Kayıt Ol

İblis Döngüsü Serisi - Peter V. Brett

Çevrimdışı Fahrettin Levent

• *
  • 140
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: İblis Döngüsü Serisi - Peter V. Brett
« Yanıtla #45 : 14 Ocak 2016, 13:20:08 »
Merhaba 3. KİTAP şu an edisyonda bununla ilgili açıklama EPSİLON SORU HATTI'nda cevaplandı.  8) ;D

Ayrıca İnevera'nın hayatını detaylı olarak okumaya başlıyacağız  :D ;D altı yaşında Damatinglerin yanına alınışından itibaren.  :xD :blink

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #46 : 14 Ocak 2016, 13:41:37 »
Inevera ilginç bir karakter. Onu okumak çok eğlenceli olacak diye düşünüyorum açıkçası.

Yazar karakterlerin gelişimini göstermek açısından kurguda önem arzeden karakterleri, ki pek çok karakter vaar, çocukluklarından itibaren anlatıyor. Ancak, çocuk olarak kalsalar da olurdu bence, yani bunun hikâyenin gelişimi açısından olumsuz sonuçlar doğuracağını düşünmemekle birlikte şu anki durumda zaten tüm karakterlerin çocukluğu önem arzediyor. Bilmiyorum, belki ben zamanında HP okuyarak büyüdüğümden çocuk olmaları ya da büyümeleri hiçbir şey fark etmiyor benim için.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 14 Ocak 2016, 23:19:19 »
Teşekkür ederim bilgilendirme için. Bugün 140 sayfasını okudum genel olarak hoşuma gitti. Daha olaylara tam olarak girilmese de tarz olarak çok beğendim.

Çevrimdışı Kote

• **
  • 107
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 15 Ocak 2016, 21:01:53 »
Sabırsızlıkla bekliyoruz

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 20 Ocak 2016, 13:46:51 »
Kitabı bitirdim. İblis fikrinin çok orijinal olduğunu düşünüyorum. Son dönemlerde  hep aynı şeyleri okumaktan sıkılanlara iyi gelecektir.  Ancak kitabın giriş kitabı olduğu çok belli oluyor. Daha derin bir şeyler beklerdim. Karakterlerin hayatına çok fazla yer verilmiş. Onun yerine içinde bulunulan evren hakkında daha fazla bilgi verilebilirdi.
Spoiler: Göster
Kitapta şok olarak okuduğum kısımlar çok fazlaydı. Çok fazla ahlaksız karakter vardı. Nasıl bir baba eşiyle çocuğunu iblislere bırakır? Nasıl bir kadın kocası evdeyken başka odada bir erkekle birlikte olur? Serideki erkeklerin çoğu pislikti. İki erkekten biri kesin tecavüzcüdür. Yazarı bunları yazabildiği için tebrik ediyorum. Toz pembe, saçma bir dünya yaratmamış. İkinci kitabı da bayağı merak ediyorum. En kısa zamanda okuyacağım.

Çevrimdışı muncyy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 26 Ocak 2016, 15:41:04 »
kitap siparişi verecektim biraz daha bekleyip 3. kitabıda listeme ekleyeyim sabırsızlıkla bekliyorum

Çevrimdışı Fahrettin Levent

• *
  • 140
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 26 Ocak 2016, 16:14:13 »
 yakında geliyor ÇOK AZ KALDI. Ama üçüncü kitap çok heyecanlı ve kötü bir yerde bitti.

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 26 Ocak 2016, 17:06:37 »
yakında geliyor ÇOK AZ KALDI. Ama üçüncü kitap çok heyecanlı ve kötü bir yerde bitti.

aahahahha çıktıktan bir kaç hafta sonra 4. kitap ne zaman çıkacak diye darlamaya başlarız zaten sizi :)
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 26 Ocak 2016, 18:50:30 »
Harbiden. :D Doyumsuz okuyucular. :D Şu an Wool'u okuyorum, niyetim Elric'i de almaktı ama madem az kalmış, bekleyeyim bir süre daha.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 26 Ocak 2016, 20:03:56 »
Ekledim sepete. :)

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 26 Ocak 2016, 20:23:44 »
Kapağı çok kötü olmuş.  :P En iyisi ikinci kitaba başlayayım ben.
Yalnız 40  tl etiket fiyatı biraz yüksek olmamış mı?

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 26 Ocak 2016, 22:36:31 »
Aynen. Ama zaten şu ara her şeyin fiyatı yükseldiği için bir şey diyemiyoruz artık.

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 26 Ocak 2016, 23:01:17 »
Güzel haber. Kapak orjinal kapakla aynı. 800 sayfa olması da başka bir güzel haber. Fiyatlar artık bu aralıkta olacak heralde. Parlayan Sözler 60 lira falan olur ..

kitapyurdu biraz daha ucuz

http://www.kitapyurdu.com/kitap/gunisigi-savasi--iblis-dongusu-3/386333.html&manufacturer_id=120809
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 27 Ocak 2016, 12:05:25 »
Ah be, iki lira daha ucuzmuş burada. Yalnız dikkatimi çekti, İdefix'te ön sipariş yazmıyor, burada ön sipariş olarak gözüküyokr?