Kayıt Ol

Laika Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Ynt: Laika Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #30 : 20 Eylül 2011, 13:56:19 »
Aslında bunun cevabı bence çok basit Wizards of the Coasts batana kadar bu kitaplar devam eder ;D
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Egemen Görçek

• *
  • 29
  • Rom: 0
  • Laika Yayınevi Fantastik Kurgu Edebiyatı Sorumlusu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Eylül 2011, 15:48:02 »
Ehehehe Ronin cevap gayet iyi olmuş.

Unutulmuş Diyarlar kolay kolay bitmez. Sonuçta UD üzerine yazan tek yazar Salvatore değil. Birçok yazar bir çok bölgesiyle ilgili kitaplar yazmaktalar. Özellikle D&D 4. edisyonda UD ana dünya haline getirildiğinden üzerine yazılan kitapların sayıları da arttı. Biz nereye kadar yayınlamayı sürdürürüz tam olarak bilemiyorum tabii. Fakat Elminster'ın kitaplarını da yayınlamayı planlıyoruz.

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 05 Ekim 2011, 11:53:04 »
UD bitmez. Salvatoreda ölene kadar yazarsa çok mutlu olurum :)

Aslında tam olarak bunu sormanın yeri mi bilmiyorum ama ben UD ve EMnin bütün serilerini toptan almak istiyorum. 20-30-40 kaç kitapsa artık. Bir süredir okumayıda bırakmıştım hepsini hem baştan okumak ama aynı zamanda kütüphanemin başlangıç taşları olarak almak istiyorum. Bunun için yardımcı olabilmeniz mümkün mü seriyi aracı kitabevleri olmadan direk olarak sizden alabilmek mümkün mü?

Diğer türlü hepsini tek bir kaynaktan bulamıyor ve sıkça dolaşmak zorunda kalacağım gibi gözüküyor.

Çevrimdışı Egemen Görçek

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 06 Ekim 2011, 10:33:59 »
Wisquas bu tabii ki mümkün. Eğer istanbuldaysan bu çok daha kolay hallolur. İstanbul dışındaysan yine halledilebilir.

Şu anda Antalyada, Konyaaltı Kitap Fuarı'ndayım. Nete nadiren girebiliyorum ama haftaya istanbula döner dönmez konuyla ilgileneceğim :)

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 06 Ekim 2011, 15:19:16 »
Istanbuldayım evet, fuarınızın iyi geçmesini dilerim. Döndüğünüzde bir ayarlama yaparız bu durumda.

Kolay gelsin,

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #35 : 08 Ekim 2011, 21:16:09 »
UD bitmez. Salvatoreda ölene kadar yazarsa çok mutlu olurum :)

Aslında tam olarak bunu sormanın yeri mi bilmiyorum ama ben UD ve EMnin bütün serilerini toptan almak istiyorum. 20-30-40 kaç kitapsa artık. Bir süredir okumayıda bırakmıştım hepsini hem baştan okumak ama aynı zamanda kütüphanemin başlangıç taşları olarak almak istiyorum. Bunun için yardımcı olabilmeniz mümkün mü seriyi aracı kitabevleri olmadan direk olarak sizden alabilmek mümkün mü?

Diğer türlü hepsini tek bir kaynaktan bulamıyor ve sıkça dolaşmak zorunda kalacağım gibi gözüküyor.

Lafa karışmış gibi olmayayım ama Çatalçeşme Sok. Torun Han No:40 Cağaloğlu adresinde hem UD hem de EM kitaplarını hem toptan hem de bayağı büyük bir indirimle alabilirsiniz.
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 09 Ekim 2011, 15:43:10 »
Erymnys ilgin için teşekkür ederim :)

Çevrimdışı Egemen Görçek

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 09 Ekim 2011, 22:39:30 »
Ben de aynı adresi verecektim ama geçtiğimiz günlerde dağıtım bölümümüz bu adresin 200 metre kadar uzağına taşındı. İstanbula döner dönmez yeni adrsi ve yol tarifini
öğrenip iletirim :)

