Kayıt Ol

İlknokta'da Kargo Bedava!

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ynt: İlknokta'da Kargo Bedava!
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2012, 16:48:31 »
Sadece ilknokta'dan alışveriş yaptım ve ben oldukça da memnunum aslında. Sadece bir kez sitede var görünen bir kitap stoklarda yokmuş, 3 gün beklettiler aramak için. İndirimler de gayet iyi. Hatta dün daha kitaplar çıkmadan Kıyamet Gösterisi ve Hayalet Tugay geldi. Nasıl oldu bir fikrim yok, sanırım ikisi de İthaki'nin kitapları olduğu için bir kıyak yapıp önceden ilknokta stoklarına gönderdiler.

Şimdi iyi dedim ya, diğer siparişim 2 haftada falan gelir :P
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Mayıs 2012, 11:53:17 »
Kampanyayı 2 gün uzatmışlar. Bugün son gün.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Ağustos 2012, 19:47:40 »
İlknokta'da 6-27 Ağustos tarihleri arasında kargo bedava kampanyası varmış, ilgililere duyurulur.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Ocak 2013, 15:52:33 »
Arkadaşlar henüz haberi olmayanlar için buradan duyurayım;

İlknokta'da çok çılgın indirimler başlamış. Özellikle İthaki'nin %40'lık indirimi bana aşırı cazip geldi. Ve bugün maaşımın bir bölümünü kitaplara ayırdım. Eğer almak istediğiniz kitaplar varsa hemen hemen bütün yayınevlerinden indirimleri sitede bulabilirsiniz.

Bugüne özel fırsat olarak da Edgar Allen Poe'nun külliyat gibi kitabını %50 indirimli satıyorlarmış. Onu da dipnot olarak geçeyim.

Saldırın kitap kurtlarım benim! :D
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 21 Ocak 2013, 17:15:03 »
dekadans çok sağol bilgilendirme için.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #20 : 24 Mart 2015, 18:05:28 »
Başka bir başlık açmaktansa, buraya yazmayı tercih ediyorum.

Geçenlerde ilknokta'dan Hellboy setini aldım ve kredi kartında bir sorun olmadığı halde kabul etmedi ödemeyi ve ben de havale yönetimini seçtim. Havaleyi ise bir arkadaşımın kartından sitenin hesabına aktardık. Fakat elime herhangi bir dekont falan geçmedi, bankamatik üzerinden gerçekleştirdik ödemeyi.

2 gün geçti, ilknokta'nın sitesinde halen daha "ödeme bekleniyor" yazıyor. Mail attığım halde herhangi bir geri dönüş de olmadı. Bu nasıl bir sistem? Gerçekten başıma ilk defa böyle bir olay geldi ve ne yapacağımı da bilmiyorum.

Bunu ispatlamam mı gerekiyor? İspatlamam gerekiyorsa nasıl ve kime? Yardımcı olur musunuz?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #21 : 24 Mart 2015, 18:19:33 »
Bankaya gidip o havalenin dekontunu istemen lazım. Hesap numaralarında bir karışıklık olduysa havale havuza düşmüş olabilir. Arkadaşının hesabını da bir kontrol edip paranın geri dönüp dönmediğine bir bakın. Eğer dönmemişse ve dekontta gitti gözüküyorsa, o zaman elinizdeki belgeyi İlkNokta'ya mail vs yoluyla ulaştırıp kendi bankalarıyla görüşmesini talep etmen lazım. Bazen bankalardan, hesap numalararından vs kaynaklı böyle sıkıntılar olabiliyor.

Spoiler: Göster
Gahrolsun 5 yıllık muhasebe deneyimi...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #22 : 24 Mart 2015, 18:24:56 »
Para sitenin hesabına düştü, burası kesin. Geri dönmedi bizim hesaba. O halde yarın gidip bankadan dekontu almam ve ilknokta'ya mail atmam gerekecek. Tabii cevap veren olursa...

Çok sağ ol İhsan ağbi.