Kayıt Ol

In Bruges

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
In Bruges
« : 16 Mart 2008, 07:41:34 »

http://www.imdb.com/title/tt0780536/

BİLGİ:

Yapım Yılı:  2008
Süre: 107 dk
Gösterim Tarihi:Belirsiz

Oyuncular

Colin Farrell
-- Ray
Ralph Fiennes
-- Harry
Brendan Gleeson
-- Ken
Clemence Meyer
-- Chloë
Eric Godon
-- Yuri
Thekla Reuten
-- Marie
Anna Madeley
-- Denise
Jordan Prentice
-- Jimmy
Jérémie Rénier
-- Eirik
Yönetmen
Martin McDonagh
Senarist
Martin McDonagh
Yapımcı
Graham Broadbent
Müzik
Carter Burwell
Görüntü Yönetmeni
Eigil Bryld

ÖZET:

Belçika'nın Ortaçağ'dan kalma, en tarihi şehirlerinden biri olan Bruges, dünyanın her yerinden insanlar için bir terminal gibidir. Herkes günün birinde oradan geçer. Ancak tetikçi Ken ve Ray için Bruges belki de bir son durak.

Londra'daki patronları Harry, Ken ve Ray'i Bruges'e bir işi halletmeleri için yollar. Ancak Harry arayana kadar, ikili şehirde bir turist gibi davranacak ve beladan uzak duracaktır. Ancak bela her zamanki gibi yerinde bulmaz ve onları bulur. Patronları aradığında ise, zaten o zamana kadar türlü tuhaf durumlara tanıklık eden ikili, bu kez kendilerini gerçek bir kaosun içinde bulacaklardır.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: In Bruges
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2008, 16:00:03 »
Ohha, İmdb 8,4 izleme listeme aldım hemen.

Aylardır bekliyorum şu sinema forumuna açılan başlıklarda imdb linki koyulacak mı diye, sonunda koyuldu :D

Senaryo basit gibi aslında, ama film nasıldır bilemiyorum izlemek lazım. Gerçi Avrupa Sinemasını severim ya :P
try again fail again fail better

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: In Bruges
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2008, 17:05:54 »
Alıntı
Aylardır bekliyorum şu sinema forumuna açılan başlıklarda imdb linki koyulacak mı diye, sonunda koyuldu
Bi kere beyazperdenin tanıtımları daha iyi böyle forumlara koymak için, açanların link koymasını bekliyceğne üşenme de aç bak kendin :P

Film mi bilemiyorum efendim ama şu Ralph Fieennes bi yerden tanıdık geliyo :P
Tamam biliyorum Voldemoooort höbele colin farrel de iyidir aman neyse çok konuştum Özgür hep senin yüzünden. :P