Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - vampireLLa

Sayfa: 1 ... 54 55 [56]
826
Eğlence & Mizah / Masaüstünüzü Görelim
« : 07 Ocak 2008, 17:19:43 »
buyrun bu bnmki viLLe var tabikii ahh ahhhh şimdide sizlerinkini alayım nasıl oldugunu biliosunuz heralde bilmiosanız anlatırım :D


827
Eğlence & Mizah / Ynt: Kişisel Takıntılarınız
« : 07 Ocak 2008, 17:11:55 »
günlük depresyona girmek
][-][ . ][ . ][v][ i açmadan evden dışarı cıkmamak
kansız tek gün geçirmemek
13:13 gibi saati bulmak için sürekli saate bakmak
kıllığına sabahın körü mp4ün sesini son açıp millete metal dinletmek
kavga etmek :D

eh böle heralde

828
Harry Potter / Ynt: ölüm yiyenler
« : 07 Ocak 2008, 17:07:57 »
bende bendeeee benide alınn süper ölüm yiyenimdir :D hem islamcım cnmm o dövmeyi bende yaptırcam ama kalıcı muhaha :D

829
Müzik / Ynt: ][-][ ][ ][v][ ~ His Infernal Majesty
« : 06 Ocak 2008, 14:23:50 »
join me, gone with the sin dinleyip içinde birşeyler kıpraşmayan var mıdır ki...

varsa ruhsuzdurr :D

830
walla herkes gry.a sarmış heralde ben tom marvolo derdim bide sirius'un heralde eskilerde kaliim ben :D

831
Müzik / Ynt: Dinlemeyi en sevdiğiniz tür?
« : 02 Ocak 2008, 13:43:07 »
rock ve metal tabikiiii de

832
süperler ya "aykü testi" "sevgilim beni aramıyor neden?" "msnde engellendimmi gör bul" "kekikli resim ve vidoları" bunlara bttim ya süperlerr

833
Müzik / ][-][ ][ ][v][ ~ His Infernal Majesty
« : 01 Ocak 2008, 22:44:40 »
ben olcam ville'm olmıycak ha olmaz böle şey evet sizlere H.I.M yani His Infernal Majesty Hakkında bilgiler ve resimler buyrun...

HIM 1991'de Ville Valo, Mikko Lindström ve Mikko Paananen tarafından kurulmuş rock grubudur. Daha önceleri grubun açılımını Hıs Infernal Majesty olarak açıklayan grup, Satanist imajı yaratmamak için bu açılımı kullanmamaktadır.

Heratagram'ın Anlamı:
HIM vokalist ve kurucusu Ville Valo 'ya göre hertagram aşk ve ölümü simgeliyor. Nefret ve aşk 'ın dengesi, hayatın içinden iki önemli bölüm, bu iki önemli bölüm aynı zamanda Valo'nun şarkıları arasında gerçekten önemli bir yere sahip. Bu sembol kimi HIM fanatikleri arasında dövme olarak da kullanılmaktadır..

Heartagram bir yanlış anlama yoluyla satanizm ile bütünleştirilebiliyor. Ancak, Ville Valo bunun yalan olduğunu belirtiyor.


Kuruluş ve İlk Albüm:
Grup aslında kariyerine KISS, Type O Negative, Danzig, Black Sabbath ve Depeche Mode gibi grupları coverlayarak başladı. 1991 den 1995 e kadar askerlik dolayısı ile eleman değişikliğine giden grup, nihayetinde 3 as elemana (Ville, Linde, Mige) Burton ve Gas‘ın da dahil olması ile beraber ana ve kemikleşmiş kadroyu oluşturdular.

HIM, 20 Kasım 1997 de ilk uzun stüdyo albümleri olan Greatest Lovesongs Vol . 666'yı Finlandiya‘ da yayınladı. Albümde 7 parçaya ek olarak Chris Isaac‘in kült şarkısı “Wicked Game“ Ve Blue Öyster Cults‘un “Don't Fear The Reaper“ şarkılarının HIM tarafından yorumlanmış versiyonları bulunuyordu . Bu Albümden 4 single yayınlandı.


