Kayıt Ol

Neil Gaiman

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Neil Gaiman
« Yanıtla #15 : 02 Ekim 2016, 21:16:03 »

Haklısınız, epub versiyonları da indirilebiliyor. Ben eserlerin çoğu çizgi roman olduğu için pdf olarak koymuştum ama madem o daha çok işinize geliyor, onları da yükledim.

Buyrun bu da epub linki: https://www.dropbox.com/sh/pj4wf43axhzeku3/AAAiPSSJ1tbnxRMXBsZlGQG8a?dl=0

Çok teşekkürler. :) Çizgi romanlar için pdf mantıklı ama kitaplarda zor oluyor.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 17 Aralık 2016, 02:36:23 »
Benden sonra kimse yazmamış buraya, üst üste yazmış olacağım ama Humble Bundle yine bir Neil Gaiman Book Bundle hazırlamış. Daha önce hiç yayımlanmamış eserler de bulunuyor içinde. İlgilenenler olacaktır diye düşündüm.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #17 : 18 Aralık 2016, 01:19:44 »
Benden sonra kimse yazmamış buraya, üst üste yazmış olacağım ama Humble Bundle yine bir Neil Gaiman Book Bundle hazırlamış. Daha önce hiç yayımlanmamış eserler de bulunuyor içinde. İlgilenenler olacaktır diye düşündüm.

Flood yaptı, daşlayın! :)

Bir yandan Neil Gaiman'ın her yerden çıkmasının verdiği sıkıntı, öte yandan paketteki birbirinden enteresan görünümlü hikâyeler, şiirler, senaryolar...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

• **
  • 106
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • Emrecan Doğan
« Yanıtla #18 : 18 Aralık 2016, 13:12:20 »
Alıntı
Bir yandan Neil Gaiman'ın her yerden çıkmasının verdiği sıkıntı, öte yandan paketteki birbirinden enteresan görünümlü hikâyeler, şiirler, senaryolar...

Bence haksızlık ediliyor adamcağıza :) King de her yerden çıkıyor :D