Kayıt Ol

Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi . Filmi 2012 de mi çıkacak ?

Çevrimdışı Percy Jackson

• *
  • 7
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Herkez bu sorunun cevabını merak ediyor diyebilirim . Bende dahil baya bir araştırdım . Bu konuyu ama en son öğrendiğim Logan 2012'de yeni bir film çekeceği için canavarlar denizi çıkmayabilirmiş . Hemen öyle duydum ben :) Kitaplarını yeni okumaya başladım . Labirent savaşını okuyorum kitaplar haliyle etkileyici özellikle eğer filmi çekilirse titanın savaşı süper olur . Ama her filmi güzel olucak benim gorüşüm bu olur .Film hakknda birşeyler biliyorsanız, lütfen paylaşsın .   :D

Çevrimdışı sadieee

• *
  • 1
  • Rom: 0
  • melezler icinnn...
    • Profili Görüntüle
Hic bir fikrim yok.d Ben de bütün kitaplarını okudum baya güzel, filimleri de süper olur diye düsünüyorum :P

Sesli harflere, ayrılması gerekene -de ekine ve büyük harflere üvey evlat muamelesi yapmayalım lütfen. - Editör
melez dostun:)!!

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
IMBD'de 2012 çıkış olarak gösteriyor ama resmi bir açıklama yok.Bence çok başarılı bir film değildi zaten ilk filmi.Gerçekten çekceklerse bu sefer düzgün bir şey çıkarırlar inşallah.

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
IMBD'de 2012 çıkış olarak gösteriyor ama resmi bir açıklama yok.Bence çok başarılı bir film değildi zaten ilk filmi.Gerçekten çekceklerse bu sefer düzgün bir şey çıkarırlar inşallah.

Tamamiyle katılıyorum. İlk filmi gibi olacaksa bence hiç çıkmasın.