Kayıt Ol

Adventure Quest Worlds

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
Adventure Quest Worlds
« : 12 Mayıs 2011, 18:31:00 »

AQWorlds, online oynanan bir MMORPG oyunudur. Adından anlaşılacağı üzere bir macera oyunudur. Oyun, bir hikâyenin temelinde gelişir. Fakat çoğu zaman hikâyeye sadık kalınamaz. Klasik başlangıçlar geçerlidir. Yani karakterinizi belirlersiniz(adını, sınıfını...) sonra ilk düzeyden oynamaya başlarsınız.

Bir ara oynuyordum bayağı ve hatırladığım kadarıyla ilk düzeyde karakterimi Noobshire'da kasıyordum :)  FRP, WoW, LoTR tadı rahatlıkla alabilirsiniz. Bunların yanında görüntüler biraz çocuksu kalıyor ama kurgu sağlam sayılabilir ve her geçen gün daha çok gelişiyor. Oyun içerisinde belirlenmiş eşyaları almak için Upgrade olmak gerekiyor. Fiyatlar 19$ dan başlıyor. Level yani seviyede mevcut.

RPG ve FRP seven arkadaşlar için fena sayılmaz hani :) Benim beğenmediğim bir nokta var. O da oyunun iki boyut olması.

Adventure Quest Worlds
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
Ynt: Adventure Quest Worlds
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2011, 21:56:53 »
Eskiden çok oynardık grupça.bıraktığımda 35 filandım heralde.Evildim galiba.Ama Artix'i ve Cyscero'yu hatırlıyorum.Çok karizma NPC'lerdir.15 kişi filan Ejderha ini gibi bir yer vardı orda kasılırdık.(Aynı okuldan)O zamanlar çok zevkliydi tabi.

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
Ynt: Adventure Quest Worlds
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2011, 10:52:33 »
Zaten tanıdık birileriyle oynamak bu oyunu zevkli hâle getirir. Bende bir ara bayağı müptelası olmuştum ama nedense birden soğudum. Bıraktığımda 16 lvl idim. Arasıra bakıyorum ama-geçmişi yâd ediyorum- Gün geçtikçe kullanıcısı ve özellikleri artıyor. Gelişime açık bir oyun.
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake