Kayıt Ol

İthaki Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı Giskard

• *
  • 219
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: İthaki Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #840 : 15 Mart 2016, 17:58:37 »
Kemal Tahir kitapları zaten yayınlanıyor. Esir Şehrin Mahpusları, Yol Ayrımı vs. yeni kapaklarıyla çıktı. Yazarın F. M. İkinci mahlasıyla çevirmen süsü vererek yayınladığı "Halk Plajı" ve "Lükres'in Günahları" da raflarda.

Çevrimdışı mithrandir21

• **
  • 62
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #841 : 17 Mart 2016, 14:02:49 »
Evet ama Sağırdere ve Hür Şehrin İnsanları gibi eserleri yok maalesef bulanamıyor, onlarla ilgili bir gelişme yok mu?

Çevrimdışı Locke Lamora

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #842 : 26 Mart 2016, 12:05:48 »
Merhanalar efendim locke lamoranın yalanları kitabının serisinin ( Gentleman Bastard )  3. kitabı  The Republic of Thieves  Türçe olarak raflarda ne zaman yerini alacak  acaba

edit : neden 2 kere attı  aynı mesajı anlamadım kusura bakmayın efendim      :-[       :-\       :(

Çevrimdışı Kitap Adam

• **
  • 141
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #843 : 26 Mart 2016, 13:27:20 »
Merhanalar efendim locke lamoranın yalanları kitabının serisinin ( Gentleman Bastard )  3. kitabı  The Republic of Thieves  Türçe olarak raflarda ne zaman yerini alacak  acaba

En erken nisan sonu demişti mit (İhsan Tatari). En doğru bilgi odur, kendisi de bu serinin mutfağında çünkü. :)
"Zekâ, zulümle baş ettiği kadar kurnazlıkla baş edemez; kurnazlık vasatın zekâsıdır."

Çevrimdışı Meng

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #844 : 02 Nisan 2016, 19:48:59 »
Yayınevine çok basit bir sorum olacak, son derece nazik bir üslupla sorulmuş çok basit tek cümlelik bir soruya cevap vermeyi bırakın göndermiş olduğum e-postayı bir aya yakındır muhatap dahi almamış olmanızı neye bağlamalıyım? Yayınevinize ulaşmak için kedi mi kesmem bakire kanı mı içmem gerek? Evet bu hesabı sırf bu mesajı atabilmek için açtım ve hayır aslında amacım vereceğiniz cevabı duymak değil yaptığınız ayıbı herkesin duymasını sağlamak.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #845 : 02 Nisan 2016, 22:40:01 »
Buradan bu sorunuza cevap alamazsınız maalesef. Buraya bakan arkadaş yayınevinin serbest editörlerinden biri. O nedenle gelen mailleri görme/cevap verme gibi bir şansı yok.

Facebook hesabınız varsa "İthaki Günlükleri" sayfasına bir mesaj atmanızı tavsiye edebilirim. Ya da mailinizi mesaj olarak direkt oraya yollayın.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #846 : 04 Nisan 2016, 11:43:14 »
Yayınevine çok basit bir sorum olacak, son derece nazik bir üslupla sorulmuş çok basit tek cümlelik bir soruya cevap vermeyi bırakın göndermiş olduğum e-postayı bir aya yakındır muhatap dahi almamış olmanızı neye bağlamalıyım? Yayınevinize ulaşmak için kedi mi kesmem bakire kanı mı içmem gerek? Evet bu hesabı sırf bu mesajı atabilmek için açtım ve hayır aslında amacım vereceğiniz cevabı duymak değil yaptığınız ayıbı herkesin duymasını sağlamak.

Kedi keserek veya bakire kanı içerek bugüne kadar neye ulaşabildiğini öğrenebilir miyiz?
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı elfenlied2995

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #847 : 21 Nisan 2016, 10:25:31 »
Zaman Çarkı serisinin 7. kitabı  yeniden basılacak denmişti Tüyap Kitap Fuar'ında. Basıldı mı veya ne zaman basılır?

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #848 : 21 Nisan 2016, 13:01:10 »
Zaman Çarkı serisinin 7. kitabı  yeniden basılacak denmişti Tüyap Kitap Fuar'ında. Basıldı mı veya ne zaman basılır?

http://www.ilknokta.com/robert-jordan/zaman-carki-7-cilt.htm bu linkten satın alabilirsiniz.
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı elfenlied2995

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #849 : 21 Nisan 2016, 15:34:58 »

Teşekkürler

Çevrimdışı night watcher

• **
  • 52
  • Wind in my hair, I feel part of everywhere.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #850 : 27 Nisan 2016, 16:47:11 »
Selamlar,

Zaman Çarkı'nın 5. cildi (Göğün Ateşleri) hala hiç bir kitapçıda bulunamamakta. (ciltli versiyon)

Acaba bununla ilgili bir çalışmanız olacak mı?

Teşekkürler!
In one of the days in this year is hidden your death anniversary.

The sun does not need you to believe in it to rise in the morning.

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #851 : 27 Nisan 2016, 16:50:52 »
Ejderha Mızrağı serisi falan tekrar basılacaktı. Nisan ayı demişlerdi sanki. Ne zaman gelir?

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #852 : 27 Nisan 2016, 16:57:17 »
Evet, ne oldu bizim Ejderhalar, Unutulmuşlar  :king
"Rebellions are built on hope"

Çevrimdışı cadikazanniii

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #853 : 28 Nisan 2016, 19:25:04 »
merhaba. Adalet'in (Ann Leckie) ikinci kitabı ne zaman gelir acaba?

Çevrimdışı kara

• **
  • 71
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #854 : 29 Nisan 2016, 11:15:54 »
Ya ben topluyayım sorayım bi daha da rahatsız etmeyeyim bu sayfayı.
1-Adalet ikinci kitapla ilgili bir gelişme varmı.
2-Locke Lamoranın yalanları 3'ü bekliyoruz efendim ,
3-Üç Cisim Problemi 2. kitap Kara Orman galiba merakla bekliyorum ,bence bu senenin en iyisiydi.
 Teşekkürler ilginiz için.
"Her bilge adamın korktuğu üç şey vardır: Fırtınalı bir deniz, aysız bir gece ve yumuşak başlı birinin öfkesi."

-Patrick Rothfuss