Kayıt Ol

Youtube yasağı kalktı!

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Youtube yasağı kalktı!
« : 24 Ocak 2008, 22:59:28 »
Erişimi yasaklanan video paylaşım sitesi YouTube'un yasağı kaldırıldı.

Geçtiğimiz hafta Atatürk'e hakaret içeren videoların kaldırılmaması üzerine 4 günden bu yana erişimi yasaklanan video paylaşım sitesi YouTube'un yasağı kaldırıldı.

Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak Türkiye'de pek çok kişinin girdiği "youtube.com" sitesine erişimin engellenmesi talebinde bulunmuştu.

Sitede Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiğini ve yapılan yayının durdurulması isteğinin yerine getirilmediğini belirten savcı Kayral, siteye Türkiye'den erişimin yasaklanmasını istemiş ve siteye erişim engellenmişti.

Kaynak: internethaber.com

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Youtube yasağı kalktı!
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2008, 23:09:38 »
bunlarda aç kapa aç kapa yalama etiler siteyi :D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2008, 23:12:35 »
Özlemiştim ama Youtube'u.. Gerekli bir site ;D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2008, 23:12:59 »
bunlarda aç kapa aç kapa yalama etiler siteyi :D
En süperi de o ya al sana en işkencelisinden ceza :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Rom: 1
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2008, 23:42:13 »
gerçekten ya, tavır koyacaksan adam gibi koy.. bu ne  :P

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Jo_Kathleen

« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2008, 18:07:05 »
- Birdenbire yasak olunca girdiğimde şaşırdım "gene mi?" diye bir şey söyledim,tabiki Atatürk'e hakaret içeren bir hakaretli video olduğunu bilmiyordum

- Ancak 'Mr Thame Dummee ' nin söylediği o kadar doğru ki eğer bir tavır koyulması lazımsa uygun yapılmalı! Youtubeyi bu şekilde 'Türk Kullanıcılara' yasaklamak sadece basit bir tavır çünkü; Yyoutubeye giremeyecek olan gene biz Türkleriz!Sonuç olarak tatsızlığı gene biz çekiyoruz,ayrıca youtube de sayısı tahmin edilemeyecek kadar Atatürk'e hakarete içeren video var bu sadece Atatürk içinde geçerli değil genel olarak tüm liderlerle politik olarak uğraşıyorlar,ancak elbetteki kötü liderlerle video yapmak o kadar göze batan bir şey değildir belki ama Atatürk'e yapılması suistimalsiz dehşet birşey,ancak bunun tek çözümü bence;
-Youtubenin kendisine yapılan tüm videolar için bir şikayette bulunmak!!Eğer kaldırılıcaksa tüm videolar toptan silinmeli bu şekilde sık sık olmaz ki!
-Örneğin Hitlerle de ilgili çok video var,Winston Churchill ile ilgilide var ama onların kendi ülkelerinin böyle bir yasak koyduğunu zannetmiyorum,ve maalesef evet tekrarlanıcak,köklü bir çözüm olmadıkça

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2008, 19:59:45 »
ya bende devamlı açılıyordu,ne ayak?:D eheueh kapanması bana çatmadı (=

Çevrimdışı Kuro no Keiyakusha

• *
  • 16
  • Rom: 0
  • Orewa...Orewa makeru wakeniwa ikanai!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Şubat 2008, 10:07:36 »
iyimi oldu sanki şimdi? adamlar yine koyacak.youtube yine kapanacak.daha sonra biz gene açacağız.youtube naılsa açacaklar diye hiç umurunda olmadan dokunmayacak bile hiçbirşeye.ya tamamen açacaksın hiç kapatmayacak, ya da tamamen kapatacaksın hiç açmayacak.işte tutarlılık budur.

ya bende devamlı açılıyordu,ne ayak?:D eheueh kapanması bana çatmadı (=

senin dns'lerin yasaklı sitelere girmeye uygundur ya da kullandığın bir program sayesinde erişmişsindir :)
CT Fan