Kayıt Ol

Yaklaşmayın Satarım

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yaklaşmayın Satarım
« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2015, 16:04:53 »
Bazen tası tarağı toplayıp İstanbul'a gidesim geliyor bu haberleri okuyunca. ._.

Ah, ah siz öyle diyorsunuz ama hala Rıhtımdan arkadaşları mezata gitmeye ikna edemedim. :( Bakın kısıtlı olan vakitlerimde ben gidip aşağıdaki iki güzide kitabı (soldaki) 15tl ve (sağdaki) 5tl ye aldım. Komisyonuda siz ekleyi verin.

Spoiler: Göster

Bu arada Rüzgarın Adını isteyen olursa ozel den dönsün. Kargo parasını kendi karşılaması koşuluyla kendisine hediye edebilirim. :)

Birde bilmeyenler için söyleyeyim "Amerikan Tanrıları" baskısı yok ve 60 lira gibi fahiş bir fiyattan satılıyor. nadirkitap.com'dan dogrulayabilirsiniz bu bilgiyi.
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #16 : 18 Ekim 2015, 17:03:18 »
Define bulmuşsun yine. Güle güle oku :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Maria Puder

• *
  • 9
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Bloğ
« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2015, 00:29:47 »
Gözyaşlarım istemsizce akıyor. :)
Keyifle okuyun.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
    • Profili Görüntüle
Yaklaşın Yağma Var!
« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2015, 14:23:09 »
Gözyaşlarım istemsizce akıyor. :)
Keyifle okuyun.

@MariaPuder Eğer dylemi sahafin facebookta paylaştığı görsellerden bir kitabı begenirseniz bana mesaj atın ben onu size (eğer alabilirsem tabii ki) kargolarim. :)

Şimdi asıl etkinliğimize gelelim. Arkadaşlar zamananında mezatta iken "Ben bu kitabı okumam ama Rıhtımdan biri okur belki." Diyerek bazı fantastik bilimkurgu kitapları almıştım. Sonra bu kitaplardan bazılarını Kraliyet Meydanında satmayı denedim. Aldığım fiyatların çok üstüne çıkmadım. Böylece fiyatlar ucuzluğundan birşey yitirmeden ve maliyeti kendime yüklemeden bir amme hizmeti yapacaktım olmadı. Neyse. Şimdi bu kitapları ve akrabalarımın sırf kitap okuyorum diye bana sırf kitap tanımına uyuyor diye verdikleri kitapları isteyen olursa hediye etmeyi düşünüyorum. Kargo ücretini alıcı ödeyecek. İlk başta isteyen her kişiye en azından bir kitap vermeye çalışacağım ancak gelecek haftaya kadar kitaplar gitmezse kalan kitapların hepsini tümden sadece bir kişiye bile vereceğim. :) Acele edin yani.

HEDİYE KİTAP

NOT: Amerikan Tanrıları bu ise dahil değildir. :)

Giden Kitaplar:
Görünmez Adam - HG Wells
İhanet - Raymond E. Feist
Sethonan'da Karanlık - Raymond E. Feist
Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati - Douglas Adams
Muska
Gece odasında
Rüyalar ve Karabasanlar
Hayvan zihni
Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati
Kıyametin koz kartları Roger Zelazny
Amber kanı Roger Zelazny
Demir Ökçe Jack London
Zaman Çarkı 4
Rüzgarın Adı
Karaoğlan
Sofie'nin Dünyası - Jostein Gaarder
Amber Yıllıkları - Roger Zelazny
Hayatın Anlamı - Lev Nikolayeviç Tolstoy

Sayın Fırtınakırandan özür dilerim. Bu işi yapmayı aylar önce onunla planladık ama hem onun hem benim aklımdan çıktı. Bende bir kütüphane düzenlemesi daha yapıp bazı kitapları ekledim bu listeye.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Ekim 2015, 18:57:24 »
@MariaPuder Eğer dylemi sahafin facebookta paylaştığı görsellerden bir kitabı begenirseniz bana mesaj atın ben onu size (eğer alabilirsem tabii ki) kargolarim. :)

Dev hizmet. rıhtım'ın düşünmesi lazım artık bunları, bakın adam kendi imkanlarıyla neler yapıyor. Boşuna mı aidat ödüyoruz kardeşim biz bu siteye!
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #20 : 19 Ekim 2015, 20:00:41 »

Dev hizmet. rıhtım'ın düşünmesi lazım artık bunları, bakın adam kendi imkanlarıyla neler yapıyor. Boşuna mı aidat ödüyoruz kardeşim biz bu siteye!

Doğru söz ne denir? İlk işimiz aidatları iki... hayır, hayır, üç katına çıkarmak! Vatandaş hizmet görsün! Adaletimle çok yaşayayım e mi?  :king
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Sauron

• *
  • 7
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 27 Ekim 2015, 00:52:40 »
Bazen tası tarağı toplayıp İstanbul'a gidesim geliyor bu haberleri okuyunca. ._.

