Kayıt Ol

Tokio Hotel

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tokio Hotel
« Yanıtla #30 : 03 Ağustos 2008, 22:25:07 »
Ya hani ben mtv felan izlememde babam anlatıyor "olm muse dan çok tokio hotel çalıyolar, nedir bu aşk bilemedim" felan yorumlarına maruz kalıyorum yani :D
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 03 Ağustos 2008, 22:28:47 »
Çok dramatize ediyosunuz çook, Hezarfen niye bu başlığın kilidini açmak gibi bi hata yaptı onu da bilmiyorum ama sıktı artık. Bi yanda eleştiren, bi yanda sevip eleştirenleri eleştiren, diğer bir yanda sevmeyip eleştirilmesini eleştiren, sevmiyosanız yorum yapmayın bırakın sevenler istediğini yapsın mantığındakiler.. Of of çok sıkıldım ben. Önceki mesajımda belirtmiş olmama rağmen hala "Ölseler de kurtulsak dedirtecek nedir yani?" cümlesini sarfediyorsunuz. Hayır anlamıyorum ben ölsünler dedim de öldüler mi? Bak sapasağlma ayaktalar, ki eski popülariteleri de kalmadı. Of neyse banane ya, çatallaşmış ergen sesiyle devam etsin Tom, hayranları da dinlesin, eğlensin felam. Hayat güzel.

Çevrimdışı Arago

• *
  • 40
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 03 Ağustos 2008, 22:32:51 »
Çok dramatize ediyosunuz çook, Hezarfen niye bu başlığın kilidini açmak gibi bi hata yaptı onu da bilmiyorum ama sıktı artık. Bi yanda eleştiren, bi yanda sevip eleştirenleri eleştiren, diğer bir yanda sevmeyip eleştirilmesini eleştiren, sevmiyosanız yorum yapmayın bırakın sevenler istediğini yapsın mantığındakiler.. Of of çok sıkıldım ben. Önceki mesajımda belirtmiş olmama rağmen hala "Ölseler de kurtulsak dedirtecek nedir yani?" cümlesini sarfediyorsunuz. Hayır anlamıyorum ben ölsünler dedim de öldüler mi? Bak sapasağlma ayaktalar, ki eski popülariteleri de kalmadı. Of neyse banane ya, çatallaşmış ergen sesiyle devam etsin Tom, hayranları da dinlesin, eğlensin felam. Hayat güzel.

o bill tımammı  :hemk

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 03 Ağustos 2008, 22:34:06 »
Kilidi kaldırma sebebim ise,

1- artık site rayına oturdu. Kavga felan çıkmıyor
2- sansürü sevmiyorum

Yeterli mi ?
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 03 Ağustos 2008, 22:40:53 »
o bill tımammı  :hemk
Ayyy hep karıshtırıyorum yha, napiyim? =((((( Bill okuyhosa kızmas di meee?

Banane ya adlarından, hepsi Tom benim için. :P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 03 Ağustos 2008, 22:47:19 »
Ayyy hep karıshtırıyorum yha, napiyim? =((((( Bill okuyhosa kızmas di meee?

Yhok cnm yhaa ne kzıcaqq =) Ha bill ha tom, ikisi de ikz ztn.. İkisini de sviorz bzzz yhaaa....  :mlk

Çevrimdışı Loren_Summers

• **
  • 156
  • Rom: 3
  • Sütlü Kahve...
    • Profili Görüntüle
    • Ejderha Yurdu
« Yanıtla #36 : 03 Ağustos 2008, 22:50:26 »
Herkesin yorum yapmaya izni var sanmıştım ama yanılmışım yokmuş. Bu büyük hatamı fark edip sitenin belli sınırları içinde kalmam gerektiğini çok rahat gördüm teşekkürler. Teker aynı kişilerle dönsün madem sorun değil.
Hayaller ve Kabuslar
"Kırmızı gözleri hem korkutucu, hem de büyüleyiciydi..."

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 05 Ağustos 2008, 12:06:58 »
Herkesin yorum yapmaya izni var sanmıştım ama yanılmışım yokmuş. Bu büyük hatamı fark edip sitenin belli sınırları içinde kalmam gerektiğini çok rahat gördüm teşekkürler. Teker aynı kişilerle dönsün madem sorun değil.

Tabi ki herkesin yorum yapmaya hakkı var. Kimse buna karışamaz ama bu çok iyi ya da çok kötü de olabilir. Ben artık kimsenin kimseye cevap vermesini, açıklama yapmasını istemiyorum. Grup hakkında isteyen istediğini söyler -forum kuralları içinde- ve mesele orda kapanır.

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 06 Ağustos 2008, 22:16:49 »
Ben yerel bir radyoda program yapcam. İsmi Çarşaf.. Herşey hazır. Para felanda almıcam. Radyonun sahibi babamın arkadaşı.. Ben programımı hazırlarken birden radyonun sahibi gelip diyoki
"kızım duyuca çok sevindi, tokio hotelde çalmanızı istiyor"
Çalmam diyince benim yerime kendi kızını alıyor ve akşama kadar tokio hotel çalıyo hatun.. Hemde ismimi değiştirmemiş Çarşaf dan çalıyo.. Neyseki uzun rücalarım sonucu adı değişti

Şimdi ben bu gruba nefret kusmayımda kime nefret kusayım ?

