Kayıt Ol

Beyoğlu Sahaf Festivali

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Ynt: Beyoğlu Sahaf Festivali
« Yanıtla #120 : 01 Ekim 2012, 00:50:57 »
Ben de İstanbul'da yaşamak ve bugün Rıhtım ekibiyle birlikte Beyoğlu Sahaf Festivali'ne gitmek isterdim elbette. Kendimi Tüyap'la avutuyorum. Az kaldı az.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #121 : 01 Ekim 2012, 06:06:53 »
Güzel ve eğlenceli bir gündü benim için. Eski kadroyu yeniden görmek kadar yeni katılan arkadaşlarla tanışmak da hayli keyifliydi. Fırtınakıran, KoyuBeyaz ve Galaxie ile Taksim'de dörtlü savunma oluşturup önümüze gelene yüz tekme misali dolaşmamızdan mı bahsetsem (millet üstümüze üstümüze yürüyordu, ezeceklerdi bizi yoksa), yanımızda dekadans ve eretrusilden ile hayvan hakları gösterisine giderken polislerin bizi kibarca(!) iteklemesinden mi bilemedim. Neyse ki bu seferde cop yemeden kurtuldum. Yalnız bu iki oldu, üçüncüye ne olur bilmem :)

Herkesle az çok konuşmaya çalışsam da bu kez 'az' biraz öne geçti sanki. Yine de keyifli, hoş sohbet bir buluşmaydı. Herkese teşekkürler.

Not: Yosun Hanım, veda etmek için bakındık size ama çooook kalabalıktı. En son kitap yığınlarının arasına şnokerle dalarken görmüşler sizi. Öyle diyorlar :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 01 Ekim 2012, 06:16:28 »
:D Daldım ama bir sor niye daldım? Karbon kağıdı ile kurulmuş sahaf standları arasında güçbela 2 tane tek kitap bulabildiğim için. Ha bir de, komiktir, Aşkın Güngör'ün imzaladığı bir Gohor buldum, aklımda olmadığı halde imzasından dolayı aldım. İnsan niye adına imzalı kitabı atar ki?

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 01 Ekim 2012, 09:12:26 »
Benim için de kitap açısından fakir, tanıştığım güzel insanlar açısından zengin bir gün oldu. Beni zaman zaman ortalara çekmeye çalışan mit'e magicalbronza'a, eretrusilden'e, sonraki güzel muhabbetleri için Fiddler, Amras ve Darly'ye ve katılan diğer herkese çok teşekkür ediyorum. Çok gezemeyecek kadar yorgun olduğum için kitaplar arasında çok şey bulamasam da buluşma için gelmiş biri olarak çok güzel vakit geçirdim :)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 01 Ekim 2012, 18:09:35 »
Tüyap'a gelince en az 25 forum efsanesiyle fotoğraf çektireceğim. Hatta Tüyap'a Forum kurucularından bile erken gideceğim bu da yetmez diyip Hazal Abla'yı Ejderha Mızrağı Güz alacakaranlığı ayıracımı (koleksiyonumun en nadide parçası) imzalatmadan bırakmayacağım :D

Ama İsteklerim burada da bitmiyor İhsan Abi'nin kitabını alıp imzalatacağım (Hayatımın ilk imzalı kitabı olacak :) )

O yüzden fuarda ben Ryld Argith dersem kaçın :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #125 : 06 Ekim 2012, 03:09:18 »
Kitaplardan güzel birkaç insanla vakit geçirmek keyifliydi. Kendi adıma teşekkür ederim. İhsan abi ve Orçun benim için günün tatlı sürprizleriydi. Genel olarak iyi oldu.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 09 Ekim 2012, 21:32:36 »
Fotoğrafları Facebook'a koydum :) İsteyen bakabilir ya da buraya yükleyebilir.

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #127 : 09 Ekim 2012, 21:51:19 »
Çok tatlı olmuş fotoğraflar. :) Hyataımda hiçbir fotoğrafta o kadar mutlu görünmüyorum ben. 32 diş sırıtmışım ya. :)
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 09 Ekim 2012, 21:56:10 »
Fotoğraflar siteye de konabilir mi acaba? Facebooklu,facebooksuz herkes görmüş olur hem.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 09 Ekim 2012, 22:05:31 »
Sanırım buraya yükleme için fotoğraf sitesi kullanılması lazım. Ben kullanmadığım için magicalbronze veya diğer arkadaşlar benden alıp yükleyebilirse sevinirim.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 09 Ekim 2012, 22:09:26 »
Buyrun resimler:

Spoiler: Göster

Oynama falan yapmadım resimlerde, direk url ile hallettim. O yüzden boyutları biraz fazla olabilir :)

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 09 Ekim 2012, 22:12:40 »
Teşekkürler TheSpell :)

Çevrimdışı Jean Valjean

• **
  • 281
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 09 Ekim 2012, 22:20:59 »
Bir senede mit ve kahlan amnell dışındakiler ne kadar da değişmiş öyle!

Ve dekadans, yaşlılığını görmek ister misin?

He Who Dwells Beneath The Waves

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 09 Ekim 2012, 22:34:05 »
Bir ve ikinci fotoğraf hemen hemen aynı iken 3. fotoğraf şaşı bak şaşır olmuş resmen :) Herkes yer değişmiş. Bir tek duvarın dibindeki kimse çizgisini o değiştirmemiş :)

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 09 Ekim 2012, 22:35:28 »
Bir ve ikinci fotoğraflar arasındaki (sayısını benim de bilmediğim :P) farkları bulunuz :D