Kayıt Ol

Köpeklerin saldırı ve benim çektiğim acılar..

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Köpeklerin saldırı ve benim çektiğim acılar..
« Yanıtla #30 : 01 Eylül 2013, 12:21:39 »
Şu başlığı hortlattığın için nefret ediyorum senden Bahadır. Gerçekten nefret ediyorum.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 01 Eylül 2013, 14:52:11 »
Yazın kötü olmuş ama yine de devam et derim. Sana saldıran "itleri" de boşver. İtler hep saldırır boş boş.

popüler olma çabası ile zevzekliği birbirine karıştırma istersen.

Çevrimdışı mbdincaslan

• **
  • 277
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
    • Baatırdın Sözü
« Yanıtla #32 : 01 Eylül 2013, 20:12:09 »
Allah benim belamı versin :'(
"Onen i-estel edain, ú-chebin estel anim"

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Korkuyu Beklerken
« Yanıtla #33 : 03 Eylül 2013, 13:43:25 »
Dün gece eve dönerken köpekler arkamdan havladı. Bizim mahallenin köpekleri. Bir ikisi de peşime takıldı; adımlarımı sıklaştırdım. Daha önce onların böyle bir davranışıyla karşılaşmamıştım; korktum. Her zaman beni miskin gözlerle süzerlerdi; fakat aramızda bir gerginlik olduğunu da sezmiyor değildim. Yalnız ne var ki, uzun sürmüştü bu gerginlik; alışmıştım. Arkamdan yürümeye başladıları zaman, havlayan köpek ısırmaz gibi, bana zayıf ve düşünülmesi utandırıcı gelen atasözlerinden birini hatırlamak zorunda kaldım. köpekler yüzünden kendime karşı küçüldüm.

Oğuz Atay - Korkuyu Beklerken
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Bars Elsa

• **
  • 318
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Eylül 2013, 21:24:29 »
Başlıktaki bütün mesajları -henüz- okumadım; ama ne kadar bütün yazıları okuduktan sonra cevap vermek istesem de yapamadım. Sırtımdan terler boşandı, bir an evvel cevap vermek istedim:

Alıntı
Şimdiiii nerden başlasak bilemedim. Profilinizde 16 yaşınızda olduğunuz yazıyor ve ilkokula 6-7 yaşlarında başlandığı düşünüşürse en az bir 10 senelik eğitim hayatınız olmuştur diye düşünüyorum. Eğer olmadıysa bundan sonra yazacaklarımı dikkate almayın.

Sizin yaşınızda bireylerin bu kadar berbat Türkçe, noktalama ve anlatım kullanmalarını aklım zor alıyor. Biraz gerizekalıyım sanırım. Kendi düşünceme göre hayatında en az bir adet kitap okumuş biri (bu kitap cin ali serisi olsa bile) noktalamaların nasıl yapıldığını görerek öğrenir öğrenmese bile ezberler. Diğer milyonlarca yazım yanlışına ve anlattığınız hikayenin neredeyse hiç bir değeri olmamasına değinmeden önce başlığınıza değineyim ve diğerlerini es geçeyim. Başlığınızda ne anlatmak istiyorsunuz o bile anlaşılmıyor çünkü.

'Köpeklerin saldırı ve benim çektiğim acılar..'  cümlesi her açıdan saçma bir cümle. İki nokta yanyana Türkçede yoktur bir kere bunda anlaşalım. İkinci olarak köpeklerin saldırısı diyecektiniz sanırım ve üçüncü olarak hikayenizi ne kadar zorlansam da okudum. Ne acısı çekmişsiniz ki?

Ha bu arada teşekkür ettiğiniz 10 kişiden 9'u sizinle dalga geçiyor. Ne güzel anılarınız varmış demiyor size. Türkçeyi az daha öğrenseydiniz ironi kelimesini de anlamış olacaktınız. Böylece sizle dalga geçenlere teşekkür etmeyecektiniz...

Şimdi! Nereden başlasak bilemedim. Profilinizde 16. yaşınızda olduğunuz yazıyor ve ilkokula 6-7 yaşlarında başlandığı düşünülürse ‘en az bir 10 senelik eğitim hayatınız olmuştur’ diye düşünüyorum. Eğer olmadıysa bundan sonra yazacaklarımı dikkate almayın.

Sizin yaşınızda bireylerin bu kadar berbat Türkçe, noktalama ve anlatım kullanmasını aklım zor alıyor. Biraz geri zekalıyım sanırım. Kendi düşünceme göre, hayatında en az bir adet kitap okumuş biri (bu kitap Cin Ali serisinden olsa bile) noktalamaların nasıl yapıldığını görerek öğrenir, öğrenmese bile ezberler. Diğer milyonlarca yazım yanlışına ve anlattığınız hikayenin neredeyse hiçbir değeri olmamasına değinmeden önce başlığınıza değineyim ve diğerlerini es geçeyim; çünkü başlığınızda ne anlatmak istiyorsunuz, o bile anlaşılmıyor.

