Kayıt Ol

YGS

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ynt: YGS sınavı
« Yanıtla #15 : 31 Mart 2012, 02:43:44 »
Saat 12:00 ı geçtiğine göre logic konuşsun, bugün cumartesi. Ve bugünün cumartesi olması yarının pazar olacağı anlamına gelir. Ve yarının pazar olacağı YGS sınavına gireceğimiz anlamına gelir. Ve...

Spoiler: Göster
 B.ku yedik

Başarılar herkese.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #16 : 01 Nisan 2012, 20:01:40 »
O ne biçim türkçedir.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Nisan 2012, 20:52:52 »
Bu zamana kadar kaç tane deneme sınavına girdim, hiçbirinde 40 dakikadan uzun sürmemişti Türkçe bölümünü bitirmem. 70 dakika, sadece, Türkçe bölümü için harcadım. Sosyal bölümü genel olarak iyiydi. Ancak matematiğe zaman kalmadı, 20 soruya ancak bakabildim. Şu an yaşadığım hayal kırıklığından ötürü LYS'ye hazırlanmak için fazlasıyla moralsiz ve isteksizim.

Umarım diğer arkadaşların sınavı iyi geçmiştir.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 01 Nisan 2012, 21:11:44 »
Bu zamana kadar kaç tane deneme sınavına girdim, hiçbirinde 40 dakikadan uzun sürmemişti Türkçe bölümünü bitirmem. 70 dakika, sadece, Türkçe bölümü için harcadım. Sosyal bölümü genel olarak iyiydi. Ancak matematiğe zaman kalmadı, 20 soruya ancak bakabildim. Şu an yaşadığım hayal kırıklığından ötürü LYS'ye hazırlanmak için fazlasıyla moralsiz ve isteksizim.

Umarım diğer arkadaşların sınavı iyi geçmiştir.

Sınavın iyi geçmesi mi?

Türkçe hiç bu kadar acımasız olmamıştı. Ahiret soruları sordular resmen.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: YGS
« Yanıtla #19 : 01 Nisan 2012, 23:40:13 »
Ya ben sayısalcıyım ama yinede son 2 aydır denemelerimde Türkçe+Sosyal 60-65 dk da bitiriyorum bugun 75 dk Türkçe sürdü ardından fen ve matematik çok kötüydü yani matematikde çok panik yaptım fen kolaydı inşallah dikkat hatası gelmez (kilowatt görüp atlayan insanlardanım bende)  LYS için bende çok isteksizim yani öyle...

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Nisan 2012, 23:46:11 »
Ya ben sayısalcıyım ama yine de son 2 aydır denemelerimde Türkçe+Sosyal 60-65 dakikada bitiriyordum bugun 75 dakika Türkçe sürdü. Ardından fen ve matematik çok kötüydü yani matematikte çok panik yaptım. Fen kolaydı inşallah dikkat hatası gelmez (kilowatt görüp atlayan insanlardanım ben de)  LYS için ben de çok isteksizim yani öyle...

Ukalalıktan yapmıyorum. Yakında sınavınız olduğu için yapıyorum. Belki bir net fazla yaparsınız soru gelirse diye.

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 02 Nisan 2012, 00:06:22 »
Ya ben sayısalcıyım ama yine de son 2 aydır denemelerimde Türkçe+Sosyal 60-65 dakikada bitiriyordum bugun 75 dakika Türkçe sürdü. Ardından fen ve matematik çok kötüydü yani matematikte çok panik yaptım. Fen kolaydı inşallah dikkat hatası gelmez (kilowatt görüp atlayan insanlardanım ben de)  LYS için ben de çok isteksizim yani öyle...

Ukalalıktan yapmıyorum. Yakında sınavınız olduğu için yapıyorum. Belki bir net fazla yaparsınız soru gelirse diye.

Artık umrumda değil bundan sonra yazım ile veya imla ile işim olmaz. Elimden geldiğince dikkat edeceğim forum kuralları dahilinde olduğu için.

Edit:Bu arada sınav pazar günüydü, yakında derken anlamadım ben orayı. :)

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 02 Nisan 2012, 00:50:00 »
Ondan sonra yok efendim ÖSYM çok zor sordu.

Neyse geçmiş olsun herkese, merak etmeyin doktor falan olmayacaksanız pek bir şey kaybetmediniz.
try again fail again fail better

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #23 : 02 Nisan 2012, 01:04:42 »
Türkçe gerçek hayatta ne işimize yarayacak ya, pfff.

