Kayıt Ol

Tokio Hotel

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tokio Hotel
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2008, 19:06:25 »
eva ve HIme laf etme bence... :-\

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Ocak 2008, 19:13:37 »
Bir an önce ölmesi gereken grup, toptan ölsünler biz de hatırlayıp aa şöyle böyle insanlar vardı falan filan diyip gülelim sonra ölünün arkasından konuşulmaz diyip susalım, nasıl fikir? :P Evet bir adet Ece insanı alalım şimdi, buyrun..

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Ocak 2008, 20:01:18 »
Bir an önce ölmesi gereken grup, toptan ölsünler biz de hatırlayıp aa şöyle böyle insanlar vardı falan filan diyip gülelim sonra ölünün arkasından konuşulmaz diyip susalım, nasıl fikir? :P Evet bir adet Ece insanı alalım şimdi, buyrun..

Grup ve fanları aynı gidişatta devam ederse gerçek bir rock-metal sever kardeşimiz kendini  feda edip hapislerde çürümek uğruna bu onurlu görevi yerine getirecek zaten :D
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Ocak 2008, 20:13:17 »
Grup ve fanları aynı gidişatta devam ederse gerçek bir rock-metal sever kardeşimiz kendini  feda edip hapislerde çürümek uğruna bu onurlu görevi yerine getirecek zaten :D
Ah keşke bir grup terörist şunları da vursa hani yanlışlıkla hani meselacıktan. :P

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Ocak 2008, 00:05:02 »
Bakıyorum ki Seda burda modluğumun olmamasını çok iyi kullanıyosun... Hadi bari bu sitede biraz acıyim dedim size ama siz istemiyosunuz... Görücez bakalım ne olacak? Fikri olan var mı? Ben!! Ama buraya yazacak da değilim... Hadi adminler ya da genel modlar silsin bu mesajımı, silin ama benim mesajımı silerseniz diğer mesajları da silmek zorunda kalırsınız... Ayy yazık, ne acınası bi durum...

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Ocak 2008, 00:56:50 »
Arkadaşlar sakin..Yaşamak güzel, ölmeyin öldürmeyin.. Konu tarafımca kilitlenmiştir.
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 12 Ocak 2008, 18:08:14 »
arkadaşlar abartmasak ne o öle ölsün bu grup bilmem ne şu bu sevmiyo olabilirsiniz ama ah ölsün bunlar şöle olsunlar falan demek cok saçma  milletin müzik zevkine dinlediği gruplara sevdiği kişilere takılmayın böle seviyolarsa seviyolar....

bir daha böyle şeylere girlmemesini umut ediyorum

sevgiler ~ Ms. vampireLLa

ekleme yapmadan edemeyeceğim: bu grup o grup şu grup o şarkıcı şu şakıcı bana göre böle hatta böğkler asıl iyi olan bu falana niye giriliyo acaba ... size göre böğkse karşındakine göre tapılacak haldedir... yada dinlediğinde kendinden geçiyordur... yapmayın böle ya en sinir oldugum seylerden biridir bu... ki böle forumlarda sosyal ortamlarda bunlara hiç girilmemesi lazım
she's back!!

Çevrimdışı NeziiWizardy

• *
  • 44
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • >>_TokioHoteL_<<
« Yanıtla #22 : 14 Ocak 2008, 02:09:18 »
Valla her forumda bu tarz konuşmalara rastladım ama nedense insanlar illa bir açık arayıp illa kötüleme içgüdüsüyle sataşmaya pek meraklıdırlar ama bu tutum sevenlerine + olarak dönüyor ki biz hala ayaktayız..İstediğiniz kadar eleştirin ama eleştirilerinizinde dozunu bilin..Kimse kimseden üstün değil..Herkes güzeli iyiyi sevecek diye bir durumda yok bu sevenlerini ilgilendirir sizleri değil..Siz muhteşem sevdiklerinizle muhatap olun sevenleri rahatsız etmeyin..Bu eleştirilerinizle sizde sevdiğimiz gruba gösterdiğiniz tutum kadar küçülüyorsunuz :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 16 Ocak 2008, 21:07:37 »
Valla her forumda bu tarz konuşmalara rastladım ama nedense insanlar illa bir açık arayıp illa kötüleme içgüdüsüyle sataşmaya pek meraklıdırlar ama bu tutum sevenlerine + olarak dönüyor ki biz hala ayaktayız..İstediğiniz kadar eleştirin ama eleştirilerinizinde dozunu bilin..Kimse kimseden üstün değil..Herkes güzeli iyiyi sevecek diye bir durumda yok bu sevenlerini ilgilendirir sizleri değil..Siz muhteşem sevdiklerinizle muhatap olun sevenleri rahatsız etmeyin..Bu eleştirilerinizle sizde sevdiğimiz gruba gösterdiğiniz tutum kadar küçülüyorsunuz :D
hmmm... sanırım doğru söylüyorsun... :-\ bence de bu kadar tartışmaya gerek yok... ;)