Ah, ah siz öyle diyorsunuz ama hala Rıhtımdan arkadaşları mezata gitmeye ikna edemedim. :( Bakın kısıtlı olan vakitlerimde ben gidip aşağıdaki iki güzide kitabı (soldaki) 15tl ve (sağdaki) 5tl ye aldım. Komisyonuda siz ekleyi verin.

Bu arada Rüzgarın Adını isteyen olursa ozel den dönsün. Kargo parasını kendi karşılaması koşuluyla kendisine hediye edebilirim. :)

Birde bilmeyenler için söyleyeyim "Amerikan Tanrıları" baskısı yok ve 60 lira gibi fahiş bir fiyattan satılıyor. nadirkitap.com'dan dogrulayabilirsiniz bu bilgiyi.

a. tanrılarına 30 tl kadar fiyat verme sınırın  varmış galiba :) ama 15 le iyi çıkmışsın işin içinden :)

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Ekim 2015, 01:03:25 »

a. tanrılarına 30 tl kadar fiyat verme sınırın  varmış galiba :) ama 15 le iyi çıkmışsın işin içinden :)

Hiç sorma. A. Tanrıları için açık artırma başlayınca bende hasıl olan heyacanı anlatamam. :)

NOT Yukarıda hediye etmeyi vaadettiğim kitaplara sadece 3 arkadaş (o da toplasan 7/8 tane etmez kitaba) talip oldu. Rıhtım uyuma gözünü seveyim. :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Ekim 2015, 17:08:32 »
Quid Rides'a sahip çıkalım. Şu zamanda kimsenin yapmayacağını yapıyor bu çocuk vallahi.

Ayrıca hırlı ya da hırsız değil :D. Gönül rahatlığıyla "hediyesini" kabul edebilirsiniz.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 27 Ekim 2015, 18:09:27 »
@Fırtınakıran Hazal abla iltifat ediyor. Yüzüm kızarmamış olsada kızarmış gibi yapayım. :)

Şu kitaplar ayırtılmış durumdadır arkadaşlar.

Görünmez Adam - HG Wells
İhanet - Raymond E. Feist
Sethonan'da Karanlık - Raymond E. Feist
Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati - Douglas Adams
Muska
Gece odasında
Rüyalar ve Karabasanlar
Hayvan zihni
Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati
Kıyametin koz kartları Roger Zelazny
Amber kanı Roger Zelazny
Demir Ökçe Jack London
Zaman Çarkı 4
Rüzgarın Adı
Karaoğlan
Sofie'nin Dünyası - Jostein Gaarder
Amber Yıllıkları - Roger Zelazny
Hayatın Anlamı - Lev Nikolayeviç Tolstoy

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 18 Kasım 2015, 13:04:27 »
Geçtiğimiz pazartesi günü kitapları kargoladım. Resim vs. de çektim ama acayip üşendim. Denediğim tek seferde de beni çok uğraştırınca "Amaaaan" deyiverdim. :) Demek istediğim o ki kitaplar kargolandı.

Not: Görevli arkadaşın bir hatasından dolayı bazılarınızın kargo ücretini de ben ödedim. Ödemediklerim sonradan görüp kızmasınlar diye şey ettim. :)

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • Rom: 12
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #26 : 18 Kasım 2015, 20:29:57 »
Okumak için aklımda olan kitaplardan üçünü Quid Rides'ten hediye aldım. Parayla mı? Yok canım, free free. Kendisine teşekkür ediyorum. Üçkağıtçı değildir yani gönül rahatlığıyla edinebilirsiniz istediğiniz kitabı. Ben de zaten kitap mafyası üyesi değilim, o da değil. Ya da olabilir miyiz? Sanki oluruz gibi. İşte tüm bu aksiyonu yaşamak için bir kitapta siz isteyin.

Kitapların resminin ufak halini bir türlü yükleyemedim. Buraya tıklayarak görebilirsiniz.

• 581
  • Rom: 47
  • Hayvan Yemeyelim!
    • Profili Görüntüle
    • http://bulentozgun.blogspot.com/
« Yanıtla #27 : 18 Kasım 2015, 23:38:57 »
Ne kadar teşekkür etsem az bu yüce gönüllülük için. Kitaplar geldi. Hepsi de harikaydı. Çok teşekkür ederim, çok çok çok teşekkür ederim.

Okuduklarımı ya takas eder ya satarım ama gönderdiğiniz hiçbir kitabı ne satacağım (bu düşünülemez bile) ne de takas edeceğim; sizin yaptığınız gibi hediye edeceğim ve mümkünse hediye ettiğim insanlardan da aynını isteyeceğim.

Çok teşekkür ederim. Sağolun.

Çevrimdışı safir

• **
  • 57
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 19 Kasım 2015, 16:15:01 »
Kitaplar geldi. Okumaya başladım bile. Çok teşekkür ederim. :)

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Kasım 2015, 17:23:10 »
Bugün aldım ben de şubeden. Karaoğlan'ı yolda gelirken okumaya başladım bile. Çok teşekkür ederim yahu :)
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.