Kayıt Ol

in the name of the king

Çevrimdışı shadow_queen

• *
  • 19
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
in the name of the king
« : 29 Mart 2008, 22:21:03 »
İn The Name of the King, Dungeon Siege oyunundan uyarlanma bi film. yani konusunu kısaca "kurg" denen (orkların düsük bütce versiyonları) yaratıkların kötü kahin (büyücü) denen kisi tarafından ele gecirilip oraya buraya saldırması. tabii yine bir kahramanımız var. Çiftci. yani seyretmek isyetenler varsa cok anlatmak istemem filmi (ki seyretmeyiniz bence).
acıkcası filmi pek beğenmedim.belli ki düsük bir bütceyle cekilmis, insanın göz zevkine hitap etmiyor. yüzüklerin efendisinden alıntı sahneler var hatta bi sahnede trinity tekmesi bile gördüm.Eragon bile daha güzeldi diyebilirim. ilk 10 dakkada filmin bası olduğu icin sıkıcı olduğunu düsünmüstüm lakin son 10 dakkada da bitsede cıksak diyodum. filmin tek artısı sonunda calan Blind Guardian parcasıydı bence. dungeon siege'in de adına yazık olmus ayrıca.

son olarak uyarmadan edemicem.yani aman diyim sakın izmeleyin. tabii kendi bileceiniz iş ama paranıza zamanınıza ve göz zevkinize yazık olduğunu düsünüyorum.
herkese iyi aksamlar...

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: in the name of the king
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2008, 22:36:09 »
Ölsün bu film!

Fragmanını izledim, Lotr'dan resmen kırpıp kırpıp koymuşlar. Hele o uzaktan bakış, kamera açısı, yok mu çok sinir oldum.
try again fail again fail better