Kayıt Ol

Gizemli Sokak

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Rom: 1
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
Gizemli Sokak
« : 28 Ocak 2008, 22:47:18 »
Gizemli Sokak

Yine o günlerden bir gündü. Karanlık sokakta tek başına yürüyordu, etrafına bakmadan… Birden kendisine ulaşan ılık bir rüzgâr hissetti. Başını kaldırıp karşısına baktığında ateşten tarifi olmayan bir varlık ile karşı karşıya idi. Ne ile karşılaştığını anlayamadı birden. Karşısında duran varlığı çözememişti. Karşısında duran varlığa baka kalmıştı. Birden kendisine geldi ve etrafına bakınmaya başladı. Ona yardım edecek hiç kimse yoktu. Sadece etrafında olan şey simsiyah bir boşluktu. Bu boşlukta sadece kendisi ve karşısındaki “İblis” vardı. Evet, anlamıştı artık; karşısında duran iblisti. Dünyada yaptığı bütün kötülüklerin cezasını çekme zamanı gelmişti. Gözyaşları yanaklarında sicim sicim dökülüyordu. Ne olur bana bir şey yapma diyen gözlerle iblise bakıyordu. Fakat nafileydi. Artık zamanı gelmişti.

Bütün yaptığı kötülüklerin hepsini görüyordu. Yanaklarından süzülen yaşlar daha çok çoğalmıştı. İblis: “Artık ağlamanın bir faydası yok!” dedi. Kız birden ağlamasını kesti ve “ Ne yapacaksan yap!” diye bağırdı. İblisin karşısında çaresizce ağlayan kız gitmişti; yerine ona meydan okurcasına bağıran bir kız gelmişti. İblis onun bu halini görünce; ona daha çok acı çektirmek istedi. Ve bunu yaptı da! Bütün kötü anılarını ona göstererek artık daha çok acı çekiyordu. Kız iblisten uzaklaşmaya başladı. Kız bir adım geriye atsa ibliste bir adım ileri geliyordu. Ölmek istemiyordu. Fakat gecenin karanlığı içinde yürüdüğü sokak yoktu. Onun yerine simsiyah uçsuz bucaksız bir boşluk vardı. İblisten başka kimse yoktu. O ve İblis… İblis yaklaştıkça daha fazla acı çekiyordu. Çünkü ölümün soğuk elini göğsünün üstünde hissediyordu. Birden boşlukta şimşekler çakmaya başladı; gök gürültüsü duyuldu. Kız ölüm vaktinin geldiğini anlamıştı artık….

İblis kızı boynundan tuttu ve yukarıya doğru kaldırdı. Kız soğukkanlılığını hala koruyordu. Sessizce ölümünü bekliyordu. Her gece rüyalarında gördüğü ölüm şekliyle mi öleceğim diye düşündü. Ve iblis onun düşüncelerini görebiliyordu. Ona; “ Evet doğru düşünüyorsun, düşlerinde gördüğün gibi, teninin bedeninden ayrıldığı gibi öleceksin.” Dedi. Kız bu sözlerin üzerine havada çırpınmaya başladı. Çünkü nasıl öleceğini, ölürken ne kadar çok acı çekeceğini çok iyi biliyordu. Diğer öldürdüğü insanlarınkinden daha beterdi bu ölüm. Çırpındı, bütün gücüyle çırpındı. Fakat boşuna çırpındığını ve ölümden kaçamayacağını anladı. Kız göğsünün üstünde dayanılamayacak bir acı hissediyordu. İblis ilk önce kızın kıyafetlerini tuttuğu gibi çıkardı. Kız çırılçıplak kalmıştı. Hemen ardından tekrar aynı acıyı duydu. Bu kez teni tamamen iskeletinden ayrılmıştı. Her yer kana bulanmıştı. O simsiyah boşluk artık kan kırmızsıydı.  Artık genç kız ölmüştü. Ve iblisin ateşi yavaş yavaş kayboluyordu. O simsiyah boşluk artık eski haline gelmeye başlıyordu. Yeniden ıssız karanlık bir sokak olmuştu.

Ve İblis; bu sokakta ateşi sönmüş olarak zifiri karanlıkta gözden kaybolmuştu……..!!!!
Nefret'e Sevgiden Daha Çok Güvenirim..Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ynt: Gizemli Sokak
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2008, 23:13:46 »
hmm beğendim aslında baya bi güzel olmuş ama sanki arada tekrarlar yapmışsın onlar akıcılğı etkilemiş ;)
mesela yalnız olduklarını falan iki kere belirtmişsin bu da baya bi kasmış ortalığı :P
neyse yine de dediğim gibi beğendim sen harika cinayet romanları falan yazabilirsin kanımca didemcim :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2008, 23:31:30 »
ilk ben okudum  ;D Sana da sölediğim gibi Didem harika süpper ötesi bişi olmuş ellerine sağlık canım  :D :uhe
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2008, 22:00:39 »
.........
neyse yine de dediğim gibi beğendim sen harika cinayet romanları falan yazabilirsin kanımca didemcim :P
heheehe saol cnm yazarım bnde bu canilik dewam ettiği sürece yazarım :D :D o kopuklukların bnde farkındayım ama ilk heyecan oluverdi :D bu canilik ruhum yeni büründü ondandır herhalde  :hihi

ilk ben okudum  ;D Sana da sölediğim gibi Didem harika süpper ötesi bişi olmuş ellerine sağlık canım  :D :uhe
buarada senide unutmadım sende saolasın burcucum :) :hihi :oyy

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2008, 23:28:01 »
Çok pisikopat bir yöntem tebrik ederim :P Daha cani hikayelerini beklıyrım :hug

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı LuthienAda

• **
  • 145
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2008, 16:46:10 »
vayy canına süper bi şey olmuş  :o tebriklerr ;)

pis tırstım yaa :P
Yanlızlık
                    Hayatın
                                      Bir
                                              Parçasıdır......

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2008, 00:00:36 »
beğendiğinize sewindim yakın zamanda 2.side gelio ;) ;) :) :)