Kayıt Ol

Leyla ile Mecnun

Ynt: Leyla ile Mecnun
« Yanıtla #30 : 04 Mayıs 2017, 23:46:01 »
O değil de Türk Malı gibi bir dizi geri dönerken, şu dizi hala dönmedi.Ona üzülüyorum.
Ben filmleri tv8'de göstereceklerdi ama sonra olmadı diye biliyorum.

Bu arada Leyla ile Mecnun'un geri dönmemesinin tek sebebi kaldırılması değil sanırım, ekipten bazı insanlar arasında da sorunlar var diye duymuştum. Yine de televizyondansa internetten yayınlanmasını tercih ederim, Netflix bu iş için gayet uygun bir yer.
Sanırım Ezgi Asaroğlu ile Ushan Çakır arasında ki olaylardan bahsediyorsunuz ama yeniden yayınlanmama sebebi hu değil bence.  Malumunuz olduğu üzere dizi politik nedenlerle kaldırıldı. Ardından gelen diziyle de (Ben de Özledim) hikâyenin sonu açıklandı.  Bu iki sebepten dolayı tekrar geri dönüş yapması baya zor olur diye düşünüyorum.  Ki geri dönse bile sonunu bildiğim bir hikayeyi izlemekte  ne kadar hoşuma gider bilmiyorum.
Bir hiç uğruna Türk tv tarihinin en esaslı yapımlarından birini mahvettiler!

Bence o gemi bir gün gelir ama o hikaye o güzel haliyle artık geri gelmez. Maalesef içimizde hep yarım bir şekilde kalacak.
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #31 : 05 Mayıs 2017, 11:06:51 »
O değil de Türk Malı gibi bir dizi geri dönerken, şu dizi hala dönmedi.Ona üzülüyorum.
Ben filmleri tv8'de göstereceklerdi ama sonra olmadı diye biliyorum.

Bu arada Leyla ile Mecnun'un geri dönmemesinin tek sebebi kaldırılması değil sanırım, ekipten bazı insanlar arasında da sorunlar var diye duymuştum. Yine de televizyondansa internetten yayınlanmasını tercih ederim, Netflix bu iş için gayet uygun bir yer.
Sanırım Ezgi Asaroğlu ile Ushan Çakır arasında ki olaylardan bahsediyorsunuz ama yeniden yayınlanmama sebebi hu değil bence.  Malumunuz olduğu üzere dizi politik nedenlerle kaldırıldı. Ardından gelen diziyle de (Ben de Özledim) hikâyenin sonu açıklandı.  Bu iki sebepten dolayı tekrar geri dönüş yapması baya zor olur diye düşünüyorum.  Ki geri dönse bile sonunu bildiğim bir hikayeyi izlemekte  ne kadar hoşuma gider bilmiyorum.
Bir hiç uğruna Türk tv tarihinin en esaslı yapımlarından birini mahvettiler!

Bence o gemi bir gün gelir ama o hikaye o güzel haliyle artık geri gelmez. Maalesef içimizde hep yarım bir şekilde kalacak.

Hayır, bahsettiğim şey o değildi aslında, sanırım ekipten birinin röportajında okumuştum, Onur Ünlü'ydü sanırım.

Bir de, bana sorarsanız hikâyenin sonunu hâlâ tam olarak bilmediğimiz görüşündeyim, akışın nasıl olacağını bilmiyoruz, dizi bir şekilde Ben de Özledim'de anlatılan yere bağlanacaksa eğer, bunun nasıl olacağını izlemek de eğlenceli olur bana kalırsa.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı SrNimble

• *
  • 47
  • Rom: 0
  • Ore wa shinanaize... aibou!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 13 Eylül 2017, 12:49:38 »
   İzlemeye biraz geç başlamış olsam da, yıllardır göz aşinalığı kazandığım Türk dizilerinden sonra böylesi tam anlamıyla bir ümit oldu, oyunculuklar muazzam. Gerçekten her detayıyla oturtulmuş bir yapım.

Şu günümüz robotik dünyasına biraz duygu, bir tutam gülümseme, biraz sızı katmayı başaran nadide yapımlardan. İzlemeye ilk bölümden başlanmadığında tam oturmayabiliyor ama en baştan takip edildiğinde dizideki ustalığın görülebileceğine eminim. İzlemeyen herkese tavsiye ederim.
One good thing about music, when it hits you feel no pain.