Avrupa'ya açılış:
Özellikle kendi ülkeleri Finlandiya‘da iyice ünleri artarken Razorblade Romance adında ikinci albümlerini yayınladılar. Albümden çıkan ilk single olan Join Me In Death grubun Avrupa'da büyük bir şöhret kazanmasını sağladı. Single Alman müzik listelerine 1 numaradan girerken albüm de 500.000 kopya satmayı başardı. Join Me‘den sonra Right Here In My Arms ve Gone With The Sin single olarak yayınladı ve bu singlelar da Avrupa'nın bir çok ülkesinde listelerde büyük başarılar elde etmeyi başardı. Join Me In Death‘in ölümle değil aksine Romeo ve Juliet hakkında olduğunu söylerken sözlerine şu cümleyi de ekliyor. “Albüm bu kadar başarı kazandığı zaman bizim bu başarıyı kutlamak için bir şişe şampanya alcak bile paramız yoktu .“ Albüm Hiili Ve John Frayer Tarafından Ayrı Ayrı İki Kez Kaydedilmiştir . Fakat Hiili ‘ nin prodüktörlüğünü yaptığı albüm yayınlanmamıştır.


Deep Shadows And Brilliant Highlights & Daniel Lioneye:
2001 senesine gelindiğinde üçüncü albümlerinden önce HIM üyeleri yeni bir grup kurdular. “Daniel Lioneye and The Rollers“ adındaki grup aynı zamanda gitarist Linde‘nin solo projesiydi. Albümdeki elektro gitarları ve vokalleri üstlenen Linde takma isim olarak da Daniel Lioneye‘ı kullandı.

Albüm daha çok blues hard rock tarzındaydı ve albümdeki şarkılar seks, alkol ve rock 'n roll temalıydı. Mige Amour‘un basları Ville Valo‘nun Baterileri ve Hiili‘nin (GLS VOL.666 ve Love Metal albümlerinin prodüktörü) klavye ve mix‘leri üstlendiği albüm 2001 yılında “The King Of Rock 'N Roll“ adında yYayınlandı. Albüm ticari bir başarı yakalayamadıysa da kült olarak adından söz ettirdi .

Daniel Lioneye Projesinden sonra HIM 2001 ağustosta Deep Shadows And Brilliant Highlightsalbümünü yayınladı. Albüm aynı zamanda yeni klavyeci Emerson Burton ile kaydedilen ve grubun günümüzdeki kadrosuyla birlikte kaydettiği ilk abüm olma özelliğine sahiptir. DSABH Finlandiya müzik listelerine 1 almanya müzik listelerine de 2 numaradan giriş yaptı. Albümden Pretending, In Joy And Sorrow ve Heartache Every Moment & Close To The Flame ( İkisi bir arada) olmak üzere 3 single yayınlandı .


İlk Amerika denemesi:
2002 Yılında Razorblade Romance Albümü Tekrar Basılarak Amerika ‘ da Satılmaya Başlandı . Fakat Grup ülkede kendi isimleriyle satış yapamadı . Çünkü Amerikalı Başka Bir Grup HIM isminin haklarını satın almıştı ve kullanıyordu . Bu Yüzden sadece bu albüm için Grup ismini HER Olarak değiştirdi . Fakat HER Adı altında basılan bu albüm sadece 5000 adet satabildi .


Love Metal ve Dünya çapında ün: 
14 Nisan 2003 de Love Metal albümü yayınlandı. Love Metal aynı zamanda kapağında Ville Valo‘nun resminin olmadığı ilk albümdü. Kapakta bulunan altın rengindeki Heartagram grubun işaretinin daha iyi tanınmasını sağladı. The Funeral Of Hearts albümden çıkan ilk single oldu ve Amerika listelerine 15, Alman listelerine de 3 numaradan başarılı bir giriş yaptı. Daha sonra Buried Alive By Love ve The Sacrament Single‘ları yayınlandı .