Geçmişler olsun herkese.

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #24 : 02 Nisan 2012, 07:51:51 »
Kimseyle paylaşamıyorum buraya yazayım. Beklediğinizin 40 puan, ailenizin beklediğinin 60 puan altında yapmak nasıl bir vicdan azabıymış tarif edemem. Zor muydu, kendi adıma itiraf edeyim, süreyi ayarlayan için değildi. Zaman yaktı beni, panik yapınca ne Türkçe'de okuduğumu anladım, ne Matematik'te adam gibi işlem yapabildim. LYS'ye artık 470 kasmak lazım yoksa hayatıma gelecek sene de sınav hazırlığıyla geçecek!

Umarım sizin sınavınız iyi geçmiştir.
Sevgiler, saygılar...
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Nisan 2012, 18:11:10 »
Sınava giren tüm arkadaşlara geçmiş olsun diyorum (Ki bunlardan biriside benim).Evvela sınav gayet güzeldi.Matematik zor muydu? Zordu ama yinede yapılabiliyordu.Bence(Kişisel fikrim kimse katılmayabilir) Fen gayet kolaydı.Türkçe soruları evet çok uzundu ama okumaya alışkın insanlar için su gibi geldi (Bu konuyada kendi penceremden baktım).Sosyal de gayet kolaydı.Kısacası sınav genel olarak zor değildi.Bu  arada en önemli faktör heyecandı.Çok şükür onuda bastırdık ve idare edecek bir puan aldık.Artık sırada LYS var.Umarım herkez istediği puanları alıp güzel bölümlere gider.Bu arada ah bide OÖBP'ım yüksek olsaydı demek istiyorum

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Nisan 2012, 18:03:07 »
Zaten sınavın zor felan olduğu yok sadece benim gibi 'Türkçe özürlü' insanlara zor geldi diye tahmin ediyorum bir sayısalcı olaraktan fen soruları çok kekti diyorum matematikte de öyle uğraştıracak problem soruları yoktu geometri biraz kastı sadece görebilen hemen yaptı onuda ilk Türkçe ile başlayanlar için sınav zor geçti.(kendimden bahsediyorum)

Keşke sosyal kısmına daha çok zaman ayırsaydım şimdi eşit ağırlık geçmeyi düşünebilirdim. Artık yapıcak bir şey yok hemen mat2 kısmını halletmemiz lazım kolay gelsin herkese inşallah istediğiniz bölümlerde okursunuz.

Not:Okulum sağolsun OÖBP iyi yüksek benim :P ee kayserinin en iyi anadolu liselerinden birindeyiz olsun azcık. :P

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 04 Nisan 2012, 18:09:26 »
Üniversiteyi bitirirken halen daha ÖSS (bir zamanlar adı buydu) muhabbeti görünce ben çok geriliyorum yahu. Pazar günü sınava girenleri görünce başımı çevirip yolun diğer tarafına baktım resmen. Aradan geçmiş 4-5 sene, fakat insan travmayı atlatamıyor. Forumun son mesajlarında üniversite giriş sınavına dair mesajlar görmek beni fena halde geriyor o.O.

Neyse artık önünüzdeki diğer basamağa bakarsınız :P.

Sınava girenlere geçmiş olsun.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 05 Nisan 2012, 15:30:30 »
Zaten önümüze bakmaktan başka çare yok. Sınavım gayet iyi geçmesine rağmen OÖBP düşük olduğu için çoook üzülüyorum.(Hatta kendime''zamanında gezip tozucağına dizini kırıp ders çalışsaydın diyorum :) )
Not:Okulum sağolsun OÖBP iyi yüksek benim :P ee kayserinin en iyi anadolu liselerinden birindeyiz olsun azcık. :P
   Çok şanslıymışsın.Ben her ne kadar Antalya'nın en iyi Al'den birinde okumuş olsamda okul zamanında puanımı kırmak için elinden geleni yaptı :)  Bu arada sınava giren arkadaşlara tekrar geçmiş olsun diyorum (2 ay geçicek ya.O da ayrı bir konu!)...

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 20 Nisan 2012, 08:08:52 »
YGS sonuçları açıklandı arkadaşlar. İlgililere duyrulur.

Paylaşmaktan utanıyorum derdim ama pek de umurumda değil açıkçası, sadece beklenenden çok daha düşük çıktı puanım o kadar.

[YGS 3/TS 1] - 381

Ve KKTC kimliğinin canına kurban.