Kayıt Ol

Malkavian - Mehmet Darbukacıoğulları

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
Ynt: Malkavian - Mehmet Darbukacıoğulları
« Yanıtla #15 : 25 Mart 2012, 17:22:46 »
Bay C. adisyon fişine bakmadan iki tane yüzlük kağıdı bıraktı ve Mehmet'i takip ederek çıktı. Üç sokak boyunca, Mehmet'in bahsettiği striptiz kulübüne doğru yürüdüler. Kapıya vardıklarında damsız birilerini almamaya çok hevesli görünen iri kel bir adam Mehmet'i görüp gülümsedi.

"Vay! Darbukacım n'aparsın?"

Adamın sarılmasıyla birlikte zaten incecik olan Mehmet kırılacak gibi oldu.

"Bey amca kim? Elinizi öpeyim bey amcam hoş gelmişsiniz."

Bay C o gece artık kaçıncı kez bir çocuk gibi gülümsedi ve elini öpmek için hamle etmiş olan izbandut gibi badigard'ın eliyle iterek tekrar doğrulttu.

"Ayarlıyım mı size güzel bir masa kardeş?" diye sordu adam Mehmet'e.
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Mart 2012, 21:27:55 »
"Ayarlıyım mı size güzel bir masa kardeş?"

Hala o kemiklerimi kıracak gibi kucaklamanın etkisiyle nefes alış verişimi düzenlemeye çalışırken kapıdaki korumaya gülümsedim ve göz kırptım.

'Ayıpsın tontik tabi ki. Mehmet abin buranın önünden geçecek de içeri uğramayacak. Bize en önden bir masa ve en güzel kızancıkları da gönderiver be ya. Bey amcayla felekten bir gece yaşayacağız. Biliyorsun yarın ne olacağı belli olmaz. Ayşe ile Leyla'yı gönderme sakın. Onlar nasıl dans edileceğin ibile bilmiyor. En iyilerini istiyoruz haberin olsun.'  İri yarı adamın kulağına eğildim ve fısıldadım. 'Bey amca ısmarlıyor masaya kuş sütü dahil her şeyi istiyorum haberin olsun.' dedim.  Amacım bu Bay Ce denen herifin ensesinin ne kadar kalın olduğunu görmekti.

Çoğu zaman fevri ve dünyayı umursamaz davranır, saf rolü yapardım ama hepsini bir amaç uğruna yapardım. Tavernada umursamaz bir şekilde adisyonu uzattığımda tereddüt bile etmeden iki yüzlüğü masaya bırakmıştı. İşi yapmak için birkaç bin istemeye kararlıydım ama o zaman bu adamın dünya görüşünü de öğrenemeyecektim. Striptiz klübe gelmeyi kabul ettiğine göre muhafazakar biri değildi ve aslında her konuda çok rahat gibi duruyordu. Bir de bu bana verdiği parayı cebimden kaybetme meselesi vardı. Öyle bir numara bilsem hayatım kurtulurdu.

Kafamda soru işaretleri ve yüzümde her zamanki saf sırıtışla pembe ve yeşil lambalarla aydınlatılmış, parfüm kokusunun burunların direklerini sızlatacak yoğunlukta olduğu boğuk mekana girdim.

Masaya oturunca tüm dikkatim dans eden kızlarda konuşmaya başladım. 'Söylesene Ce sen ne iş yaparsın? Bu sağa sola saçtığın yüzlükler nereden geliyor yani?''

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #17 : 27 Mart 2012, 21:53:57 »
"Söylesene Ce sen ne iş yaparsın? Bu sağa sola saçtığın yüzlükler nereden geliyor yani?"

Bay C. kalabalık içinde sesini duyurmakta hiç zorlanmadan cevap verdi. "Yüzlükler mi?" Kafası karışmıştı. Sonra parmaklarını birbirine sürttü ve üç tane yüzlük banknot iskambil kağıtları gibi açıldı. Önündeki bir kızın külotuna sıkıştırdı yüzlükleri. Kızcağız o yana dönüp cilve yapmaya başlayacakken kalçasına sıkıştırılan 300 doları görünce istemsiz bir çığlık attı ve o heyecanla acemice dans figürleri sergilemeye başladı.

"Sadece basit bir hile..." diye açıkladı Bay C. "Bak." diyerek tekrar gösterdi kızın kalçasını. Kalçasına sıkıştırılmış üç peçete parçası duruyordu sadece.

"Onların ne görmesini istiyorsan, onu göstereceksin." dedi. Kendi gizemli konuşmasından keyiflenerek önündeki viskiden koca bir yudum aldı.

"Ne iş yaptığım sorusunun cevabı karmaşık." dedi sonra. "İyi biriyim diyelim. Dünyayı kurtarmaya çalışıyorum ve umuyorum ki kurtarabilecek kadar gücüm var." dedi.

"Ya da senin gibi ben de bir sihirbazım diyebiliriz. Bak, yoktan para var ediyorum. Ya da yoktan umut yaratmaya çalışıyorum şu sıralar. Dedim ya... Dünyayı kurtarmaya çalışıyorum."

Viskisinden koca bir bir yudum daha alarak boş bardağı garsona doğru salladı.

"Peki ya sen? Sen dünyayı kurtarmak istemez misin?"

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 01 Nisan 2012, 15:32:45 »
'Onlara ne görmesini istiyorsan, onu göstereceksin' diye tekrar ettim içimden. Masadaki peçetelerden bazıları alıp striptiz yapan kızın önünde salladım. İçimden de bunların birer tane yılan gibi görünmesini sağlamayı geçiriyordum. Hep ilüzyona yetenekli olmuşumdur belli mi olur belki bu işi kotarırdım.

