Kayıt Ol

En sevmediğiniz HP karakterleri?

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: En sevmediğiniz HP karakterleri?
« Yanıtla #60 : 31 Mart 2015, 00:17:04 »
Öncelikle Umbridge, kadın gıcıklığın timsali gibi, aşiret dizilerindeki kötü kaynanalar gibi, pikniğe gideceğin gün yağan yağmur soğuk hava gibi.

Sonra Harry'e küçüklüğümden beri kıskançlıkla karışık sinir olurum. Bu kadar alık olunmaz, sersemletten ciğerim soldu. Malfoy'u, sonlara doğru ki halini daha çok seviyorum. Hiç yoktan elle tutulabilir bir karakter ortaya çıkıyor git gelleriyle.

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 10 Mart 2016, 11:27:26 »
Elbette ki Bellatrix. Tutarsız davranışları, boş kini ve Voldemort'a körükörüne olan bağlılığı. Diğer ölüm yiyenlerin bağlılığını daha samimi bulmuşumdur.

Malfoy da pek sevilen karakterlerden değil ama ilginç şekilde en başından beri Harry kadar sevdiğim karakterdir. Sanki son bölümlerde yaşayacağı değişimi hissetmişim gibi hep ilgi odağım olmuştu. Bu durumu pek çok animede de yaşadım. İlk başta kimilerinin sevmediği Gaara ve Rolo karakterlerine ilk gördüğüm anda kanım ısınmıştı. :)
Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-

Çevrimdışı Maedhros

• **
  • 200
  • Rom: 2
  • hmm akraba katli mi? bayılırım!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 11 Mart 2016, 22:01:34 »
En sevmediğim karakter Harry. Nedeni sadece Voldemort'u öldürmesi. Aslında Harry asıl oğlan olmasa kimsenin sevmeyeceği tip bir insan.
"O çılgınlık anında Iluvatar üzerine ant içtik kardeşim.
Eğer sözümüzden dönersek Sonsuz Karanlığı çağırmış olacağız.
Ve söyle bana, o zaman bizi kim kurtaracak?"

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 12 Mart 2016, 13:36:46 »
Aslında Harry asıl oğlan olmasa kimsenin sevmeyeceği tip bir insan.

Sebep?
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #64 : 12 Mart 2016, 14:49:35 »
Harry'yi sadece beşinci ve altıncı kitaplarda sevmemiştim. Sevin Okyay gibi bir güzel pataklayasım gelmişti hatta o ergen tavırlarından, gereksiz öfke patlamalarından ve kafasını çalıştırmamasından dolayı. (Sen kalk, Sirius'un verdiği aynayı ta kitabın en sonunda hatırla. Taş kafa!). Ama onun haricinde sevilesi, komik ve cesur bir karakter.

En sevmediğim karakterse açık ara farkla Umbridge. Sadistliğini geçtim, o kurbağımsı suratı, kurdelesi ve küçük kız tavırları... Brrrr!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Maedhros

• **
  • 200
  • Rom: 2
  • hmm akraba katli mi? bayılırım!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 14 Mart 2016, 01:00:13 »
Grayswandir Beğ sebebini bilmiyorum iyi karakter olması ile alakası yok bence sevimsiz bir tip. Harry ne bileyim bu konu hakkında baya düşündüm günlük hayatta tanıştığım çok kişiye benziyor, sevmediğim kişilere. Sevmiyorum çocuğu kanım ısınmadı.
"O çılgınlık anında Iluvatar üzerine ant içtik kardeşim.
Eğer sözümüzden dönersek Sonsuz Karanlığı çağırmış olacağız.
Ve söyle bana, o zaman bizi kim kurtaracak?"

