Kayıt Ol

Defne Joy Foster hayata veda etti...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Defne Joy Foster hayata veda etti...
« : 02 Şubat 2011, 15:50:52 »

Son olarak "Yok Böyle Bir Dans" adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan'da bir evde ölü bulundu.

Defne Joy Foster'ın ölü bulunduğu evin bir arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait olduğu öğrenildi.       

Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi ve olayla ilgili inceleme yaptı.

Daha sonra Foster'ın cesedi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırıldı ve oradan otopsi için Adli Tıp Kurumuna nakledildi.

Şu anda verilen son bilgilere göre Foster'ın astım krizi nedeniyle öldüğü düşünülüyor.
---

Büyük ihtimalle ayrıntılı bilgiyi diğer haber sitelerinden okumuşsunuzdur. Söylemek istediğim kısaca, kendisini çok fazla tanımamama rağmen böyle deli dolu birinin, hayat enerjisini TV'den biz izleyicilere aktarabilen nadir kişilerin başında gelen bu ismin ölüm haberi ciddi anlamda sarsmıştır.

Daha bir buçuk yıllık anneydi, yüzünden hiç eksik olmayan o kahkahaları ile bizleri çileden çıkarmaya devam edecekti, olmadı...

Sevenlerinin başı sağolsun, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum...
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ynt: Defne Joy Foster hayata veda etti...
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2011, 15:59:55 »
Çok tuhaf yahu. Daha iki gün önce gülüyor, dans ediyor ve durmadan konuşuyordu ama şimdi yok. Bana tuhaf gelen şey ise astımı olan birinin hoplayıp zıplaması. Neyse bunlar uç noktalar. Allah kızına, eşine ve ailesin sabır versin.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2011, 16:18:54 »
black_helen benden atak davranmış, yazmış yazılması gerekenleri.

"Sihirli Annem" adlı, çocukluğumun dizisinin en sevdiğim elemanı. Televizyonda  yüzünü görmeye bu kadar alıştığımız bir kişinin şimdi aramızda olmaması... Garip. Üzücü. Düşündürücü.

Denecek tek şey, "Allah ailesine sabır versin" olacak sanırım.

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2011, 16:19:59 »
Ben de şaşkınım. Sabah haberleri görünce şok oldum, inanamayıp birkaç siteye daha baktım. Ama yapacak birşey yok; daha geçen gün kamera karşısında durmaksızın espriler patlatan ve taklitler yapan bir kadın şimdi yok... Başımız sağolsun, yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2011, 16:34:19 »
Haberi bir alışveriş merkezinin TV ekranında gördüm. En başta inanmadım ve uzun süre sadece ekrana baktım. Kendisi çok tatlı bulduğum, deli dolu ve enerjik bir insandı. Yukarıdaki mesajalrda bahsedildiği gibi daha birkaç gün önce kahkahaları yankılanıyor, hiperaktif hareketleri ile oradan oraya koşturuyorken bir anda ölüm haberini duymak beni şok etti.

Yakınlarının başı sağolsun. Özellikle küçücük çocuğunun annesiz kalması çok üzücü :/.

Ölümün ne zaman ve kime geleceği hiç belli olmuyor...

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2011, 16:36:04 »
Yazık, kızı da yetim kaldı. Tek bir insanın ölümü, kaç kişinin yaşamını değiştiriyor.
Enerjikti, muzipti, komikti.[*]Laf aramızda kalsın çok güzeldi.[/*][*]Kendisi küçüklük aşkım olur.[/*] Umarım ailesi ve arkadaşları bu olayı çabuk atlatır.  :-\

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2011, 18:23:25 »
  Hiç ummadığımız bir anda ummadığımız bir ölüm haberiydi. Sanırım Hayat kendimize gelmemizi beklemiyor. Dün Barış Manço'yu andıktan sonra bugün bu haber çok ağır oldu. Tüm sevdiklerine başsağlığı diliyorum ve çocuğu için ayrıca üzüldüm.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Şubat 2011, 18:39:32 »
Türk televizyonlarında gerçekten sevdiğim ve samimi bulduğum iki insandan biriydi. (bkz. uzman avı.) Epey şaşkınım şu an. Kendisinin ölümü bu civarlarda kesinlikle neşe ve samimiyeti azaltmıştır.
try again fail again fail better

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Şubat 2011, 19:10:27 »
Daha geçen gün yok böyle dansta "herkese iyi eğelenceler " diye bağırdı ve dans ederek çıktı..Ben de hala inanamıyorum ,haberi duyduğum da aynı şekilde bir süre sadece ekrana baktım..
 Ve kesinlikle katılıyorum ölümün ne zaman kimi bulacağı hiç belli olmuyor..
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #9 : 02 Şubat 2011, 22:23:16 »
Rahmetli dedemin sözüydü. Bir çok kişiden de duydum. "Ömür dediğin bir gün, o da bugün."

Çevrimdışı silademircan

• *
  • 15
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Şubat 2011, 00:21:48 »
miçhel ceksının ölümüne bile bu kadar üzülmemiştim

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2011, 00:23:09 »
miçhel ceksının ölümüne bile bu kadar üzülmemiştim

Michael Jackson demek istediniz heralde?

-John Lennon.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Şubat 2011, 00:58:00 »
Çocuk annesi bir kadın, bir erkek arkadaşının evinde sabah ölü bulunuyor. Kocası da bunu sabah fark ediyor. Ki aynı kişi çocuğu hasta diye dans yarışmasında provalara katılamamaktan şikayetçi. Artı bir de alkollü gelmiş arkadaşının evine.  Nasıl bir çelişkiler zinciri siz düşünün...

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2011, 01:47:11 »
Çocuk annesi bir kadın, bir erkek arkadaşının evinde sabah ölü bulunuyor. Kocası da bunu sabah fark ediyor. Ki aynı kişi çocuğu hasta diye dans yarışmasında provalara katılamamaktan şikayetçi. Artı bir de alkollü gelmiş arkadaşının evine.  Nasıl bir çelişkiler zinciri siz düşünün...

Ne olduysa oldu; ve bitti. Geçmişle ilgili her şey geçmişte kaldı. Biz ne kadar konuşsak ölen kişi geri dönemeyecek. Ölüye saygı duyarak arkasından emin olmadığımız bir konuda yorum yapmamamız en hayırlı olanıdır

-John Lennon.

Çevrimdışı Bars Elsa

• **
  • 318
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 03 Şubat 2011, 01:59:26 »
Barış Manço ve Kemal Sunal'ın ölüm haberlerini alışımı hatırlıyorum. Kemal Sunal ölünce inanmamıştım. Yanlışlık vardır ya da şaka yapıyor diye düşünmüştüm. Barış Manço'daysa gerçekten çok üzülmüştüm. Hatta ikisi için de ağladığımı hatırlıyorum. O zamanlar bayağı küçüktüm ama çok net hatırlıyorum. Bu kız, ciddi söylüyorum en sevdiğim kadın ünlülerdendi. Samimi ve çok neşeli... Uzman Avı'nı, o sunmaya başladığında izlemeye başlamıştım. Ama ölüm haberini alınca nedense fazla tuhaf hissetmedim. Sadece inanmadım ve biraz duygulandım o kadar... Ölüme alışmak çok kötü...