Kayıt Ol

Beraberce

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beraberce
« Yanıtla #15 : 11 Haziran 2011, 15:59:20 »
benYILLARDIRkitaplaraBAKARIMhattaSAKIZLARDANçıkanFALLARIbileOKURUMoralardaBİLEnoktalamaİŞARETLERİNEdikkatEDİYORLAR veBUbeniGERİYORayarOLUYORUMbenDEoturupDÜŞÜNDÜMnedenİMLAkurallarınaDİKKATedeyimKİdiyeVEkendimceBÖYLEbirSİSTEMbuldum
İNSANLARINbuYENİstildeYAZILMIŞyazıyıNEkadarZORokuduklarıUMRUMDAbileDEĞİLçünküBENempatiYAPMAKTANacizÜŞENGEÇ
veBENCİLbirİNSANIMbuMESAJINaltınaDAHAfazlaMESAJatmakİSTEYENLERbanaHABERversinlerYADAmailATSINLARbenONLARINmesajını
DAbuÇARPIKşekleDÖNÜŞTÜRÜÜPyazacağımVEmesajımaEKLEYECEĞİMsonuçtaİMLAYAkiminİHTİYACI
varkiBENburadaBİRŞEYLERanlatıyorumVEbunuDAbaşardığımıDÜŞÜNÜYORUMbuYENİbulduğumSTİLileİLGİLİolarakDA
olumsuzDÜŞÜNCELERİolanlarÇENELERİNİkapatsınlarSADECEsüperVEYAharikaOLMUŞdiyenlerMESAJatsınlarGERİkalanaSAYGIduymuyorum
ÇOKgüzelŞEYLERyapacazEDECEZveBAŞARACAZmerakETMEYİNyeterKİbeniAYARetmeyinokBYEmcksOPTM

Çevrimdışı grafikatür

• *
  • 17
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2011, 17:45:30 »
Hastasın sen ya,gerginsin ;Drahat ol ;D

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Haziran 2011, 17:53:39 »
Lütfen başlığı kendi kişisel tartışma alanınıza dönüştürmeyiniz. Yukarıda bir özel mesaj butonu var. Ve eminim yüzyılın en gerekli buluşu.
 Bunun dışında, grafikatür gerçekten hikayenizi yazdığınız başlığın böyle bir "çekişme" alanına dönüşmesinden mutlu olamazsınız herhalde. Size tavsiyem biraz başkalarına kulak verip, objektif düşünüp noktalama işaretlerinin arasında boşluk bırakmak, sokak ağzını edebi metinlerinizde kullanmamak, paragraf bırakmak gibi hayat kurtaran incelikleri uygulamanız. Sonuçta bu insanlar yazınızın ilgi çekmesi, okunabilmesi ve biraz daha gelişebilmeniz için yorum yapıyorlar. Yoksa kimse ilgilenmez, siz de hatalarınızla baş başa, hiç bir gelişme göstermeksizin devam ederdiniz.

Umarım biraz daha sakin olup, öykünüzün devamında bu uyarıları dikkate alırsınız. :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #18 : 11 Haziran 2011, 18:46:47 »
Bırakın adam istediği gibi yazsın yahu. Kafasına böyle vururmuş gibi yazış şeklini düzeltemezsiniz sonuçta.

Tek sorun insanların yazılarını sana yollaması ve senin onları bir daha yorumlaman gibi geldi bana. Herkesin yolladığı şekilde yayınlasan daha iyi olur gibi geliyor bana. Sonuçta birbirimizi kandırmayalım kitap yazmıyorsun ^^

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 11 Haziran 2011, 19:23:50 »
Tamam sen haklısın grafikatür. Devam et yazılarını göndermeye.

Çevrimdışı grafikatür

• *
  • 17
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Haziran 2011, 19:56:44 »
1.editör:Ben tartışmaya girmek istemedim veya kişisel bir yazı yazmadım.Ben hatalarımın düzeltilmesinden yana sorunlu değilim ki,sadece malkavianın söyleyiş tarzının yapıcılığının olmaması.Söyleme şekilleri vardır demi,ama bunun içine ''ana yazı gönderip mahvedemem düşüncelerimi''tarzı girmiyo!Bu çok üst perdeden konuşan,yardımdan çok gururunu ve yerinin yüceliğinin verdiği egonun söylediği kelamlar..Yeri de neresi ben bilmem ya o da başka.Kaldır yazıyı veya at siteden mühim değil ama malkavianın tavrını niye kimse eleştirmiyo?Doğruları söylüyo diye istediği tarzda konuşma hakkına mı sahip?Yada forumda bir yere sahip diye?Ben ilk başta böyle bir tartışma gütmek değil,anlamaya çalıştım.Eğer yardımının olucağını düşünüyosan gönder düzgün olanını onu yayınlayayım,sonrada daha dikkatli olurum tavrıydı benimki.Yazdım zaten orayada.Sadece bir yazı yazdım,acem dilinde olsa bile insanın yazısı kemiği olmayan dillerce aşağılanmaya çalışılınmaz.Profesyonellik o yorum muydu?Bilir kişilik o muydu yani?
2.Malkavian:Yazı gönderip senin alaycı gülüşlerine veya samimi olmayan ''sevinirim''ifadelerine yer vermicem.Sen takıl ufak yazılarınla.Kitlenle birlikte edebiyat saçarsınız iyilik melekleri.Veya hevesle yazılmış yazıları''forumun dedeleri''olarak aşağılamaya çalışırsınız sonrada yardım kisvesi altında insanı şevkinden edersiniz.Benim bu siteye herhangi bir borcum mu vardı ki içimden geçeni yazdım?Sadece birşeyler yapmaya çalıştım ama forumun seviyesinimi düşürdüğümü düşündünüz veya hakikaten yazılmış en kötü yazımıydı bilmiyorum ama emin ol çevrenden o güruhlu alkışlarını alıyosundur.Biraz mutlu ol,devam et aynen.Sende yorumlarından eksik kalma.
Sonuç olarak ''kitap yazmıyoruz''...Kim bilir ifadesini anlamış olmanızı dilerdim..Kitap okuyan efendiler!!!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 11 Haziran 2011, 19:59:18 »
Son sözü ben söyleyeyim:

Hikayeye dönelim, tartışma bitmiştir.

Nokta.

Şimdi hikayeye katılmak isteyenler varsa yazsınlar. Onun dışında bir şey yazacaksanız boşuna zahmet etmeyelim.