Çevrimdışı Seherbaz27

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 26 Mart 2017, 02:19:04 »
umbridge'i sevmiyorum diyenler gördüm. olacak iş değil. kendisi gerçek bir eğitimci. sözde büyücülük okulu o bunu öpüyor, diğeri gece dolanıyor, biri profesörle içiyor. olacak iş değil. kadın düzeltmek için elinden geleni yaptı.

sevmediğim karakterlere gelince;
1) Lupin. kendisi kurtadam (pardon adam dedim) falan olabilir de insan kaç yıllık arkadaşına nolursa olsun saldırmaz. ayıptır.
2)Severus Snape. ya kızın birine aşık oldu zamanında diye 20 sene boyunca herkesin hayatını mahvetti. sünepe herif. gidip açılsaydın abi kıza o zaman. öyle gelir kapar james potter kızı elinden işte. arkasından bakakalırsın. neymiş efendim after all this time ? mışta alwaysmiş. işi gücü safi şov.
3)James Potter. Ya sen niye Snape'in aşık olduğu kızı ayıklıyosun. hadi kızı kaptın o Severusu büyüyle havalarda döndürmeler falan ne allah aşkına. çocuk musun bilader. Bak eşin çocuğu korumak için canını verdi sen boş beleş öldün. bi işe yarasaydın bari.
4)Neville Longbottom. Ya bilader herkes bi tarafından soluyor. okul yıkılmış. Voldemort geliyor. Sen orda gidecem Luna'ya açılcam. Lan ölecen ölecen. açılsan nolur açılmasan nolur. Az bile yapmışlar anana babana senin.
5)Dobby. Ya dobby sen açık ara en nefret ettiğim karaktersin. sana çok bilendim, laflar hazırladım. lan harry'i tanımıyon etmiyon yüz yüze gelmişliğin yok sana mı kaldı çocuğun okula gitmesini engellemek. hadi harry safı seni affetti bi çorap verdi diye yapıştın 8 yıl peşine. adam mundungusu arıyo sen geliyon yok efendimis kıymetlimis. hadi onu geçtim, lan sen nasıl satılık bi adammışsın be. bi çorap yüzünden yıllarca seni besleyen sana bakan malfoy ailesine sırtını döndün. giriyon evlerinden tutsaklarını kaçırıyon falan. haysiyetsiz.
6) tabi ki o yarık kafalı dörtgöz. ya 7 kitaplık seri boyunca yaptığın büyü sayısı bi elin parmağını geçmez. neymiş efendim seçilmiş kişiymiş de voldemortu yenecekmiş. ya sen kimsin ya. sen bi kere voldemortun zaten muhattabı değilsin, seviyesinde değilsin, kıratında değilsin, kailtesinde hiç değilsin. Sirius'un da ölümüne sebep oldun. ha gelelim mürver asaya. sen ne yaptıysan dumbledore sayesinde yaptın (ki o bunağı da sevmem) gidip adamdan kalan son asayı sırf orda arkadaşlarına şov yapacan diye kırıp atıyon. pis şovmen.
başka sevmediğim birisi yok sanırım ya bulamadım başkasını

Çevrimdışı Miss Peregrine

• *
  • 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 20 Nisan 2017, 08:40:31 »
Ginny Weasley olabilir bu. Bir yan karakter dahi olsa seride; gereksiz gördüğüm birisi ve Harry'le bir bağlantısının olabileceğini düşünemiyorum. Lavender Brown'a da uyuz olurdum, ikisi beni hep deli ettiler bugüne dek.

Çevrimdışı daughterofrhea

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 24 Mayıs 2017, 17:05:54 »
Dolores Umbridge dışında hiç kimseden daha fazla nefret etmemişimdir koca seri boyunca. O sevimsiz suratı, yapmacık gülümsemeleri ve sinir bozucu pembe odasıyla kafamda hala yer eder. Bellatrix'ten bile bu kadar nefret etmem Sirius'u öldürdüğü halde.
Onun dışında ilk 4 filmdeki Malfoy tiplemesinden de hep nefret etmişimdir. Neyse ki sonlara doğru biraz toparladılar karakteri

Çevrimdışı Sêntinus

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 01 Haziran 2017, 12:10:13 »
Mızmız Myrtle :/ sesi kulaklarımı tırmalardı her ne kadar trajik bir karakter olsa da ısınamadım bir türlü.