Kayıt Ol

Erdil Yaşaroğlu Böyle Evlendi!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Erdil Yaşaroğlu Böyle Evlendi!
« : 24 Ekim 2010, 13:55:59 »

Eylül ayında evlenen Komikaze'nin yaratıcısı ve aynı zamanda Penguen dergisinin kurucularından olan Erdil Yaşaroğlu, her fantastik severin ilgisini çekecek bir biçimde evlendi!

Sevgilisi eski Türkiye güzeli ve Kurtlar Vadisi'nde Sofia rolünü oynayan (ben okuduklarımın yalancısıyım) Begüm Kütük ile salona Star Wars müziği eşliğinde giren Erdil Yaşaroğlu, salonldakiler duruma anlama veremeden yeni bir şok yaratarak, elinde ışın kılıcı ile göründü. Böylece kişiliğine yakışır bir düğüne imza atmış oldu :D.

Şahitliğini de Cem Yılmaz'ın yapması herhalde salondakiler için unutulmaz bir düğün olmuştur :). Kendisine mutluluklar diliyoruz.

Not: Evlenirsem ben de böyle evleneyim ;D! Gerçeken çok yaratıcı olmuş. Begüm Hanım'ın da böyle bir şeyi kabul etmesi ayrı güzel. Herkes kabul etmez böyle bir şeyi sanırım. Ama kabul etmeyecek olsa zaten birlikte olamazlardı elbette. Hepimize böyle düğünler diliyorum  ;D.

Spoiler: Göster

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Erdil Yaşaroğlu Böyle Evlendi!
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2010, 09:06:56 »
Erdil Yaşaroğlu burada da farklı ve renkli kişiliğini göstermiş. Oldu olacak Cem Yılmaz'a da bir Darth Vader kostümü, nikah memuruna da bir Palpatine kostümü ayarlasalarmış :)

Eh, bize de ömür boyu mutluluklar dilemek ve darısı evlenmek isteyenlerin başına demek düşüyor. İkinci fotoğraftaki bakışlara bayıldım bu arada :)

Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2010, 11:14:40 »
Türkiye güzellik yarışmasına katılmış bir bayanın Erdil Yaşaroğlu ile uyum sağlaması hatta onunla evlenmesi bir de evlenirken ışın kılıcı vs ortamına girmesi beni hayretten hayrete sürükledi. Neymiş efendim önyargı kötü imiş.

Not: Les Ottomans da evlenmiş sanırım o iskeleyi hatırladım benim de fotoğrafım vardı orda bir yerlerde :) . Ne güzel oteldi orası ya...

Çevrimdışı Tinuviel

• *
  • 24
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2010, 17:25:24 »
imperial march eşliğinde mi salona girdiler acaba? benim hayalimdeki düğünün giriş müziği o da :P