Kayıt Ol

Goddamn Geists - André

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Ynt: André Nikatina
« Yanıtla #15 : 09 Ekim 2011, 17:27:45 »
Ben de kendime aynısından istedikten sonra bir an duraklıyor ve cevaplıyorum.

"Bilmem ki, anlatacak çok da...sıradışı bir şey geçmedi başımdan."

Gülümsememi zorlukla bastırıyor ve Angela'nın saçlarına işaret ediyorum.

"Punk ölmüş diyorlardı en son?"

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Ekim 2011, 17:46:04 »
"Aleister amcam için de öyle demişlerdi." diyor ve gülümsüyor. "Sokakta bayılmış bir adam gördüm ve o adam bana başından bir şey geçmediğini söylüyor... Evet."

Bu sırada bir adam yanına yaklaşıyor ve bir peçete bırakıyor, üzerinde telefon numarası olan. "Güzel kalemmiş. Ben de bu yüzüğü aynı dükkandan almıştım ama o dükkanı bir daha bulamadım. Eğer dükkan hakkında bir şeyler öğrenirsen beni arar mısın, telefon numaram burda. Kusura bakma, acelem var. Afiyet olsun."
#rekt

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Ekim 2011, 21:06:41 »
"Aleister amcam için de öyle demişlerdi."

"Yaa, bir de bana sor sen onu." diyorum.

"Güzel kalemmiş. Ben de bu yüzüğü aynı dükkandan almıştım ama o dükkanı bir daha bulamadım. Eğer dükkan hakkında bir şeyler öğrenirsen beni arar mısın, telefon numaram burda. Kusura bakma, acelem var. Afiyet olsun."

Adamın dokunduğu yerden dalga dalga yayılan soğuk ürpertiyi göz ardı etmeye çalışsam da yüzğünün etrafındaki siyah aurayı gördükten sonra Angela'ya içinde bulunduğum ruh halini yansıtmamaya çalışmam iyice zorlaşıyor. Hiçbir şey diyemeden adamın arkasından bakakalıyorum.

Adamın kalem görülemeyecek bir yerdeyken onun varlığından haberdar olması soğuk soğuk terlememe yol açıyor.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Ekim 2011, 21:10:03 »
Kız biraz sessiz kalıp kahvesinden iki yudum aldıktan sonra elini senin elinin üzerine koyuyor ve ani bir heycan ifadesiyle. "Bara, daha müzikli gidelim mi? Keyfim yok ve biraz içki gayet iyi olur."
#rekt

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 11 Ekim 2011, 21:14:07 »
Başım dönüyor, gözlerim kararıyor. Kendi kendime "Bu ne böyle?" diyorum. Sonra biraz zorla toparlanarak gözlerimi Angela'ya dikiyorum. "Biraz hızlı gitmiyor muyuz? Yoksa koşucuların hayat tarzı hep böyle mi?" diyor ve yamuk bir gülümseme koyveriyorum. "Çok gürültülü bir yer olmayacaksa ve beni çok sarhoş etmeyeceksen tamam, hadi gidelim." diyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Ekim 2011, 21:16:57 »
"Bir şeyin mi var?" diye bakıyor endişeli endişeli.
#rekt

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 11 Ekim 2011, 21:19:01 »
"Şey, bir daha düşününce, şu baygınlığımın etkisi halen geçmedi sanırım. Başım dönüyor biraz. Eve gitsem daha iyi olacak."

Masanın üzerinde duran, numaranın yazılı olduğu peçeteyi alıp katlayarak kalemimin olduğu cebime koyuyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 11 Ekim 2011, 21:21:21 »
"Eşlik etmemi ister misin? Hayır diyeceksen şimdiden söyleyeyim, hayır cevabını pek seven birisi değilim." Kızın yüzünde küçük çarpık, ama hoşuna giden bir gülücük oluşuyor.
#rekt

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 11 Ekim 2011, 21:26:02 »
"Tamam, ısrarcısın, anladım." Bayılmadan önce duyulana benzeyen hafiflik duygusu ve Angela'nın gülümsemesi beni biraz daha rahatlatıp adamın dokunuşunun ölümümü hatırlatan etkisini kırıyor. Ayağa kalkıp "Gidelim. Ama kahveyi sen ısmarlıyorsun." diyor ve bu sefer doğal bir şekilde gülüyorum. "Hem, tekrar bayılıp da bir çöp konteynırının falan içinde uyuyakalmamam için eve giden yolda yaslanacak bir omuz işime yarayabilir."

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 11 Ekim 2011, 21:30:20 »
Gülümsemesi yayılıyor ve cüzdanından biraz para çıkarıp masanın üzerine bırakıyor. "Bir taksi çağırabilir misiniz?"

Taksiden indiğinde, o da André ile iniyor. "Bu halde seni bırakmam pek mümkün değil."

Belki güzel bir gece geçiririz ha?
#rekt

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 11 Ekim 2011, 21:35:53 »
Öyle mi dersin?

Taksi yolculuğunda iyice açılmış olan zihnimle Angela'yı baştan ayağa süzüyorum. Sonra da hiç gülümsemeden beline sarılıp "Gerçekten de hızlısın." diyorum, yüzümde hiçbir ifade yok.

Tam olarak anlamadığım bir şekilde davranıyorum, normalde yapacağım bir şey değil bu, fakat yapıyorum işte. Belki de içimdeki ile bir ilgisi vardır.

Tek elimi Angela'nın belinden çekip anahtarımı çıkarıyor, kapıyı açıyorum ve onu içeri çekiyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 11 Ekim 2011, 21:44:07 »
İçeriye giriyorlar, ancak André'nin baş ağrısı ve yorgunluğu artıyor. Kız anlayışlı anlayışlı bakıyor. "Biraz uzan, eğer hasta hissediyorsan çorba yapabilirim?"
#rekt

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 11 Ekim 2011, 21:47:26 »
Duvara tutunarak ayakta duruyorum.

"Bir şey yiyebilecek ya da içebilecek durumda mıyım emin değilim."

Kafamı iki yana şiddetlice sağlayıp baş ağrımın biraz olsun azalıp azalmayacağını tespit ediyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 11 Ekim 2011, 21:53:52 »
Biraz dinlen, ihtiyacın var küçük.

"Uzan o zaman, buradayım ben veya istersen gidebilirim?"
#rekt

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 11 Ekim 2011, 21:56:16 »
Sesi duyunca tekrar soğuk terlemeye başlıyorum. Sendeleyerek salondaki bir kanepeye ulaşıyor ve yığılıp kalıyorum.

"İyi fikir. Numaranı alabilir miyim peki?"