Grup, Amerika da ve dünya çapında profesyonel kaykaycı ve MTV‘nin program serilerinden Viva La Bam‘ın yapımcısı Bam Margera‘nın Heartagram işaretini tasarladığı ve yaptığı programlarda kullanmasından ötürü iyice tanınmaya başlandı. Daha sonra Margera, Buried Alive by Love ve The Sacrament kliplerini Yönetti. Aynı zamanda Buried Alive By Love Klibinde ünlü aktris ve müzisyen Juliette Lewis de oynayarak gruba destek oldu. 2003 Yılında Download Festival'de çalma fırsatı bulan HIM diğer birçok festivalde de headliner Olarak sahne aldı .


Dark Light:
Beşinci stüdyo albümleri Dark Light 2005 yılının eylül ayında yayınlandı. Albüm Billboard Top 200 albüm listesinde 20. sıraya kadar yükseldi. Albümden Wings of A Butterfly, Killing Loneliness ve Vampire Heart olmak üzere 3 single yayınlandı. Ayrıca bu single‘ların birer de özel vinyl şeklinde plakları yayınlanmış bulunmakta. 2005‘in yazında grup Download Festival'de Black Sabbath ve Velvet Revolver gibi grupların öngrubu olarak çalma fırsatı buldu .

Dark Light; HIM ‘ in şimdiye kadar Amerika müzik listelerinde gösterdiği en büyük başarıya sahip olan albüm olma özelliğine sahip. Ekim 2006 da official siteleri olan Dark Light temalı heartagram.com'a Amerika‘daki RIAA ajans tarafından altın sertifika verildi. Aynı zamanda Dark Light ile gösterdikleri başarının ödülü olan 500.000 albüm satışı dolayısıyla Amerika da altın sertifika kazandılar. Bu daha önceden Finlandiyalı bir grubun Amerika da kazandığı ilk ve tek altın sertifikadır.


Grup Üyeleri:
1991 – Ville Valo / Vokal
1991 – Linde Lindström / Gitar
1991 – Mige Amour / Bas
1999 – Gas Lipstick / Bateri
2001 – Emerson Burton / Klavye


Ayrılan Üyeler:
Antto Einari Melasniemi — Klavye (1995-1998)
Zoltan Pluto — Klavye (1998-2000)
Juippi — Bateri (1991-1992)
Tarvonen — Bateri (1992-1995)
Pätkä —Bateri (1995-1999)
Oki — Ritm Gitarlar (1992-1996)Diskografi:
•"Witches and Other Night Fears" - (1992) / Demo
•"This is Only the Beginning" - (1995) / Demo
•"666 Ways to Love: Prologue" - (1996) / EP
•"Greatest Love Songs Vol. 666" - (1997) / Stüdyo Albümü
•"Razorblade Romance" - (1999) / Stüdyo Albümü
•"Deep Shadows and Brilliant Highlights " - (2001) / Stüdyo Albümü
•"The Singles Collection" - (2002) / Ek Çalışma
•"Love Metal" - (2003) / Stüdyo Albümü
•"And Love Said No: The Greatest Hits 1997-2004" - (2004) / Ek Çalışma
•"Dark Light" - (2005) / Stüdyo Albümü
•"Uneasy Listening Vol. 1" - (2006) / Ek Çalışma
•"Uneasy Listening Vol. 2" - (2007) / Ek Çalışma
•"Venus Doom" - (2007) Stüdyo Albümü

Az Buçuk Resim:
Dark Light
Heartagram
Wings Of A Butterfly
H.I.M


Daha Devamı Gelecektir
sevgilerle ~ Ms. VampireLLa

834
amaniii ne o öle kibarlıktan kırıldı kırılacaklar

Sayfa: 1 ... 54 55 [56]