Kayıt Ol

Black Isle klasikleri yeniden aramızda

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Black Isle klasikleri yeniden aramızda
« : 10 Ekim 2010, 13:17:05 »
Baldur' Gate serisini özlediniz mi? Planescape: Torment'ı hiç oynayamadınız mı? Dert etmeyin çünkü bu klasikleri oynamak için elinizde müthiş bir fırsat var artık.

Eski klasikleri şimdiki işletim sistemlerinde sorunsuz çalışacak hale getiren ve oldukça makul fiyatlarla tekrar satışa sunan Good Old Games şimdi de elini Black Isle klasiklerine atmış görünüyor. Çünkü hem Baldur's Gate, hem Icewind Dale hem de Planescape: Torment oyunları site üzerinden satışa sunulmuş durumda. Üstelik kılavuz kitapçığı, soundtrack albümü, duvar kağıtları gibi bonus materyaller de oyunlarla birlikte bedava elinize geliyor. Oyunların fiyatı ise 9,99 $...

Bu fırsatı değerlendirmek isterseniz (ki bence mutlaka değerlendirmelisiniz) tek yapmanız gereken Good Old Games'in sayfasına buradan giriş yapmak ve sadece 3 tık ile oyunları satın almak.

Go for the eyes Boo!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Black Isle klasikleri yeniden aramızda
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2010, 13:57:11 »
Haberi okurken heyecanlanmama rağmen 9.99$ rakamları bende bir hayalkırıklığı yaşattı. Böyle eski oyunları bedavaya vermeliydiler diye düşünüyorum. Hepimiz paylaşımların inanılmaz arttığı, kitapların bile bedavaya e-kitap olarak indirildiği bir zamanda yaşıyoruz. Bu oyunların da bedava olmasını dilerdim. Şahsen Icewind Dale'i oynamak için yanıp tutuşuyorum (cd'sini kaybettim). Baldur's Gate'i zaten söylememe gerek yok.

Bu sitenin oyun kitapçığı, duvar kağıtları, soundtrack albümü vs. gibi eklerle oyunları vermesi belki fiyatın bir nedenidir. Yine de fiyatı görünce omuzlarım öne düştü.

Her şey bir yana, oyunların düzenlemelerini yaparak emek verdikleri için Good Old Games'i kutlamamak çok ayıp olacaktır :).

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2010, 14:39:18 »
Eğer kapıma kargoyla orjinal kutusunda posteriydi ayrı soundtrack cdsiydi falan hepsi bir arada gelseydi, hiç düşünmeden alırdım ama bilgisayara indirdikten sonra bir anlamı kalmıyor. Rafımda yer kaplamayacaksa korsan kullanırım *-*

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2010, 21:39:56 »
Eh, zamanında 30 - 40 dolara satılan oyunlar için bu fiyat o kadar da yüksek değil bence. Özellikle de eski sürümlerinin şimdiki windows işletim sistemlerinde çalışmadığını varsayarsak...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2010, 08:46:33 »
15 TL falan yapıyor, aslında günümüzde korsancıların bile "Tek sidi iki milyon kardeş." dediği bir dönemde altı CDlik bir oyuna (bakın DVD bile demiyorum normal CD) 12 TL verebiliyorlarsa, buna atlamaları gerekir.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2010, 17:31:43 »
15 TL falan yapıyor, aslında günümüzde korsancıların bile "Tek sidi iki milyon kardeş." dediği bir dönemde altı CDlik bir oyuna (bakın DVD bile demiyorum normal CD) 12 TL verebiliyorlarsa, buna atlamaları gerekir.

Bedavaya sahip olmak varken? =) Yani sonuçta bu siteden de indiriyoruz öbür türlüde indiriyoruz. Para vermenin bir mantığı yok bence. Ve şimdi fark ettim Baldurs Gate yüklüymüş bilgisayarımda *-*

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2010, 01:13:10 »
Ben buraya gelince anladım o olayı. Elinin altında sağlam bir internetin olmadığında, oyun, film satın alman gerekiyor. Adamlar bir oyun DVD'sini 5 liraya satıyorlar. 3 oyun 15 liraya geliyor. Onu vereceğime gidip bunu alabilirim pekala.

Beleşe yerleşmek varken diye olmuyor işte hep :/
try again fail again fail better

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2010, 15:13:59 »
Ben buraya gelince anladım o olayı. Elinin altında sağlam bir internetin olmadığında, oyun, film satın alman gerekiyor. Adamlar bir oyun DVD'sini 5 liraya satıyorlar. 3 oyun 15 liraya geliyor. Onu vereceğime gidip bunu alabilirim pekala.

Beleşe yerleşmek varken diye olmuyor işte hep :/

Gidip alamazsın bunu da para verip indiriyorsun ^^