Kayıt Ol

Koloni

Çevrimdışı Kanashii Uchiha

• **
  • 99
  • Rom: 9
  • Melek sesli iblis ve kan damlaları...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Koloni
« Yanıtla #15 : 22 Ağustos 2011, 06:41:23 »

Devamı konusunda meraktayım aslında.
Derin bir yorum yapmayacağım. Ancak kısacık bir incelme yaptığım da diyalog sıkıntısı çekmeden ilerleyebildiğini gördüm.[bazı yazılarda , kimi konuşmalar eğreti durur,şık durmaz hani,bilirsiniz!]Samimi olmaları da doğal oluşlarını perçinliyor.
İçerik de klasik ya da klişe değil bana sorarsanız; gayet kaliteli gidiyor.Umarım devamı gelir... ^^

Tutunabilecek her şeyin yok olduğunda var olursun...Gerisi sadece suretlerin karmaşası!

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Ağustos 2011, 18:00:55 »
Uzun bir aradan sonra foruma girdim ve bu hikayeyi gördüm. Kurgusu klasik ama yakınmayacağım, severim klişeleri. Kafamda bir sürü soru olmasına karşın, sabır deyip tesbihi elime alıyorum.

Ek olarak, hikayeye başlarken "Yolcu 13 gözlerini açtı..." diye konuya girmişsin. Ben de birden içimden 13 göz mü? dedim. Keşke arada virgül olsaydı, kendimi toparlamam zor oldu.

Beklemedeyiz.

Spoiler: Göster
reserved
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2011, 18:59:59 »
Okuyucular öyle garip noktalara takıldı ki, en kısa sürede tamamen bitirip yayınlayacağım, toplu olarak. Ben de rahatlayayım, siz de.

1-2 hafta sonra, aynı başlıkta görüşmek üzere.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı duhan

• **
  • 284
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Eylül 2011, 14:37:51 »
holo gözlük çok fazla kullanılmış sona doğru, bi ara holo gözlük reklamı izliyorum zannettim. bir de karakterlerin her yaptıklarını betimlemen biraz kasmış gibi. gereksiz ayrıntılardan kurtulmalısın bence. gayet güzel gidiyor devamını bekliyorum.