Kayıt Ol

Anatolya Efsaneleri - Gümüş Roya ve Nemrut'un Kılıcı

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Anatolya Efsaneleri - Gümüş Roya ve Nemrut'un Kılıcı
« Yanıtla #15 : 01 Eylül 2012, 22:51:05 »
....
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı burak

• *
  • 11
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anatolya Efsaneleri - Gümüş Roya ve Nemrut'un Kılıcı
« Yanıtla #16 : 11 Eylül 2012, 08:24:07 »
Serhan bey ilk kitabınızı iki defa okudum. şunu söylemem gerekirki birinci kitabınızda yakaladığınız çizgiyi sonrakilere de aşılayacak gibisiniz. Kitabınız kendisini okutturur cinsten. İnsanın canını sıkmıyor... evren yeni bazı şeyleri yabancılıyoruz ama çok detaylı çizilmiş. İsimler garip bir şekilde türkçe, bunu fantastik bir evrende nihayet görmek ne kadar tuhaf anlatamam, yıllardır arkadaşlarla tartışıp duruyorduk nasıl yapılabilir diye. Öyle olmasına karşın abes durmuyor aslında bir süre sonra çok doğal geliyor. romanın gidişatındaki din konusu, dinciliğin, inançların dünyamızdan yansıtılması nereden aklınıza geldiğini bilmiyorum ama burada da bu evrene çok uygun olmuş. Valla kitap hakkında olumsuz söyleyebilecegim tek şey aksiyonun biraz az olması. Yani bunun sebebi de yazdığınız aksiyon sahnelerinin çok iyi olması ama az olmasıydı.

Şimdi ikinci olarak gelelim bu kitaba. öncelikle burada yayınlamanıza şaşırdım onu söyleyeyim ama sevindim de. Çünkü bu dört bölümü soluksuz okudum. bazı yerlerde ürperdim. Aksiyon sahneleriniz bunda çok daha güzeldi. Gerçek bir film gibiydi. Hele bilge hatun ve kör cadının yaptığı bağlama olayı falan harikaydı. Bi tarafım düştü desem (ayıptır söylemesi) yalan olmaz herhalde. Üstelik tam yerinde bırakmışsınız öyküyü. Gerçekten çok heyecanlıydı. buradan herkese muhakkak okumasını tavsiye ediyorum.

Şimdi bir soru sorayım: İkinci kitap ne zaman çıkacak ve buradan başka bölüm yayınlayacak mısınız?

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Eylül 2012, 11:47:55 »
Kitabımı okuyan iş yerimden ikinci kişisiniz herhalde:) Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

İkinci kitap bu sene sonu olur diye tasarladım ama henüz kesin bir şey yok. Devamını getireceğim buradan. Haber veririm.

Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Eylül 2012, 18:17:14 »
....

Çevrimdışı burak

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Eylül 2012, 08:13:01 »
Serhan Bey bu çok ama çok az olmuş. Serkis'e ne olacak? Sanki ölmüş gibi bahsediyorlar. Hayat bağı neoldu?

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Eylül 2012, 17:39:45 »
Aslında sadece ilk 4 bölümü yayınlamayı planlıyordum ama birkaç ısrarlı email aldığımdan ötürü devam ediyorum yayınlamaya. Öbür hafta için 5. bölümün devamı gelecek.

Çevrimdışı burak

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Ekim 2012, 08:07:26 »
Serhan Bey bölümleri neden kaldırdınız? Artık yayınlamayacak mısınız? Ne güzel okuyorduk böyle:)