Kayıt Ol

WoD- Mortal: Johnny Wheel

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
WoD- Mortal: Johnny Wheel
« : 30 Ekim 2011, 22:20:29 »
Bir taksici olarak Johnny'nin öyle saatlerce uyuyabilmek gibi bir lüksü yoktu. Bu yüzden uykusunu bölebilecek her şeyi yatak odasından uzaklaştırırdı; odada ne bir telefon, ne bir saat ne de ses çıkartabilecek bir sinek bulabilirdiniz.

Yine de bazı geceler bu değerli uyku bölünebiliyordu. Bunu yapan şey bir patlama sesi olunca, örtüye daha sıkı sarılıp uyumaya devam edemiyordunuz. Johnny ilk patlama sesiyle uyanmış, biraz doğrulmuştu ama etrafı dinlemek için biraz duraksamaktan başka bir şey yapmamıştı. Neden sonra, tam da tekrar uyumaya çalışırken bir kaç el silah sesi ve büyük bir patlama sesi duymuş ve hızla yataktan fırlayıp pencereye koştmuştu.

Karşı komşuları Dawsonların evinin ve arabalarının alevler içinde olduğunu görünce şaşkınlıkla bakakalmıştı. İlk şoku atlattığında polisi aramış ve üzerine düzgün kıyafetler giyip yavaş yavaş evin etrafına toplanmaya başlayan kalabalığa katılmıştı.

Çok geçmeden itfaiye ve polisler olay yerine gelmiş, duruma müdahele etmişlerdi. Olay yeri inceleme işini yaparken, polislerden birisi onu sorguluyordu.

"Peki Bay Wheel, bana ne gördüğünüzü baştan anlatır mısınız?"

Adam elinde not defteriyle yazmaya hazır bekliyordu.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: WoD- Mortal: Johnny Wheel
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2011, 01:56:07 »
"Baştan mı anlatayım? En baştan mı? Peki..." dedi Johnny, bir elini yıpranmış sabahlığının cebine sokup, diğer elindeki püroyu laubali bir şekilde sallarken. "Eve geldim, kapıyı açtım. Tişörtümü ve pantolonumu çıkardım, ardından kendimi yatağa attım. Rüyamda Ayrton Senna ile Monaco pistinde kapışıyordum. Yanımda da Bo Derek oturuyordu. Sonra..."

Polis defteri hızlı bir şekilde not alırken birdenbire duraksadı ve yazdıklarına şöyle bir baktı. "Ne saçmalıyorsun sen ahbap?" diye sordu aksi bir tavırla.

"Asıl sen ne saçmalıyorsun ahbap?" diye çıkıştı Johnny. "Sana neler olduğunu tam üç kez anlattım ve sen kalkmış her şeyi bir kez daha, hem de en baştan anlatmamı istiyorsun! Sana söyledim, patlama sesiyle uyandım. Camdan bakıp şenlik ateşini gördüm ve hemen sizi aradım. Başka ne anlatmamı istiyorsun ki?"
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2011, 19:47:15 »
Polis memuru sıkkın bir şekilde kafasını salladı; bu durumdan en az onun kadar sıkılmış olduğu her halinden belliydi. Gecenin köründe kim ev ev dolaşıp ifade toplamaktan hoşlanırdı ki?

"Şüpheli bir şey? Birisi ya da bir araba?"

Neden sonra aklına yeni bir şey gelmiş gibi kaşlarını çattı ve elindeki not defterini inceledi.

"İlişkinizi merhaba merhaba diye tanımlamıştınız. Muhtemelen bu işi yapmış olabilecek birisini söyleyemezsiniz?"
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2011, 00:25:06 »
Johnny sıkıntılı bir şekilde iç çekti ve pürosundan derin bir nefes aldı. Eğer böyle giderse bir gıdım dahi uyuyamadan kendini tekrardan direksiyon başında bulacaktı. Şansına lanet okudu. Karşı komşusu Dawsonlara da lanet okudu. Evlerini ateş verene de... Ama en çok şansına. O bir yarış pilotu olmalıydı, kahrolası bir taksi şoförü değil. Şu anda bir gazeteciye son Grand Prix zaferinin detaylarını anlatıyor olmalıydı. "Lanet olsun!" diye mırıldandı kendi kendine.

"Tabi ki söyleyebilirim." dedi alaycı bir tavırla. "İsrail olabilir. Ya da Irak? Belki de ikisi birdendir, ha? Ne dersin? Ya da daha kötüsü, hükumet bile olabilir. Sen bile olabilirsin! Ama merak etme... Çünkü sensen bile bundan kesinlikle haberim yok! Şimdi izninle, uyumam gerek."
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.