Bay Ce benim gösterimi beklemeden konuşmaya devam edince konsantrasyonum bozuldu.

''Demek Dünyayı kurtarmaya çalışıyorsun. Ben kendimi kurtarsam yeter de artar bey amca.'' biraz duraksadım ve ekledim. '' Eğer parası iyise ben de dünyayı kurtarma işine girebilirim aslında. Yalnız şimdiden uyarayım peçete olarak ödeme kabul etmiyorum. Haberin olsun''  Eh nerede olduğumun pek önemi yoktu ne de olsa. Ölüm beni yarın da bulabilirdi. O yüzden önüme çıkan her fırsatı değerlendirmeliydim. Sağlam maaşı olan bir iş demek bu striptiz klübünün müdavimi olabilirim demekti.

Önümde dans eden kıza göz kırptım. 'Benim için dans etmeye alışsan iyi olur güzelim' dedim içimden. Mangırları bir alayım hep bu mekana geleceğim!

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #19 : 02 Nisan 2012, 22:21:35 »
Bay C. bir kere daha ağzını kocaman açarak sırıttı Mehmet'e. Masadan ayaklanarak kalkmaya hazırlandı.

"Para sorun etmen gereken son şey olsun evlat. Ve evet, tabii ki de peçetelerle değil, yeşil banknotlarla ödemeni alacaksın. Bana Faye Laraye'i bul, sana 5000$ vereyim. Ha, ne dersin? Anlaştığımızı sanıyorum. Ben seni paraya boğacağım. Sen de dünyayı kurtaracaksın." dedi ve sıkmak üzere Mehmet'e elini uzattı.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Nisan 2012, 16:10:17 »
'Bu Londra dediğin yerin Türkiye'de olmadığını düşünüyorum bey amca eğer öyleyse uçak masrafları gibi şeyler için bir ön ödeme almam gerekiyor anlarsın ya?' diyip adamın yüz ifadesini süzdüm. Bu Faye denen kadını bulmak onun için çok önemli gibiydi ve işin aslına bakarsanız Faye'yi bulduğum anda ona soracağım bir ton soru oluşmuştu bile kafamda.

'Ön ödeme hariç 5000 dolarını alırım ve bana peçetelerle yaptığın şu numarayı öğretirsin.' diyip adamın elini yüzümde büyük bir gülümseme ile sıktım. Londra'nın nerede olduğunu ve nasıl gidileceğini çok iyi biliyordum aslında ama saf numarası yapmak şimdiye kadar hep işime yaramıştı. Adamın elini sıkarken ruhunun derinliklerine baktım ve ne düşündüğünü sezmeye çalıştım. (Zihin Görüş)

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #21 : 13 Nisan 2012, 20:12:39 »
Spoiler: Göster

Ah o zarlar.. Aslında çok yaklaşmıştın..

+1 Deneyim

Mehmet Bay C'nin elini sıkarken gözlerinin ardını, zihninin derinliklerini görmeye çalıştı. Gülümseyerek gözlerinin içine bakarken Bay C'nin içinde görebildiği tek şey endişeydi. Büyük bir endişe. O eğlenceli görünüşünün aksine, içeride bir şeyler onu çok tedirgin ediyordu; ama tedirgin eden şeyin  ne olduğunu Mehmet bir türlü anlayamıyordu.

"Anlaştık o halde!" dedi Bay C elini sıkarken. "Şimdi 500$ veriyorum sana; ama peçete numarası için demin söylediğimden öte verebileceğim bir hile yok maalesef."

Cebinden bir tomar para çıkardı. Bazıları kıvrık ve eskiydi. "Merak etme. Bunlar gerçek olanlar." dedi, beş tane yüzlük banknotu Mehmet'in eline tutuşturdu. Üç yüzlük banknot daha çıkarıp masaya bıraktı ve dönüp giderken arkasına bakmadan Mehmet'e konuştu.

"Yarın benden haber bekle! Oldukça zaman kaybettik aslında; ama bir gece daha beklememiz gerekecek işe başlamadan önce."

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Nisan 2012, 23:00:03 »
Önümdeki hesap fişine konan üçyüz kağıda baktım ve bunların da birer peçeteye dönüşmesine ne kadar süre kaldığını merak ettim. Eh dönüştüğü anda burada olmasam fena olmayacaktı. Ayrıca bu Bay C denen adamın gözlerinin içine bakmış ve ruhunun derinliklerini görmeye çalışmıştım. Genelde ne zaman bunu denesem birşeyler anlarım karşımdaki hakkında ama bu sefer o kadar az bir bilgi kırıntısı edinebilmiştim ki... Sadece adamın gülümseyen gözlerinin ardındaki endişeyi fark etmiştim ve bu da çok normaldi. Faye denen çürümüş elmayı bulmaki çin bu kadar zahmete katlandığına göre birşeyler konusunda mutlaka endişeleniyor olmanız gerekirdi. Eh umarım endişelendiği şeyler beni ilgilendirmeyen şeylerdir... Neyse sabah ola hayrola bakalım.

O sırada önümde giysilerini çıkarmakla meşgul olan kıza göz kırptım ve 'Artık bu gece daha fazla dans etmene gerek yok. Geceyi benimle geçirmeye ne dersin tatlım?' dedim elime az önce geçen yüzlüklerden bir tanesini sallayarak.