

Bu yıl her ne kadar dışarıdan destek alacak olsanız da, siz daha fazlasını beklediğiniz için elinizdekilerle yetinemeyeceksiniz. Ama asıl kazancınız 2008 de açıkçası. Aşk hayatınız oldukça renkli geçecek. Bu yıl iki farklı ilişki yaşayabilirsiniz ya da mevcut ilişkinizde farklı iki durum oluşabilir. Sonbaharda bir iş değişikliği yapabilirsiniz.

Oo renkli geçecekmiş ama hangi mevcut ilişki :P

Çevrimdışı HoLier

• **
  • 148
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 17 Şubat 2008, 17:00:19 »
BOĞA
Zor geçen yıllardan sonra, bu yıl rekabet devam etse de başarılı sonuçlar ve büyük kazançlar sizi bekliyor. Geçtiğimiz yıl başlayan ilişkiniz bu yıl kalıcılık kazanabilir. Sosyal hayat ve yeni çevreler bu yıla damgasını vuracak. Yeni bir ev almak istiyorsanız ya da evinizi satmak istiyor ve bir türlü satamıyorsanız, bu isteğiniz bu yıl gerçek olabilir.

Ya geçen yılki ilişkiyi tekrar yaşamam yaa  :hmm Imm ev konusuna gelince babamn tasınma muhabbeti var olabilir  :D