Kayıt Ol

Genel Oyun Tartışmaları

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genel Oyun Tartışmaları
« Yanıtla #15 : 04 Aralık 2011, 21:35:53 »

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2011, 23:02:13 »
Oyunda bu müziğin asıl halini gördüm de... Hemen bir mod yapıp şu işe el atmak lazım. :D 
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

« Yanıtla #17 : 05 Aralık 2011, 11:15:48 »
assassin's creed - revelations'i torrentten indirdim ve kurdum. sonra bir de ne goreyim 700 kusur mb.lik updatei cikmis. skidrow tabi ki bizi uzmeyerek hemen bu updateinde crackini cikarmis. sonuc olarak biraz beklememe ragmen indirip oynamaya basladim.

oyunda biraz ilerledikten sonra -bana sorsan bir arpa boyu yol alamadim- yusuf reyizle beraber training gibi bir aksiyona daldik. elemanin ustunde yuvarlanip diger tarafa gecmem lazim. meshur hook & run gorevi ama gelin gorun ki o adamin ustunde yuvarlanip kosmasini beceremedim. elemanin ustunde yuvarlanipyorum sonra bez bebek misai firlatiyorum. o adamin biriyle istanbul sokaklarini o kose iyi bu kose kotu diyerek gezdik durduk. bir oraya firlattim bir buraya firlattim. illallah ettim bunaldim ama sonunda orayi gecebildim. galata kulesinin icine girdigi bolum var ki saga sola ziplamaktan kendimi pop-prodigy oynuyor zannettim.

hook & run kadar cileden cikartan bir yerine daha denk gelmedim. oyun bitince aklima gelen diger sancili bolumleri yazarim.

duzenleme;
illuminati gununde oyunu btirdim. galata kulesi bolumunde saga sola ziplamasindan sikayetciydim ya iste o  bir sey degilmis. her diski bulmak icin istanbulun gozde mekanlarinin altina giren elemanimizn bu bolumlerde paso zipliyor sicriyr baska bisi yapmiyor ve odul olarak altin disk kazaniyor.
ozellikle her ac 1'den bolum oynadiktan sonra karakterin mektup yazma sahnesi var ki beni deli etmeyi basardi. lan esc tusu isler ne bileyim skip cinematic diye secenek koyarlar ama yok. illa o adamin mektup yazmasini izleyeceksin diyorlar.
yeni cerilerin gelecekten geldigini dusunmeme neden oldugunda belirteyim. adamlar olmek nedir bilmiyorlar. vur vur vur sadece kilic kalkan oynuyoruz. zaten 2 tane yeni ceriyle karsi karsiya kalirsaniz o medical packlerin hepsi tukeniyor.
kisaca begenmedim.

ps. hook & run olayini adamlara istanbul turu attirdiktan sonra bir daha hic kullanmadim.
ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Aralık 2011, 18:44:20 »
Serinin bence berbat oyunu ve yapımcısından yeni bir oyun geliyormuş. :( Gerçekten üzgünüm çünkü güzelim senaryoları tekrar harcayacaklar. O senaryoyla adam gibi bir oyun yapılsa, o da olmadı film yapılsa tarihin en iyisi arasına girmezse bir şey bilmiyorum.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Aralık 2011, 19:17:15 »
Son bir ay içinde bitirdiklerim: BF3, Saints Row the Third, Portal 2, Skyrim ve Terraria gibi beş oyunu bir ay içinde bitirdikten sonra 3 senelik oyun ihtiyacım karşılanmış gibi hissediyorum. Arkham City ve Revelations yolda.

Diablo 3 çıkmasın lütfen bir kaç ay daha.
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2011, 09:49:31 »
Nihayet Arkham City'ye başlayabildim.

Yoğun iş temposu nedeniyle günde en fazla 1 ya da 2 saatimi oyunlara ayırabiliyorum (ve Baal gibi "1 ayda 5 oyun bitirdim" diyenlere dişlerimi gıcırdatarak, bıçaklarımı bileyerek ve aşağı+sağ çapraz+sağ+yumruk tuşlarına basarak bakıyorum.) ama bu oyunun başına "şöyle bir bakayım" diye oturmamla saatin gece 1:30'u göstermesi bir oldu!

İlk oyunu sevdiniz mi? İyi çünkü buna aşık olacaksınız. İlk oyunun mekanikleri aynen korunduğu gibi bir de üzerine yeni şeyler eklenmiş. Dövüşler ilk oyundaki kadar akıcı, Riddler yine bize sarmış durumda, Joker yine büyük bir şeyin peşinde, İki-Surat ve Penguen kozlarını paylaşmak için ensemizde...

