Kayıt Ol

Portalımız Yeni Tasarımıyla Karşınızda...

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Portalımız Yeni Tasarımıyla Karşınızda...
« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2011, 23:36:41 »
Portal çok güzel olmuş, bayağı güzel olmuş yani, inanılmaz güzel olmuş, çok fazla güzel olmuş, acayip güzel olmuş yani, o kadar güzel olmuş önünü alamamışsınız, öyle güzel olmuş. Güzel olmuş, güzel olmuş, güzel olmuş, bir yerden sonra daha güzel olamaz diye bekledim, daha da güzel olmuş.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #16 : 29 Nisan 2011, 23:58:38 »
Lost çok bozdu, acayip bozdu.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Nisan 2011, 06:04:22 »
Bana "İnsan hayal ettiklerini gerçekleştirebilir mi?" sorusunu yöneltseler, verebileceğim cevap "Kayıprıhtım'ın website kayıtlarına bakın" demek olurdu sanırım. Sürekli kendini yenileyen, dinamik, kişilerden bağımsız bir yapı oldu artık burası. Her ne kadar blog tarzı sitelere alıştığımızdan şu anki hali biraz garip gelse de insana ilk baktığınız zaman. Mouse topunu hareket edip aşağılara indikçe ne kadar emek verildiğini, insanların o portalın o şekilde dolu olması için ne kadar çaba verdiğini azıcık anlayabiliyoruz. Çünkü boş bir milim bile bulamıyoruz portalda. Sabah 5'e kadar bu tema ile uğraşan Magicalbronze ve Amras Ringeril takdire şayan insanlardır.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #18 : 30 Nisan 2011, 21:44:01 »
Pek bir güzel olmuş. Bir de değiştiğinden haberi olmayınca insanın daha bir süpriz oldu. :)
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...