Kayıt Ol

Osgiliath

Çevrimdışı Eruthelion

• *
  • 4
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Osgiliath
« : 23 Ekim 2011, 18:36:05 »
''Keşke biraz daha geç gelseydin.''Böyle söyledi kendisini uyandıran askere.
''Fakat siz uyandırmamı istem...''Sözünü bitiremeden içeri başka bir asker girdi.
''Efendim Prens Belgerion Minas-Trith'den geldi.Şehirin avlusunda sizi bekliyor.''
Sonunda gelebilmişti.Eruthelion askerlere dışarı çıkmaları için bir işaret yaptı.Hemen üstünü değiştirmeye koyuldu.Parlak zırhını giydi ve gümüş yayınıda alarak çıktı dışarı.Hızlıca,koşarak avluya geldi.Prens yanında iki tane adamla muhabbete dalmış gibiydi.İyice yanına yaklaştı prensin ve dikkatini çekti.İlk söz Eruthelion'a düşmezdi...

Çevrimdışı Derufin

• **
  • 78
    • Profili Görüntüle
Ynt: Osgiliath
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2011, 13:46:52 »
"Ah evet sonunda, hoş geldin Komutan, görevini sana anlattılar değil mi?"
Prens her zaman olduğu gibi umursamazdı anlaşılan. Son zamanlarda hep böyleydi aslına bakılacak olursa. Bir şey onun dikkatini her zaman bozuyordu sanki. Son aylarda eskisinden çok daha farklı bir insana donüşmüştü.

Çevrimdışı Eruthelion

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2011, 23:25:51 »
''Eeee...Aslında hayır efendim.Tahminlerim var ama tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Sanırım sizin anlatmanız gerekiyor.''Prens'in soğuk davranışları Eruthelion'u fazla şaşırtmamıştı çünkü bu prens her zaman kibirli züppenin teki olmuştu Eruthelion için.

Çevrimdışı Derufin

• **
  • 78
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2011, 16:38:10 »
Prens bıkkınlıkla tekrar konuştu, monoton ses tonu umursamazlığını dışa vuruyordu. ''İyi o zaman gidip öğrendikten sonra benimle Prens Eldacar`ın saray avlusunda buluş. Yarın yola çıkarız.'' Prens Eldavar ithilien denilen bölgede ki insanların Prensiydi, aynı zamanda vekilharçlık görevi genç yaşında ona bahşedilmişti. Sarayının avlusu ise herkese açık olmasıyla bilinen ünlü bir dedikodu alanıydı.