Kayıt Ol

Güzel Manzara

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Güzel Manzara
« : 08 Eylül 2010, 04:44:22 »
 Yeni aldığı Opel marka arabasına dayanıp oturmuştu. Yarı baygındı, yanındaki herife baktı.

"Ulan, biz senle niye dövüştük?"

Yanında acıyla karışık sırıtan adam kanlı parmağıyla Opeli işaret etti. Arabasına baktı. Uuu, ön taraf dümdüz olmuştu. Bi an dondu kaldı. Etraftan ve bankadan aldığı tomarla parayı şu anda dayandığı arabasına bayılmıştı. O artık araba değildi, yepyeni bir hurdaydı.

"Hay anasını .......!"

Yanındaki herif kahkaha attı. Nedenini bilmiyordu ama o kadar üzgün ve nefret dolu değildi. Aksine bu dövüş ona araba kazasını, karısıyla cinsel sorunlarını. Kötü yola adım adım yaklaşan kızını ve bu gibi sorunlarını unutturmuştu. O da sırıttı... Bu onun hoşuna gitmişti, biraz kendine gelince bunu tekrar yapmak istiyordu.

Bu yaşadığı anlık zevki çeşit çeşit korna sesleriyle yitirdi. İkiside kafayı sola çevirdi. Kornacılar haklıydı, ne de olsa yolun ortasında iki tane haşat olmuş araba, ve kanla süslenmiş dişlerini sergileyen iki yara bere içindeki adam. Güzel manzara.

"Beni mi ezcen şerefsiz, yandan geç lan!"

Yanındaki adam havaya girmişti, önüne geleni dövebilirdi. Kornaları susturduktan sonra eskiden gri Doğan sahibi adam tekrar ona döndü.

"Biraz sonra yine yapçaz hee, durmak yok."

Opel sahibi sırıtarak cevap verdi.Biraz sessizliğin ardından sonra Opel sahibi konuştu.

"Sen Dövüş Kulübü'nü izlemiş miydin?"

"O ne lan?"

"Boşver."

Opel sahibinin bugün çok önemli bir iş görüşmesi vardı, daha 20 dakika önce bu onun için hayati önem taşıyordu, ama şu an çok anlamsız bir şey olduğunu düşünüyordu. Belki de gidip o salak patronuyla dövüşebilirdi, bu görüşmelere falan da gerek kalmazdı. Ayrıca bu dövüşten sonra karısıyla cinsel hayatıyla ilgili önemli bir konuşma yapacaktı. Tabi diğer sorunlara da pratik çözümler bulmuştu. Anlıyacağınız bu  sıkı kavgadan sonra aydınlanmıştı. Acı ona zevk veriyordu, zevk de zihnini açıyordu.

Bu sefer de yaşadığı bu anlık zevki tanıdık bir ses bozmuştu.

"Ersin sana ne oldu böyle! Aman Allahım!! Ersin her yerin kan içinde!!!"

Her cümlesinde desibeli biraz daha yükselten sinir bozucu karısı yanındaki adamı görünce dondu kaldı. Adam bu sefer en pis sırıtmasını yapmayı başarmıştı.

"Anaa! Aysel sen misin lan? Kocanın değerini bil valla, sıkı adam."

Opel sahibi adam gözünü karısına dikti.

"Noluya lan?"

Kadın korkakça parmağını psikopat herife dikti.

"O benim lise arkadaşımdı. Sen onla nasıl ta-"

Adam kahkahayla araya girdi.

"Yakın arkadaş, hah! Fazla yakın."

Opel sahibi sakin olmaya çalıştı, uzun ve sinir bozucu sessizlikten sonra beceriksizce ayaklandı.

"Kalk lan devam ediyoz!"

Psikopat Doğan sahibi dünden razı ayağa fırladı.

"Kız Aysel kenara çekil, arayı da fazla aç-"

Sözü yarım kaldı, ilk yumuruk kadının çığlığıyla birlikte Opel sahibinden gelmişti.

Planemo Syndrome

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güzel Manzara
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2010, 20:46:35 »
Hoş bir kısa öykü olmuş. Adamın vaziyeti bana Wanted filminin baş karakterini hatırlattı, sonra 'Fight Club!' dedim, ardından da adam düşüncemi destekledi zaten. Okurken bir gülümseme oluştu istemsiz şekilde. Oldukça hoşuma gitti bu öykü, tebrik ederim. :)
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güzel Manzara
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2010, 01:14:34 »
Sağol KoyuBeyaz, aslında bu kısa öyküyü yazmadan önce iki filmide seyretmiştim, ordan bi esinlenme gelmiştir. Gülümsetebildiysem ne mutlu bana. :)
Planemo Syndrome