Şöyle anlatayım. Ana görevi takip ederken sivri kulaklarıma bir imdat çığlığı çalındı. Ne oluyor diye şöyle bir etrafıma baktığımda birkaç azılı suçlunun birini köşeye sıkıştırdığını ve fena halde patakladığını gördüm. Hemen kalabalığın ortasına kahramanca bir dalış yapıp ufak bir okşama seansından sonra adamı kurtardım. Böylece "Politik suçluları koru" diye bir yan görev açıldı. Tam tekrar çatılara dönecektim ki ankesörlü bir telefon çalmaya başladı. Hattın diğer ucundaki kişi Zsass'dı ve hemen şehrin diğer ucunda çalan bir başka telefona yetişmezsem bir rehinesini öldüreceğini söylüyordu. Kan ter içinde denileni yaptım ve rehineyi -şimdilik- ölümün pençesinden kurtardım. Bu da bir başka yan görevi açtı. Derken o meşum yeşil soru işaretlerinden birini gördüm ve kırk saat onun üzerinde kafa patlattım. Saat 1:30'u gösterdiğinde ana göreve dair tek bir adım bile atmamış ama deli gibi eğlenmiştim.

İşin en güzel tarafı ne biliyor musunuz? Kardeşim de benden sonra oyunu oynadı ve bu anlattıklarımın hiç birine rastlamamış ve tamamen farklı bir deneyim yaşamış! Onun karşısına çıkanlar da Bane ve Calendar man olmuş.

Bir de "Batman'in Kedi Kadın'ı kurtarmak için Arkham City'ye girdiği" hikayesi kocaman bir balon. İçiniz rahat olsun, senaryo oldukça sağlam. Ah, bir de Korkuluk olsaydı...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Aralık 2011, 18:36:16 »
Bane mi?  :o Şu seride herkes Joker 'i sever ben Bane 'in hastasıyım. Bane varsa bende varım. Ayrıca çok hoş bir cümle oldu "beyn ve ben". Kedi kız var mı kedi kız?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 08 Aralık 2011, 09:34:18 »
Kedi Kadın oynanabilir bir karakter olarak oyunda yer alıyor. Ara sıra onun kontrolünü ele alıyoruz ve beklediğimin aksine hiç de sıkıcı değil. Yönetmesi keyifli bir karakter olmuş.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 11 Aralık 2011, 16:49:33 »
Konu ölmesin. Spike TV Video Game Awards Ödüllerini vermişler. AC:R nin ödülsüz olması üzdü. :(

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 14 Aralık 2011, 11:26:23 »
Eğer bir üstteki mesajı okuduysanız Spike Tv ödüllerinde en iyi aksiyon oyunu ödülünün Batman: Arkham City'ye gittiğini görmüşsünüzdür. Pek, ödül töreninde teşekkür konuşmasının bizzat Joker tarafından yapıldığını biliyor muydunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=DauWP2g7Pok

Bir güzel haber de Good Old Games'den. Yılbaşı dolayısıyla tüm oyunlarda %50 indirime gidilmiş. Böylece Sanitarium, Witcher ,Planescape: Torment, Baldur's Gate, Heroes III - IV, Fallout gibi oyunları 2,99 $ ila 4,99 $ arası komik bir rakam karşılığında satın alabiliyoruz. Üstelik hepsi de yen sistemlerde sorunsuz çalışacak şekilde elden geçirilmiş. Mutlaka göz atın derim ben.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 14 Aralık 2011, 11:28:34 »
Her önüne gelen ergenin "arrow in the knee" esprisi yapması sıkmaya başladı artık.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #26 : 14 Aralık 2011, 14:36:25 »
Bir de "Batman'in Kedi Kadın'ı kurtarmak için Arkham City'ye girdiği" hikayesi kocaman bir balon. İçiniz rahat olsun, senaryo oldukça sağlam. Ah, bir de Korkuluk olsaydı...

Joker'in mekanının orada doklar var hani vinç falan. Orada bir tanesinin üzerinde Korkuluğun maskesi var üstüne karga tünemiş duruyor. Ufak bir ayrıntı. Hatta iki yüzün adamlarından biri "Belki de bu Arkham City olayı tamamen Korkuluğun bir kabusudur!" diyor.

Oyunda dövülebilir karakter olarak bulunmaması kötü oldu gerçekten.

Bu arada Arkham City'yi bitirenler için hoş bir şey;
Spoiler: Göster
Oyun bittikten sonra Joker'in ofisine gittiğinizde masanın üstünde Harley Quin'in hamilelik testini görüyorsunuz. Ve evet sonuç pozitif.

Oyunu üç kere bitirmiş bütün Riddle'ları [*]400 tanecik[/*] çözmüş birine sorun *-*

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 20 Aralık 2011, 02:31:01 »
Joygame Demir Yumruk'u o kadar beğenmiş ki oyun yapmış üstüne, tarihi şaşırmış sadece Cengiz Han olmuş.

http://www.joygame.com/cengizhan2/
try again fail again fail better

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 24 Aralık 2011, 15:13:20 »
Arkadaşlar Battlefield 3 satın almak isteyenler için güzel bir fırsat. %50 indirim ne demektir?

Ayrıca bu sektörde iyi para dönüyor, rıhtımcak bir oyun mu yapsak? Dönen paralara bak.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 16 Mayıs 2012, 23:02:36 »
Dragon Age 2'nin şahane bir walkthrough'unu buldum. Tavsiye ederim. Dört saatlik ama kısaca bir göz atın ilginizi çekeceğine eminim.

http://www.youtube.com/watch?src_vid=Ir61DtOFRiI&annotation_id=annotation_797219&v=SV97ozaD4vs&feature=iv
#rekt