"Köpeklerin saldırı ve benim çektiğim acılar..” cümlesi her açıdan saçma bir cümle. 'İki nokta yan yana' gibi bir noktalama işareti Türkçede yoktur, bir kere bunda anlaşalım. İkinci olarak, köpeklerin saldırısı diyecektiniz sanırım. Ve üçüncü olarak hikayenizi ne kadar zorlansam da okudum. Ne acısı çekmişsiniz ki?

Ha, bu arada teşekkür ettiğiniz 10 kişiden 9’u sizle dalga geçiyor. ‘Ne güzel anılarınız varmış’ demiyor size. Türkçeyi az daha öğrenseydiniz ironi kelimesini de anlamış olacaktınız. Böylece sizle dalga geçenlere teşekkür etmeyecektiniz…

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #35 : 18 Eylül 2013, 20:59:28 »
Arkadaşlar 2011 de yaşanmış olayı 2013 'te tartışıyoruz bu bir.

İkinci olarak ta :

Son Aktif Olma Zamanı:   21 Temmuz 2011, 13:59:41

Bir insan ancak bu kadar aşağılanabilir tebrikler forum !

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 19 Eylül 2013, 11:01:49 »
hafiz basligi cok gec fark ettim ama sana hemen hayatini degistirecek bir taktik veriyorum bir daha sokakta itten kopekten tirsmayacaksin.

ders 1;
eline iki adet sopa al boyle kalinindan can yakanindan olsun, birini omzuna at digerini onunde tut. canini sikan kopegin yanina git ve onunde tuttugun sopayi kopegin agzina ver, kopek onu isiricak ve basini saga sola sallicak. iste burada omzunda tuttugun sopa ile kopegin kafasina kafasina koyacaksin bak bir daha o kopek kasina cikabiliyor mu?

ders 2;
bu biraz pratik gerektiren bisi oluyor ama ilk dersi basariyla tamamlayip bir iki seferde uyguladinsa bunu becerebilirsin. kopek karsina cikti havlamaya basladi sakin arkana donup kacmiyor kopegin uzerine gidiyorsun ve yuzune bir tekme koyuyorsun. ayaginin ucuyla degil ust tarafiyla cene altina ya da yandan vurursan daha etkili olur.

ders 3;
ultimate denilen olay bu oluyor ve becerebilmek her baba yigidin harci degildir. kopek uzerine dogru kosmaya basladiysa hemen dizlerini bukup hedef kucultuyorsun artik hangi kolun yumruk atmakta daha gucluyse o kolunu geriye dogru cekip ustune kosan kopege vurabilecegin kadar sert bir yumruk atiyorsun. zaten bir kopege yumruk atabilirsen bir daha kopeklerden tirsmazsin. tek dez avantaji bazen kopegin disine denk gelen yumrugunun uzeri ciziliyor ve kuduz asisi yaptirman gerekebiliyor. bazen kopegin disi kiriliyor ve yine kuduz asisi yaptirman gerekebiliyor.

ek ders;
askerde kopekleri egiten bir komutan gormustum adam bildigin deliydi ben kopege yumruk atabiliyorum kopekten tirsmam derken o adami gordum hafiz buyuksun dedim.
yapabiliyorsan sen kopegi isir.

WTF? Kuduz olmadığı sürece hiçbir köpek saldırmaz. Tabi kendini güvende hissettiği sürece. Benim sana tek bir önerim var. Köpeklerin alanından sakince uzaklaş arkandan havlayarak koşarlar sakin olursan da ısırmazlar. Onların güvenli bölgesinden çıktığında ise seni bırakırlar.

BAK EN KÖTÜ İHTİMAL diyorum. Yanında bir gözyaşartıcı sprey bulundur. Sıkar, döner arkanı gidersin hayvan da etkisi geçince normal hayatına devam eder.

Açıkça söylüyorum, sokakta elinde sopayla köpek döven bir adam görürsem o sopalarla ona türlü türlü zevkler yaşatırım :). Aylarca oturamaz.

Birde araştır etrafta insanlık dersi veren bir kurum falan var mı? Varsa tavsiyemdir git kaydol.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı Kuzen

• **
  • 123
  • Rom: 1
  • http://kaldirimfaresi.blog.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Kasım 2013, 13:10:03 »
 O kadar gereksiz hayatlar yaşıyor ki bir çoğunuz, hayatlarınız bu forum olmuş. Hayatınızdaki ezikliği buradan çıkarıyorsunuz. Belki de çok başkaldıran insanlarsınızdır ama yazık bence. Bunları ufacık beyin hücrelerimle söylüyorum. Amacım konuyu uzatmak değil. Sadece biraz kendinize gelin artık burası sadece bir forum insanları ezecek üzerinden ego tatmini yapılacak bir yer değil.
A. Umi

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Kasım 2013, 16:52:42 »
2011'de yazılan, başlığı açan üyenin bile bir daha uğramadığı bir başlığa gelip hala yorum yapıyorsunuz arkadaşlar, farkında mısınız?

Konunun gereksiz yere, inatla ve sürekli uzatılması üzerine kilitlenmesine yönetimce karar verilmiştir.

Spoiler: Göster

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.