Kayıp Rıhtım Arşiv Forum

Rıhtım Alabanda => Önceki Yıllar => 2. Yıl => Konuyu başlatan: Amras Ringeril - 07 Ocak 2010, 22:05:49

Başlık: 28. İstanbul Kitap Fuarı İncelemesi !
Gönderen: Amras Ringeril - 07 Ocak 2010, 22:05:49
(http://i363.photobucket.com/albums/oo79/kayiprihtim/tuyap09/tuyap1.jpg)


Kayıp Rıhtım 2. Yıl Şenlikleri çerçevesinde, site kurucumuz magicalbronze 28. İstanbul Kitap Fuarı'nı ayrıntılarıyla inceledi. Geçen yıl da yapmış olduğu inceleme bu yıl biraz geç gelse de 2. yılımıza özel olarak çok daha ayrıntılı ve derinlemesine bir incelemeyle karşımıza çıkıyor.

Bu incelemede magicalbronze tek tek yayınevlerini gezmiş, notlar almış, fotoğraflar çekmiş, çıkardıkları kitapları araştırmış. Ve hepsinden önemlisi yayınevlerinin yazarlarıyla birebir muhabbetlere girip merak edilen soruları sormuş.

İşte ikinci yılımıza özel bu inceleme. Ulaşmak için Buraya (http://www.kayiprihtim.org/portal/fuarin-fantastik-yani-volume-2/) tıklayın!!
Başlık: Ynt: 28. İstanbul Kitap Fuarı İncelemesi !
Gönderen: mit - 11 Ocak 2010, 09:16:21
Açıkça söylemek gerekirse Metis yayın evine kadar okuduğum kısım çok iç karartıcıydı. Özellikle yayın evlerinin okuyucularına bu kadar soğuk ve kapalı davranması beni üzdü. Neyse ki sonradan durum biraz toparlandı ve keyfim yerine geldi. Özellikle İthaki’den gelen haberler ve Laika’nın etkinliğini tüm hızıyla sürdürmesi beni sevindirdi.

Arzu Hanım’a biraz ayıp olmuş. Kendisine buradan saygı ve sevgiler. Emre Yerlikhan kardeşimize ise bir kez daha Allah’tan rahmet dilerim.

Eline sağlık…
Başlık: Ynt: 28. İstanbul Kitap Fuarı İncelemesi !
Gönderen: DarLy OpuS - 28 Ocak 2010, 18:14:28
O güzel günü bana yeniden anımsattı.

Bizlere yayınevlerinden sıcak gelişmeleri aktardığın için teşekkürler! :D