Kayıt Ol

Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00
« Yanıtla #420 : 03 Kasım 2012, 23:45:20 »
Hep diyorum yine diyeceğim, sizler böyle konuşarak katıldımda bulundukça bu yayınlar çok keyifli hale geliyor. Bugün rekora imza attıran her dinleyicime tekrardan buradan da teşekkür etmek istiyorum ^^.

Sabahlar olmasın, çenemiz yorulmasın efendim!

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #421 : 03 Kasım 2012, 23:51:37 »
Öncelikle yayın için çok teşekkür ediyorum. Harika bir yayındı ama ne yalan söyleyeyim Hazal Abla şimdiden haftaya ki program şuana kadar dinlediklerimin en iyisi olacakmış gibime geliyor :D

Sonuçta Fuar programı :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #422 : 04 Kasım 2012, 03:05:54 »
Evet, yayın çok iyiydi bence de. Hoş bir sohbet olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler Hazal abla.

Fuar programını iple çekiyorum(z?)!

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #423 : 04 Kasım 2012, 13:14:06 »
Hazal abla sayesinde keyifli vaitr geçirdik. Teşekkürler Hazal abla. Bu arada Fuar ptogramını çok merak ediyorum.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #424 : 06 Kasım 2012, 09:13:41 »
Geçen yayında söylediğimi bir de buradan duyurayım. Bu haftaki yayınımız Fuar Özel Yayını olmakla birlikte geçen hafta bitmeyen yayını da tamamlayacağım :). Zaten o da fuar listelerine katkıda bulunacaktır. Ve evet kendi listemi de okuyacağım. Merak etmeyin, geçen yılki destan gibi listem bu sene yok. Gayet naif bir liste okunmayı bekliyor u_u.

Yayında kayıt alınacak ve yayınlanacaktır. Ayrıca geçen hafta katılamayan arkadaşların ricası üzerine geçen yayını kısaca özet geçeceğim.

Anlayacağınız üzere bu hafta bir-iki şarkı çalıp direk konuşmaya geçiyorum :P.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #425 : 06 Kasım 2012, 17:57:47 »
Yine 21.00 da mı başlıyor? Eğer öyle değilse Hazal Abla saat 20.00 da katılabilecek kişi sayısı fazla olursa 20.00 da da başlayabilirim demiştin. O zaman saat 20.00 dede katılabilecekler söylese olur mu?

Ben 20.00 i bırakın bu radyo yayını için saat 18.00 da gelirim ama Hazal Abla'nın ses tellerini de düşünmek lazım :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #426 : 06 Kasım 2012, 18:01:39 »
Yea benim faranjitim yerinde durmuyor yine :P. Ses dayansın diye çalışmalar sürüyor. İlaçlarda ikinci tura başladım artık, ama Cumartesi günkü yayını durdurmasına elbette izin vermeyeceğim.

Eğer çoğunluk isterse 20.00'da da başlayabilirim. Ama zaten (inşallah) bu haftaki yayında bir-iki şarkı çalıp yayına geçeceğim. İlk 1 ya da yarım saati şarkıyla doldurmayacağım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #427 : 07 Kasım 2012, 14:00:01 »
Nazar değiyor, nazar. Sana adamantium - mithril karışımı bir nazar boncuğu yaptıracağım. Şöyle fil büyüklüğünde... Taşıması için de benim minatorlerden birini ödünç verebilirim. Ama kurban bayramında geri isterim :P Şimdi herkesi 41 kere maşallah demeye davet ediyorum. Herkes bir kere dese yeter zaten :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #428 : 07 Kasım 2012, 14:15:40 »
Maşallah (x41)

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #429 : 09 Kasım 2012, 19:47:26 »
Bu Cumartesi yayın olacak mı?
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #430 : 09 Kasım 2012, 19:52:58 »
Bu Cumartesi Fuar özel yayını var Kingkiller Eeline bir defter ve kalem alıp dinle çok yararlı olacak bu haftaki yayın :D

Edit : Şaka falan değil yarın Cumartesi beklenen gün geldi!!! Bende şimdi 2 sayfalık liste var bakalım kaça çıkacak :D
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #431 : 09 Kasım 2012, 20:10:30 »
Yarın listesini okuyan tek kişi ben olmaaaaaam *-*. Sizlerin de listelerinizi ortaya döktüreceğim. Canlı yayında listelerinizi özel mesajla yollarsınız, bol bol konuşuruz üzerinden.

Ama!

Önce geçen yayından eksik kalan kısmı tamamlayacağım :).

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #432 : 09 Kasım 2012, 20:15:47 »
Hazal Abla bunu sen istedin 55 kitaplık listeyi yollarım ama azaltmama yardım edeceksiniz!!! :D
Yoksa bu listenin üstüne yarınki programla eve ipotek gelebilir :D
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #433 : 09 Kasım 2012, 20:16:43 »
Ben önce yeni çıkacak kitapların haberlerini de vereyim de sonra biçeriz o listeyi :D. Tabii çıkardıklarımızın üzerine yenileri de eklenebilir aslkdfjsadf. Hazırlıklı ol u_u.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #434 : 09 Kasım 2012, 23:18:35 »
Benim liste şimdiki haliyle bile biraz kabarık. Yarınki yayından sonra olacakları tahmin edebiliyorum az çok. ^^