Kayıt Ol

İblis Döngüsü Serisi - Peter V. Brett

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: İblis Döngüsü Serisi - Peter V. Brett
« Yanıtla #60 : 27 Ocak 2016, 15:22:22 »
12 gün sonra sevk edilir yazıyor üstelik. D&R ve ilknoktada da ön sipariş falan yazmıyor.Neyse benim daha 3 tane kitabım var okunacak (Elric,Kule efendisi ve Kuşatma).Belki o sürede birkaç kitap daha çıkar toplu sipariş veririm.
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #61 : 06 Şubat 2016, 13:24:46 »
Günışığı Savaşı siparişim bugün elime ulaştı. :) Ama bugün başlayabilir miyim emin değilim çünkü bitirmem gereken bir Vardiya var. Ama bunu o kadar merak ediyorum ki bakalım. :) Neyse...
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı Gunslingers

• **
  • 83
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 08 Şubat 2016, 17:24:44 »
Kitabı henüz okuyan yok sanırım, gerçi her halükarda bu kitabı okuyacağım ama öncesinde bir kaç yorum okumakta keyifli olurdu :)
KA bir tekerlektir, daima döner...

Çevrimdışı muncyy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 09 Şubat 2016, 16:06:17 »
8 gün oldu daha gelecek kitaplarım ilk 2 kitap çok iyi idi inşallah gelir gelmez okumaya başlayacağım

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 09 Şubat 2016, 16:21:15 »
10 gündür ikinci kitabı okumaya çalışıyorum. Jardir'in bölümleri bittikten sonra kitap inanılmaz sıkıcılaştı. 300'e kadar geldim ama pek bir olay olmadı. Umarım bundan sonra düzelir.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 09 Şubat 2016, 18:01:41 »
Günışığı Savaşı'na dün başladım, gece 129'a kadar geldim. Fazla bir şey olmasa da kitap her zamanki gibi son derece akıcı ve çok güzel. Gelecek olayların tedirginliği daha şimdiden hissediliyor.

Çevrimdışı Fahrettin Levent

• *
  • 140
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 10 Şubat 2016, 16:30:29 »
Kitabın sonunda nerede KAFATASI TAHTI diye söylenmeye başlayacaksınız  :D ;D :inca :uhe

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 12 Şubat 2016, 19:11:34 »
İkinci kitabı az önce bitirdim. Aslında çok önceden başlamıştım ama Jardir bölümleri bitince kitabı okumayı bırakmıştım. Jardir bölümleri inanılmaz güzeldi. Yeşildiyarlıların bölümleri başlarda inanılmaz sıkıcı geldi.
Spoiler: Göster
Jardir'in aldığı eğitimleri okumak çok güzeldi. Özellikle aslında Arlen'e ihanet etmek istemediğini bilmek çok hoşuma gitti. Jardir'in kafa olarak kötü biri olmadığını biliyordum zaten.
Bu kitapta Dövmeli Adam'dan soğumaya başladım, hatta bir ara nefret ettim. Ben Arlen'i seviyorum Dövmeli Adam'ı değil. Birde Dövmeli Adam savaşınca ben ciddiye alamıyorum. Kafamda iblislerin korktuğu bir adam değilde bebek bezi giymiş bir adam beliriyor.
Leesha'yı sevmeye başladım ayrıca. Keşke Jardir ile evlenseydi.
Bu kitaptan önce Krasialılar hakkında olumlu düşünmüyordum. Ancak onlarında yeşildiyarlılardan farklı olmadığını fark ettim. Krasialılara tecavüzcü diyorlar ama onlarda da az tecavüzcü yok.  Böyle bir evrende savaşın göz ardı edilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Mecburen savaşacaksınız ve Krasialılar bunu çok güzel yapıyor. Yeşildiyarlılar gibi saklanmıyorlar.   

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 12 Şubat 2016, 20:20:26 »
Ben de Dövmeli adam pozlarını sevmiyorum Arlen'in. Ama Krasialıların sürekli Evejah'tan bahsetmesi ve birkaç ufak tefek şey daha sinirlerimi bozsa da gerçekten de çok farklı değiller. Şuna Günışığı Savaşı'ndayım, bakalım neler olacak?

Çevrimdışı Gunslingers

• **
  • 83
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 15 Şubat 2016, 14:42:26 »
3.kitap elime ulaştı haftasonu :)
2. kitap çok ilginç bir noktada bitmişti bakalım, 3. kitapta konunun devamı gelecekmi  ;D

Çevrimdışı muncyy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 19 Şubat 2016, 16:24:56 »
bugün akşam okumaya başlıyorum :)

Çevrimdışı duktak

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 20 Şubat 2016, 19:55:15 »
okudum bitti 3 günde anlamadım ya o kadar güzeldi ki açıkçası nasıl bir sömürdüysem artık 4. kitabı beklemekle geçecek vaktim

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 24 Şubat 2016, 08:53:40 »
Dün üçüncü kitaba başladım ve elli sayfa okudum. O elli sayfada kafamı kitaba veremedim çünkü cümleler çok değişik geliyordu. Meğerse çevirmen değişmiş.  Çeviri kötü değil ama ilk çevirmene alışınca bu çevirmenin cümle yapıları falan çok garibime gitti.  Neden böyle bir değişiklik yapıldı acaba?

Çevrimdışı Gunslingers

• **
  • 83
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 02 Mart 2016, 17:00:32 »
Kitabın sonunda nerede KAFATASI TAHTI diye söylenmeye başlayacaksınız  :D ;D :inca :uhe

KAFATASI TAHTI NE ZAMAN YAYINLANACAK  ;D

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 02 Mart 2016, 17:40:10 »
300 sayfam var ben rahatım. :D