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 07 Ağustos 2008, 11:07:09 »
Ben yerel bir radyoda program yapcam. İsmi Çarşaf.. Herşey hazır. Para felanda almıcam. Radyonun sahibi babamın arkadaşı.. Ben programımı hazırlarken birden radyonun sahibi gelip diyoki
"kızım duyuca çok sevindi, tokio hotelde çalmanızı istiyor"
Çalmam diyince benim yerime kendi kızını alıyor ve akşama kadar tokio hotel çalıyo hatun.. Hemde ismimi değiştirmemiş Çarşaf dan çalıyo.. Neyseki uzun rücalarım sonucu adı değişti

Şimdi ben bu gruba nefret kusmayımda kime nefret kusayım ?

Yuh! Öncelikle geçmiş olsun sonralıkla haklısın tabi ki.

Bir de "sevmiyosanız yorum yapmayın bırakın sevenler istediğini yapsın" lafına kurucu üyemiz katılmıyorlar değil mi, alıntı yapmış ama? Böyle bir mantık olmaz arkadaşlar; olamaz! Sadece olumlu, pozitif yorum mu yapılır yani, eleştiremiyecek kötü şeyler söyleyemiyecekmiyiz? Siz nasıl övüyorsanız ben de istediğim gibi sövebilirim! Hakaret ettiğim kişi siz üyeler değilsiniz; tokio hotel üzülüyosa hakaretlerimden gelsin onlarla konuşalım...
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 07 Ağustos 2008, 12:06:47 »
Hm sövmek yanlış anlaşılmasın da. Küfürden bahsetmiyorum açıkça, sansürlemeden küfür etmek site kurallarına aykırı olduğu gibi etiğe de uymaz. Ancak eleştiri ağır bir dil de taşıyabilir elbet. Nasıl grup bu böyle, olmaz olsun böyle grup gibi misal?
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 07 Ağustos 2008, 12:22:29 »

Bir de "sevmiyosanız yorum yapmayın bırakın sevenler istediğini yapsın" lafına kurucu üyemiz katılmıyorlar değil mi, alıntı yapmış ama? Böyle bir mantık olmaz arkadaşlar; olamaz! Sadece olumlu, pozitif yorum mu yapılır yani, eleştiremiyecek kötü şeyler söyleyemiyecekmiyiz? Siz nasıl övüyorsanız ben de istediğim gibi sövebilirim! Hakaret ettiğim kişi siz üyeler değilsiniz; tokio hotel üzülüyosa hakaretlerimden gelsin onlarla konuşalım...
Hayır, kurucu üyemizin katılabileceği bi laf etmedm ben orda. Şu cümlemden sadece o kısmı alıntılamış:

Bi yanda eleştiren, bi yanda sevip eleştirenleri eleştiren, diğer bir yanda sevmeyip eleştirilmesini eleştiren, sevmiyosanız yorum yapmayın bırakın sevenler istediğini yapsın mantığındakiler..
Feci rahatsız oldum, senin fikrin öyleyse bunu kendin yazarak belirtmelisin. Alıntı yapıcaksan da önceki sayfalarda sevmiyosanız bişe yazmayın diye öten bir sürü fanı var grubun, onlardan yapmanı rica ediyorum.

Hayır bu forumda başından beri karşı olduğum bi düşünce yapısı bu zaten. Komik ya.

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 07 Ağustos 2008, 12:54:40 »
Ya ben anlamıyorum cidden hatta anlatamıyorum da sanırım.

Tabi ki herkesin yorum yapmaya hakkı var. Kimse buna karışamaz ama bu çok iyi ya da çok kötü de olabilir. Ben artık kimsenin kimseye cevap vermesini, açıklama yapmasını istemiyorum. Grup hakkında isteyen istediğini söyler -forum kuralları içinde- ve mesele orda kapanır.

Hakan abiye de katılıyor ve önceki mesajlara yönelik tek bir cevap daha görmek istemiyorum lütfen ya lütfen. Konunun kilidini İslam açmış olmasaydı çoktan kilitlemiştim de zaten.

Çevrimdışı SuicideKing

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 08 Ağustos 2008, 02:55:51 »
dinlediğim 1-2 şarkıları var... ama ben hala bu grubun solisti nasıl erkek olabiliyo anlayamıyorum :D

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Ağustos 2008, 22:07:04 »
ama ben hala bu grubun solisti nasıl erkek olabiliyo anlayamıyorum :D

Hehe ben de! :D Şarkılarını gerçekten beğeniyorum, kliplerini hiç izlemedim ve izlemek de istemiyorum! Yaratmaya çalıştıkları tarz, kıyafetleri, makyajları.. Onların yaşına göre çok ağır kaçıyor bence. Ve ortaya annesinin makyaj malzemelerini ve kıyafetlerini çalıp palyaçoya dönen çocuklar çıkmış gibi oluyor. Yani bende bu izlenimi uyandırıyorlar! :D Evet, onları tarif edebileceğim en iyi tanımlama bu sanırım :p
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..