Kayıt Ol

İlknokta'da Kargo Bedava!

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
İlknokta'da Kargo Bedava!
« : 11 Nisan 2012, 02:21:03 »

Geçenlerde yapmış oldukları fantastik ve bilimkurgu kitaplarına özel kampanyanın üzerinden henüz geçmişken, online kitap alışveriş sitesi ilknokta.com, artık gelenekselleştirdiği bedava kargo kampanyasını tekrar başlattı!

9 Nisan – 9 Mayıs 2012 tarihleri arasında, tam bir ay boyunca sürecek kampanya ile almış olduğunuz kitaplar için kargo parası vermeyeceksiniz. Özellikle yapmış oldukları indirimleri de hesaba katarsak, evinizden çıkmadan indirimli kitaplara sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Sizler de elinizi çabuk tutun ve almak istediğiniz kitapları bir ay boyunca bedava kargo ile indirimli fiyatlarıyla kapınıza gelmesini sağlayın.

Şimdiden hepinize keyifli okumalar diliyoruz.

Alışverişlerinize fazladan birer fantastik ve bilimkurgu kitabı eklemeyi de unutmayın, bizden söylemesi...

Çevrimdışı Crawley

• **
  • 52
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: İlknokta'da Kargo Bedava!
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2012, 11:43:06 »
Bu çok iyi oldu ya :D

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2012, 00:40:48 »
ilknokta.com'dan 3 gün önce birkaç kitap sipariş ettim. Hala hazırlanıyor durumunda gözüküyor bu kadar zamanda çoktan yollanmış olmasını bekliyordum, bekleyeceğim artık yapacak birşey yokta daha önce alışveriş yapan arkadaşlara sormak istedim hep böyle geç mi yollanıyor kitaplar diye..

Ona göre başka siteleri tercih etmekte fayda var diye bir düşünceye kapılacağım.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2012, 00:43:44 »
Ben de çoğunlukla ilknoktadan sipariş ediyorum. Genelde 2 ya da 3 günde geliyor. Ama 5 olduğu da oluyor. Eğer ararsanız bilgi verirler. Belki kargo şirketinde bir problem çıkmıştır.

Kitap ellerinde kalmamış da olabilir. Çünkü bazen var görünse bile siparişten 2-3 gün sonra arayıp kitabın kalmadığını söyleyebiliyorlar. Bence arayıp sormanızda fayda var.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2012, 00:45:36 »
3 gün iyiymiş aslında. Ben bugüne dek 4 kez kullandım ilknokta'yı ve ikisinde kitapların hazırlanması 4 gün veya daha fazla sürdü, birinde 8 günü gördü ve biri de 2 günde kargoya teslim edildi. Standartlarının çok üzerinde sayılmaz şimdilik sanırım. Tabi alınan kitaplara göre de bu sürenin değiştiğini düşünüyorum, tam emin değilim.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2012, 01:13:23 »
anlaşılan servis konusunda baya kötüler, bu durumda ya başka bir yeri tercih etmek lazım ya da 1 hafta önceden sipariş vermek lazım :)

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2012, 01:23:27 »
Çok da kötü değiller aslında. Ben başka sitelerde bir hafta, iki hafta beklediğimi biliyorum. İlknokta bir haftayı hiç geçmedi ama. Hatta genelde 3-4 gün dediğim gibi. Servis konusunda hata genelde ilknokta'da değil kargo şirketinde oluyor.

Denediğim birkaç site içinde bana en hızlısı ilknokta gibi geldi. Dediğim gibi, aramanızı öneririm.

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2012, 01:27:00 »
O değil de şu kampanya ay sonuna kadar uzasa ne var yani.
"Rebellions are built on hope"

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2012, 01:27:41 »
Şimdilik sorunun kargo şirketinde olması mümkün değil çünkü sipariş durumu henüz kargoya verilmediğini söylüyor. Hala hazırlıyorlarmış.. Büyük ihtimal stoklarında yok ve o yüzden bekliyolar ama bunu doğru düzgün sitede belirtseler ben zaten almazdım oradan o kitabı.. Neyse artık yapacak birşey yok :)

Bu arada kitap konusunda ilk defa netten alışveriş yapıyorum belki cidden diğer siteler daha kötü olabilirler.. Elektronik konusunda genelde siparişi takiben ilk iş günü ürün yollanır. Ben onlar gibi olacağını düşünmüştüm ondan şaşırdım belki de :)

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2012, 01:32:41 »
Sen bir de internetteki alışveriş sitelerinden alış veriş yapsaydın ilknoktaya dua ederdin, en iyi ihtimal iki haftada gönderiyorlar, genelde üç haftayı buluyor. O yüzden ilknokta bana jet hızı gibi geliyor :D

hepsiburada.com diye bir site de var. mit'in önerisi üzerine sadece bir kez sipariş verdim ama memnun kaldım yanılmıyorsam 4 gün içinde geldi. Bir de birçok kitapta kargo ücreti yok. Oraya da bakabilirsin.

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2012, 01:33:11 »
teşekkür ederim ilgin ve yardımların için :)

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2012, 06:32:11 »
İlknokta'dan geçen ay yaptığım alışverişte kendi kitaplarını 4 günde anca kargoya verdiler, o da eksikti zaten. Diğer sitelere bakınca ilknoktaya şükredeceğimi hiç sanmıyorum, zira idefix de, okuoku da 2-3 günde siparişimi tedarik edebiliyor.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2012, 10:04:47 »
Kitapların tedarik edilmesi süreci uzayabiliyor anladığım kadarıyla. Keyfen yaptıklarını sanmıyorum. 2 gün içinde siparişi aldığımı da hatırlıyorum. 1 hafta sürdüğü de oldu. Ama indirimleri nedeniyle bence ilknokta diğer sitelerden daha başarılı.
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2012, 11:13:57 »
Siparişinizdeki kitaplar arasında Kıyamet Gösterisi ya da Hayalet Tugay varsa doğaldır :). Hepimizin aklı bu ara o kitaplarda diye söylüyorum. Zira daha bugun piyasaya sürülüyorlar. Diğer yandan, ilknokta değişken temin sürelerine sahip gercekten. Ama ben de dekadans gibi indirimlerini başarılı buluyorum.

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2012, 16:36:06 »
İlknokta sipariş teslim sürecinde malesef standardı bir türlü tutturamadı.Ön siparişini verdiğim kitabın açıklanandan 2 gün önce elime geçtiğide oldu Tamamı İthaki Yayınları'ndan olan siparişimin 1 haftada elime ulaştığıda.
Ama fiyat olarak indirim olarak Türkiye'nin en iyisi olduğu bir gerçek. Yanlız yıl olmuş 2012 hala sitede Kredi Kartı ile yaptığımız taksitli  alişverişlerde uygulanan vade farkı hala çözülemeyen bir sorun.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi