Kayıt Ol

En sevdiğiniz Flash Oyunlar

Çevrimdışı Elodin

• **
  • 64
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: En sevdiğiniz Flash Oyunlar
« Yanıtla #120 : 30 Ekim 2016, 23:43:24 »
90000 anca yapabildim :( Deli gibi kalp çizdim ama

Bu yorumdan sonraki oyun

Spoiler: Göster

Farklı olarak yaptığım tek şey gereksiz yere daha fazla kalp çizmekti

Çevrimdışı jivoda

• *
  • 16
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 31 Ekim 2016, 15:08:37 »
Çok eğlenceliymiş bu doodle  :D Zamanında Pottermore'da mıydı tam hatırlamıyorum ama Harry Potter'la ilgili bir oyun vardı böyle yine tarayıcı üzerinden büyüleri çizerek başkalarıyla savaşıyorduk sanırım, bilmem hatırlayan var mı ama bana onu anımsattı :)

Bu başlığa zaman sıkıntısı yokken tekrar bakmalı, baya ilginç şeyler var gibi duruyor :D Ben de "flash oyun" olup olmadığından pek emin olmasam da şu oyunu yazayım:

http://www.drawastickman.com/

Kısacık bir demo olarak oynayabiliyoruz, görünüşte basit ama oyunun konseptini eğlenceli buldum, zaten Steam üzerinden iki tane oyun çıkartmışlar bile :)
O hâlde git... Bundan başka dünyalar da var.

Çevrimdışı Godex

• **
  • 108
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 31 Ekim 2016, 15:35:57 »
Grow Serisi ile tanışın bakalım  :)
Zamanında güzel vakit geçirmiştim bu oyunlarda.
Gerçi Grow Cinderela yı ikinci denememde bitirince
" Çok mu basitmiş bunlar ! " diye kendimi sorguladım.
Neyse siz karar verin bakalım  ;D

http://www.eyezmaze.com/sp/

Çıldıran Sadece Tanrılar Olsa Keşke ...

Atlıkarınca'nın atları, mankafa!
Çocukluğumda bulaştı, bana da.
... öyleyse git !
Bundan başka dünyalar da var ...

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 19 Aralık 2016, 16:23:11 »
Hoop ne de güzel "çaktırmadan" bir reklam gelmiş.

Çocukları pistten alalım.

Edit: Tabii reklamlı mesaj uçurulmuş, bu mesaj da anlamsız kalmış. Adminler çalışıyor.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı slymngk62

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 11 Haziran 2017, 19:22:46 »
o değilde adamlar ne araba yarışı yapmış yahu, şuraya bakın, normal pc oyunu kalitesin de :) http://www.oyunoyna.la/oyna.php?p=1889

yalnız baya zor oyun,ilk haritayı geçmek için neredeyse 1 saat uğraştım da en son çözdüm taktiğini

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 12 Haziran 2017, 03:29:05 »
A Dark Room: Flash oyun sayılmayabilir ama browser üzerinden oynandığı için yazmakta sakınca görmüyorum. Gerçekten zaman katili bir oyun, çok başarılı. Tamamen yazı tabanlı, oynadıkça genişlediği için anlatmıyorum oyunu. Sizin de herhangi bir bilgi aramanızı tavsiye etmem. Açın ve oynayın.

Frog Fractions: Başlığa biraz göz gezdirdim ama göremedim, gezegenin en müthiş flash oyununun şimdiye kadar yazılmamış olması gerçek bir skandal. Bununla ilgili de en ufak bir şey söylemeyeceğim. Sadece oynayın. Takılan olursa diye çok küçük bir ipucu bırakıyorum, ama ben olsam bakmam:

Aşağı.

Son olarak: O ödev/proje kendi kendini yazmayacak. Bir an önce başlayın bence.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı LiquidRainbow

• *
  • 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 15 Haziran 2017, 11:57:33 »
Deep sleep
Deeper sleep
The deepest sleep
 :yeho

Çevrimdışı nebiyildirim

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 21 Ağustos 2017, 07:25:36 »
Benim en sevdiğim oyun Temple Run 2. Sanırım diğer adı Tomb Runner. 5 bölümü var. Puanlarınıza göre oynadığınız oyuncu değişiyor. Ben 4'e kadar geldim. 5'teki koca kafalı herifi göremedim... Bence en güzel oyun bu... Temple Run 2 Oyunu Oyna http://www.haytaoyun.com/beceri-oyunlari/temple-run-2.html

Çevrimdışı SMK47

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 25 Eylül 2017, 22:22:31 »
Strateji türünden birkaç tane yazayım buraya:

Warlords Serisi
Fantastik bir kıtada, seçtiğiniz ırk ile (her ırkın ayrı avantajları var) bütün kıtaya hakim olmaya çalışıyorsunuz. Irkların sahip olduğu bölgelere saldırdığınızda -ki her tur bir yere saldırmanız gerekiyor, kazansanız da kaybetseniz de savaşacaksınız- ekranın solunda askerlerinizi gönderebileceğiniz çizgi sıralar var. Bir sıradan giden asker başka sıraya geçemiyor veya müdahale edemiyor. Serinin hikaye tadında yapılmış oyununda ise üç ayrı ırktan bir karakter ile maceraya girişiyorsunuz.

Swordfall: Kingdoms
Yukarıda bahsettiğim ile neredeyse aynı fakat fantastik ırklar ve harita yerine gerçek milletler ve dünya var. Ayrıca üç boyutlu grafikler ve araştırmalar var.

Kingdom Rush serisi
Tower defence türünde bir strateji oyunu serisi. Oyun çok basit. Haritada belirli yerlere kule dikerek, ki bunlar kışla, okçu kulesi, topçu kulesi ve büyücü kulesi olarak sadece dört adet fakat ileride çok daha farklı şekillere gelişebiliyorlar. Amacınız ise haritanın bir veya birkaç noktasından gelen düşmanları bu kuleler yardımıyla öldürmek.

Infectonator serisi
Point-and-click oyunlardan. Amacınız bölümde insanların çok olduğu yere tıklayarak virüs yaymak ve zombileşen insanların diğer insanları yemesi, böylece insanlığı yok etmek. Ölen insanlar ve patlayan araçlar para düşürüyorlar. Bu paralarla virüsünüzü, zombilerinizi ve birkaç şeyi daha geliştirebiliyorsunuz.