Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar -

Sayfa: [1]
1
Kurgu İskelesi / Ynt: Katilin Gözünden
« : 22 Kasım 2012, 05:30:51 »
Harika gidiyor. Merakla bekliyorum diğer bölümlerini. Beni fazla bekletme lütfen :)

2
Çizgi / Ynt: Arwen ile Aragorn Öpüşme Sahnesi
« : 22 Kasım 2012, 05:22:05 »
:D
:D :D
Foruma hoşgeldin demek istiyorum ilk önce. Böyle güzel bir çizimle siftah yapmış olman da sevindirici. Hem forumda kaç tane çizer var ki? Gerçekten çok iyi olmuş. Beğendim. Aragorn ve Arwen. Fantastik Edebiyat tarihindeki en büyük aşklardan birisidir ve bunu çok iyi yansıtmışsın.  Çizerlere ayrı bir saygı duyarım, beceremediğimden olsa gerek. Farklı çizimlerin de varsa görmek isterim(z?)
Hoşbuldum :). Bu çizimi yaparken yatağımın üzerini ve odamı kokulu mumlarla çevreleyip yatağın ortasında oturarak çizmek zorunda kaldım. Böyle ortamlar olmadıkça çizdiklerim hiçbirşeye benzemiyor nedense bende anlamıyorum. Aklıma da gelmiyor değil bazen "yoksa ben delimiyim ?" sorunsalı. Daha sonra derin düşünceler alıp gidiyor beni benden. Bir de bakmışım kağıt kalemin önünde buluyorum kendimi. Onun dışında bende yeteneksizim bir çöp adam  çizemem. Bu yüzden çok nadir çizip paylaşım yapacağım sanırım. Yorumun için çok teşekkür ederim :).

3
Çizgi / Arwen ile Aragorn Öpüşme Sahnesi
« : 22 Kasım 2012, 01:30:46 »
Arkadaşlar hayali çizdim o yüzden devamını getiremedim. Neredeyse bir milyar kez izlemişimdir bu sahneyi. Aklıma kazındı artık bende bir deniyeyim dedim. :)
Spoiler: Göster

Sayfa: [1]