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 31 Temmuz 2008, 20:33:04 »
hmmm... sanırım doğru söylüyorsun... :-\ bence de bu kadar tartışmaya gerek yok... ;)

Durum şöyleki anday; kişisel olaraktan söylüyorum.. her zaman saygı duymaya önem vermişimdir. Gene saygı duyuyorum onca fanı var. Ama ciddi anlamda yorulduk artık.Amatör rock fmlerde bil büyük umutla açarken; TH, Eva, HIM, Emre Aydın gibi tiplemelerden ciddi anlamda yoruldum..  7.sınıfa giderken bilmediğim grup yokken bu yorgunluk beni öyle bağnaz bi hâle getirdi ki, 1,5 senedir SOAD'dan başkasnı dinleyemez oldum.. Artık yeter.. Onlar konuştuğu kadar bizde konuşacağız.. Radikal bir şekilde olucak gibi duruyor bu konuşma ..
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Arago

• *
  • 40
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 03 Ağustos 2008, 21:57:23 »
ölsün çok ağır bi itham ya,niye ölüyo ki,hiç tanımadığın bi insanla ilgili nasıl böyle bi duygu besleyebilirsin,bu bir psikolojik problemdir bence.

o bu değil,ben de sevmiyorum bunlardan ve hayranlarından,bide ready set go klibinde neden atlayıp zıplıyolar anlatabilirmi biri bana :P

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 03 Ağustos 2008, 21:58:50 »
Klibi izlemek gibi gereksizlik yapsaydım yorum verirdi ama tamamen gereksizlik yahu ..

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 03 Ağustos 2008, 22:06:57 »
Amma takıldınız bu ölsün lafına he, ben sevmediğim her türlü şey için kullanırım o lafı ya. Şaka mahiyetine yani, mahsuscuktan. Yoksa ölsün ölmesin banane başkasının hayatından.

hiç tanımadığın bi insanla ilgili nasıl böyle bi duygu besleyebilirsin,bu bir psikolojik problemdir bence.

Heh evet geldik tanıyıp tanımama polemiğneee :P Konuşmuyorum artık bununla ilgili.

Kliplerini izlemek gereksizlik değil bence, bütün kliplerini izlemişitm çatır çatır, çok da eğlenceli oluyo hani.

Çevrimdışı Loren_Summers

• **
  • 156
  • Rom: 3
  • Sütlü Kahve...
    • Profili Görüntüle
    • Ejderha Yurdu
« Yanıtla #28 : 03 Ağustos 2008, 22:09:46 »
Başlıkta dönen muhabbete bak yahu!

Arkadaşlar çoğunuzun ipod'u mp3 çaları telefonu bilmemnesi var, at içine dinlediklerini karıştır karıştır dinle. Bu grubun fanı değilim ama nedir bu gruba bu nefret anlamadım. Ölseler de kurtulsak dedirtecek nedir yani? Tokio Hotelden önce de Linkin Park dinliyorum deli metalciyim diyenler vardı onlar yüzünden başlamış bir şey değil ki bu? İsteyen istediği yorumu yapsın size ne doğrusunu siz biliyorsunuz doğrusunu onlar biliyor bu mu tartışma? Dinleyici grubu hiç hoşunuza gitmiyor ama bakalım onlar size bayılıyor mu? Siz böyle yaptığınız için belki gelip geçici bir şey olacak olan bu grup şişti büyüdü....
Hayaller ve Kabuslar
"Kırmızı gözleri hem korkutucu, hem de büyüleyiciydi..."

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 03 Ağustos 2008, 22:17:16 »
Tokio Hotel'e olan amansız nefreti açıklayayım.

Mtv Türkiye'nin sitesindeki her yorumda "hadi nLrrr bi kre de Th chaLn yhaaaa" gibisinden milyon çeşit yorum okursunuz.. Ve bu nefretinize sebep olur çünkü o kanalı çok seviyorsunuzdur. İnsanların msn nickleri ve kişisel iletilerinde "Hard Rockçıyız yihaa kop Th forever" ifadesini görürsünüz. Müziğini dinlersiniz, poptur o zaten. Çoğu özenti ve tiki takımın dilinden düşürmediği gruptur halbuki, bir de bununla beraber "metalciyiz yha" moduna girerler.. Bugün kardeşimin th posterine oklavayla daldım, çok zevkli..

Ve bunların hepsini yaşayınca grubun antisi olmamak mümkün değil. İki sayfa boyunca eleştirebilirim grubu. Yanlış anlamayın sadece görüş belirtiyorum. Bu kadar.