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 10 Ekim 2011, 10:35:05 »
Bu iki seriyi bende çok okumak istediğimden lafa karışıyım dedim.Şu verdiğiniz Cağaloğlu'ndaki adreste kredi kartıyla alışveriş ve kredi kartına taksit imkanı varmı yoksa sadece nakit mi geçerli?Bilgilendirirseniz sevinirim.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 10 Ekim 2011, 16:00:18 »
Eh artık istanbula döndüğünüzde açık adresi verirsiniz bu durumda.. Bu arada Laika yayınları UD ve EMnin bütün Türkçe kitaplarının haklarını aldılar mı? Yoksa arada eksik kitaplar var mı?
Geçen gün özenmeden baktığımda birkaç kitap eksik gibi gördüm ama kesin bilgiyi sizden alabiliriz sanırım?

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #40 : 12 Ekim 2011, 19:23:18 »
Sandman 4'ün tekrar basımı olacak mı olacaksa ne zaman, yoksa yine sahaf sahaf gezmeye mahkum mu olacağım? Lütfen aydınlatın beni. :)

Şu verdiğiniz Cağaloğlu'ndaki adreste kredi kartıyla alışveriş ve kredi kartına taksit imkanı varmı yoksa sadece nakit mi geçerli?Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bugün ordaydım, taşınma teleşı vardı hala. Eski adreslerinde çok da uzağa taşınmamışlar, bulmak hala çok kolay yani. :)
Ve itinayla sordum sizin için şu taşınma telaşı bitene kadar filan kredi kartı yok ama normalde kredi kartı da geçiyormuş. :)

Erymnys ilgin için teşekkür ederim :)

Ne demek rica ederim. :)

Spoiler: Göster
Çok geveze oldum ben sanırım. :D
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 13 Ekim 2011, 10:52:25 »

Bugün ordaydım, taşınma teleşı vardı hala. Eski adreslerinde çok da uzağa taşınmamışlar, bulmak hala çok kolay yani. :)
Ve itinayla sordum sizin için şu taşınma telaşı bitene kadar filan kredi kartı yok ama normalde kredi kartı da geçiyormuş. :)

Erymnys ilgin için çok teşekkürler kardeşim.Bu haberi duymak güzel şu taşınma telaşı bitsinde bende bi ziyaret ediyim orayı.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı Egemen Görçek

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 13 Ekim 2011, 11:04:03 »
Erymnys Sandman 4 için DC ile görüşmelerimiz sürüyor. Telifini alır almaz basacağız ama şu anda top DC'de olduğu için kesin bir şey söyleyemiyorum.

Wisquas seni de biraz bekletiyorum ama Erymnys'in söylediği gibi ufak bir taşınma telaşı var. .taşınma işi bitsin bütün kitaplar yerleşsin diye bekliyorum yeni adresi vermek için :)

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 13 Ekim 2011, 11:19:12 »
hiç sorun değil, zaten ilk kitabı aldım okuyorum. Serinin hemen acelesi yok
herşey müsait olduğunda yazarsınız gelir alırım :)

Çevrimdışı Egemen Görçek

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 22 Ekim 2011, 15:55:17 »
Wisquas,

Cağaloğlundaki yeni adresimiz: Himaye-i Etfal Sok. No:6/A

Kapıda dün İzdüşüm falan yazıyordu ilk fırsatta silinecek o kaale alma. Google Maps'ten bir parçayı koyuyorum.

Krokideki yuvarlak içine aldığım nokta, Sultanahmet tramvay durağı. Krokideki A ile işaretli olan nokta dükkanın yeri değil. O sadece sokağı işaretleyen bir nokta. Krokide oldukça yakınlaşılmış olduğundan uzun bir yürüyüş mesafesi gibi görünse de aslında durağa sadece 3 dakikalık bir yürüme mesafesinde.

Buradan tüm Laika, Arkabahçe, Ankira, JBC ve 6.45 kitaplarını indirimli olarak alabilirsiniz.