Kayıt Ol

Yitik Öyküler Kitabı - M. İhsan Tatari (mit)

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yitik Öyküler Kitabı || M.İhsan Tatari
« Yanıtla #75 : 15 Nisan 2012, 23:22:09 »
Hayırlı olsun abi. Daha nice yerlerde ismini görme dileğiyle...

Bu arada yazı da çok hoş ve içten yazılmış.
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 16 Nisan 2012, 01:22:58 »
Kitap ilknokta'da satılmıyor mu? Sipariş vermek istiyorum ama orda bulamadım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #77 : 16 Nisan 2012, 12:30:11 »
Hepinize bir kez daha tek tek teşekkür ederim arkadaşlar. Bu foruma ve siteye üye olduğumdan beri gerek yorumlarınızla gerekse de samimi dostluğunuzla bana destek olmasaydınız bugün bunların hepsi benim için birer hayalden ibaret olurdu.

İlknokta üzerinden satışı maalesef yok. İnternet üzerinden edinmek isterseniz İdefix veya D&R üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Tekrar tekrar teşekkürler...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 16 Nisan 2012, 16:43:29 »
Cidden mütevazilik alanında üstüne pek tanımıyorum İhsan abi. Genç yazarların sürekli "onun incelemesi, bunun incelemesi, şunun yorumu, bunun videosu" vesaire diyerek tanıtım yapma çabası beni çoğu kitaptan soğutmuş durumda. Yosun abla da olmasa kim bilir ne zaman haberimiz olacaktı :P Tekrardan tebrik ederim.

Yalnız ben hala kitabı okuyamadım çok içime oturdu. En kısa zamanda edinmeye çalışacağım.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı HermioneWeasley

• *
  • 13
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 16 Nisan 2012, 20:26:52 »
Ben bu kitabı okumuştum ancak dişimin kovuğuna yetmemişti. belki de romanlara alışık olduğumdandır :) yalnız bu mütevazilik olayını anlamadım ikiüç defadır yazılmış. siteye yeni geldim belki ondandır:) bu arada merhaba ben yeşim.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 16 Nisan 2012, 21:17:56 »
Cidden mütevazilik alanında üstüne pek tanımıyorum İhsan abi. Genç yazarların sürekli "onun incelemesi, bunun incelemesi, şunun yorumu, bunun videosu" vesaire diyerek tanıtım yapma çabası beni çoğu kitaptan soğutmuş durumda. Yosun abla da olmasa kim bilir ne zaman haberimiz olacaktı :P Tekrardan tebrik ederim.

Yalnız ben hala kitabı okuyamadım çok içime oturdu. En kısa zamanda edinmeye çalışacağım.

Meğersem Rıhtım'ın diğer üyeleri de bizlerle hemfikirmiş.

Spoiler: Göster
I see what you did there

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
“Yitik Öyküler Kitabı 2″ Geliyor!
« Yanıtla #81 : 21 Kasım 2012, 17:18:38 »

Ve beklenen gerçekleşti: Değerli yazarlarımızdan M. İhsan Tatari, çok sevilen Yitik Öyküleri Kitabı’nın devamını getirdi ve adı da “Yitik Öyküler Kitabı 2: Bilekbüken” oldu!

Özellikle sitemiz takipçilerindenseniz size hiç de yabancı gelmeyecek yazar M. İhsan Tatari, namı diğer mit’in kaleme aldığı öykülerden oluşan ikinci Yitik Öyküler Kitabı, sizi birbirinden sürükleyici maceralara davet ediyor. Fantastik maceraların iç içe geçtiği bu on öyküde neler yok ki?

Geçmişin gölgesinden kaçan bir delikanlının ormanın derinliklerindeki bir evde yaşadığı gizem dolu maceralardan sevgilisinin kalbini kazanabilmek için elinden geleni ardına koymayan taş kafalı bir kahramana, tarihin tozlu sayfalarından kopup gelen ünlü kişilerin yer aldığı sıra dışı olaylardan ilham perisini İzmir’in arka sokaklarında arayan bir yazarın yaşadıklarına dek uzanan on farklı hikâye.

Onu da yine aynı yazarın kaleminden, onu da yine tek bir kitapta, elinizde tuttuğunuz cildin sayfalarında…

Hayal gücünüzün kapılarını bir kez daha, bu kez ardına kadar aralayın.

Ayrıca yazarımız 23-24-25 Kasım 2012 tarihlerinde Tüyap İstanbul Kitap Fuarı Bu Yayınevi standında sabah 10:00 itibarıyla kitaplarını imzayalacak. Kaçırmayın deriz, bizden söylemesi!

Editörlüğünü Aşkın Güngör’ün yaptığı, kapak ve iç çizim illüstrasyonlarının da Uğur Köse’nin elinden çıktığı kitabın tanıtım ve künye bilgileri için buraya tıkayabilirsiniz.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 21 Kasım 2012, 19:57:37 »
Çıksa da alsak *-*. Pazartesi fuarda yoktu ama haftasonu imza gününde, taze taze alırız kitapları!

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 21 Kasım 2012, 20:04:10 »
Başarılarının devamı dileği ile İhsan Abi :) Pazar günü Yemin Ve Öç, Yitik Öyküler Kitabı 1 ve Yitik Öyküler Kitabı 2 yi toplu alacağım :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 21 Kasım 2012, 20:53:52 »
Hepinize bir kez daha tek tek teşekkür ederim arkadaşlar. Bu foruma ve siteye üye olduğumdan beri gerek yorumlarınızla gerekse de samimi dostluğunuzla bana destek olmasaydınız bugün bunların hepsi benim için birer hayalden ibaret olurdu.

İlknokta üzerinden satışı maalesef yok. İnternet üzerinden edinmek isterseniz İdefix veya D&R üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Tekrar tekrar teşekkürler...

Tekrardan hayırlı olsun İhsan Bey. İdefix ve D&R gibi mağazaların yurtdışına satış yapmaması beni mağdur ediyor sık sık. Yaza kadar beklemem gerekecek okumak için. Okurunuz bol olsun.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 22 Kasım 2012, 00:28:09 »
Teşekkürler arkadaşlar, çok sağ olun. Umarım beğenirsiniz.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 24 Kasım 2012, 12:17:15 »
Bugün geliyorum kitabı almaya :) Orada görüşemezsek diye hayırlı olsun tekrar.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 24 Kasım 2012, 21:31:43 »
İhsan Abi o kadar harika bir insan ki anlatamam. İmzasıda çok güzel, muhabbetide çok güzel. Bu arada belirteyim yarın fuarın son günü İhsan Abi saat 10.00 ile 14.00 arası kitap imzalayacak. Bu kadar harika bir insanla tanışma fırsatını kaçırmayın :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 25 Kasım 2012, 01:11:57 »
Estağfurullah yahu, o kadar da değil. Yani tamam, harikayım falan ama o kad... Öhöm! Ne diyordum? Ha, estağfurullah :)

Bugün bayağı güzel ve eğlenceli geçti benim için. Yeni yüzler tanıdım, eskileriyle hasret giderdim ve bol bol güldüm. Sayenizde... Hepinize teşekkürler.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 05 Aralık 2012, 22:45:51 »
Blue Jean'de de tanıtılmış kitap. E ben niye bu kadar mutlu oluyorum, ben mi yazdım :) Tebrikler tekrardan İhsan. Her zamanki gibi kaleminden bal damlıyor.