Kayıt Ol

Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı DarkShadow

• *
  • 9
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Leyla ile Mecnun
« Yanıtla #15 : 08 Eylül 2013, 23:29:43 »
Star da Bende Özledim adıyla devam ediyor. Yayın tarihi ise henüz belli değil.

Çevrimdışı milena

• *
  • 42
  • Rom: 0
  • kafka'nın milenası
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Eylül 2013, 23:39:59 »
Starda başlayacağını bilmiyordum
yağmura aşık.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Eylül 2013, 23:44:46 »
Yanlış anlamadıysam Leyla ile Mecnun devamı olmayacak Ben de Özledim. Aynı kadroyla, aynı kafada bir dizi olacak.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #18 : 09 Eylül 2013, 01:27:58 »
Yanlış anlamadıysam Leyla ile Mecnun devamı olmayacak Ben de Özledim. Aynı kadroyla, aynı kafada bir dizi olacak.

Evet tam da dediğin gibi olacak Asilkan. Leyla ile Mecnun devri tamamen kapandı artık. Aslında devam edebilirdi ama kanal değişikliği olacağından ve zaten hali hazırda dolu dolu 3 sezon geride kaldığından tadında bırakmak istemişlerdir. Aynı ekiple yola farklı bir projeyle devam etme fikri de çok güzel. Merakla bekliyorum Ben de Özledim'i.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Eylül 2013, 09:36:51 »
Şu aralar dünyadan habersizim de yönetmeni kim? Yine Onur Ünlü mü?
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Acmert

• **
  • 268
  • Rom: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 09 Eylül 2013, 19:00:49 »
Onur Ünlü hem yönetmenlik hem de oyunculuk yapacakmış. Aynı zamanda Burak Aksak da öyle. Dizi İşler Güçler'e çok benziyor aslında. Ali Atay falan dizide kendilerini oynayacaklarmış. Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan ise konuk oyuncu olacaklarmış.

« Yanıtla #21 : 04 Nisan 2017, 22:34:04 »
 Senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun tuttuğunun  bir olmadıgının farkındamısınız acaba ?? Leyla ile Mecnun gibi bir yapıma abartılmış demek baya önyargılı bir davranış.Hele ki ülkemizde çekilen dizi ve filmlerin kalitesini göz önüne alırsak. Leyla ile Mecnun Fantastik, Komedi ve Dram türlerini eşsiz bir şekilde harmanlayıp Türk televizyon tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir işe imza atmıştır.  Karekterleriyle, kurgusuyla ve finaliyle tam bir başyapıttır.

O gemi birgün gelecek!!!
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #22 : 05 Nisan 2017, 00:42:21 »
Şu an böyle samimi bir diziye o kadar ihtiyacımız var. Komedi, dram, fantastik ve bilimkurgu olmak üzere her şeyi içeren, üzerine mahalle kavramı ekleyen çok hoş bir diziydi. Bittikten sonra keşfetmiş olmak dışında hiçbir şeyden pişman değilim. Devam etmesinin bir yolu olsa keşe. Ama sanırım bazı kişiler arasında anlaşmazlıklar sözkonusu, yine de tam olarak bilmiyorum. Umarım bir gün türk televizyonu kısırdöngüsünü kırmayı becerir.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Rom: 1
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 05 Nisan 2017, 12:29:01 »
Şu an böyle samimi bir diziye o kadar ihtiyacımız var. Komedi, dram, fantastik ve bilimkurgu olmak üzere her şeyi içeren, üzerine mahalle kavramı ekleyen çok hoş bir diziydi. Bittikten sonra keşfetmiş olmak dışında hiçbir şeyden pişman değilim. Devam etmesinin bir yolu olsa keşe. Ama sanırım bazı kişiler arasında anlaşmazlıklar sözkonusu, yine de tam olarak bilmiyorum. Umarım bir gün türk televizyonu kısırdöngüsünü kırmayı becerir.

Burak Aksak'ın yeni dizisi TV8'de başlayacaktı fakat tam bu 15 Temmuz zamanlarına denk gelmişti. Dizinin çekimlerinin bittiğine %100 eminim ama nedense hala yayınlamadılar. Belki bu yaz zamanlarını bekliyorlardır.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 05 Nisan 2017, 13:46:31 »
TV8 değil de internette başlamasını tercih ederim açıkçası. Televizyonların sağı solu belli olmuyor artık.

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Rom: 1
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 03 Mayıs 2017, 20:48:36 »
Dede Korkut Hikâyeleri 2 filmlik bir sinema serisine dönüşmüş.

İlk film 9 Haziran 2017'de gösterime girecek. İkinci filmi ise 18 Ağustos 2017'den itibaren görebileceğiz. Oyuncu kadrosu tanıdık isimlerle dolu: Cengiz Bozkurt, Zafer Algöz, Devrim Yakut, Salih Kalyon, Necip Memili, Şahin Irmak, Gülhan Tekin, Uraz Kaygılaroğlu, Eda Ece 

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Mayıs 2017, 14:11:00 »
Evet, ben de dün gece Twitter'da gezerken gördüm, çok mutlu oldum. Televizyonlara düşse muhtemelen izleyemezdik filmleri. Gösterseler bile sansürlenirdi ve zevki çıkmazdı.
Hadi bakalım, bekliyoruz...

• **
  • 106
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • Emrecan Doğan
« Yanıtla #27 : 04 Mayıs 2017, 14:33:41 »
O değil de Türk Malı gibi bir dizi geri dönerken, şu dizi hala dönmedi.Ona üzülüyorum.

Çevrimdışı estelturin

• **
  • 143
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 04 Mayıs 2017, 16:11:58 »
Evet, ben de dün gece Twitter'da gezerken gördüm, çok mutlu oldum. Televizyonlara düşse muhtemelen izleyemezdik filmleri. Gösterseler bile sansürlenirdi ve zevki çıkmazdı.
Hadi bakalım, bekliyoruz...

trt de daha önce yayınlanmıştı. Ne gibi bir sansür olabilir.
İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 04 Mayıs 2017, 19:15:33 »
Ben filmleri tv8'de göstereceklerdi ama sonra olmadı diye biliyorum.

Bu arada Leyla ile Mecnun'un geri dönmemesinin tek sebebi kaldırılması değil sanırım, ekipten bazı insanlar arasında da sorunlar var diye duymuştum. Yine de televizyondansa internetten yayınlanmasını tercih ederim, Netflix bu iş için gayet uygun bir yer.