Kayıt Ol

Serial Experiments Lain

Slevin

Ynt: Serial Experiments Lain
« Yanıtla #15 : 18 Şubat 2011, 00:40:20 »
The Wired bir evren yahut olabilir. Yalnızca bir internet şebekesi olarak kabul etmemeliyiz. Zekice ve çarpıcı. En yakın zamanda tekrar izlemek üzere not.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Mayıs 2012, 08:18:01 »
İlk birkaç bölüm sıkılmadan atlatılırsa, veya sabredilirse insana muhteşem sorgular, şüpheler ve tadlar verecek bir anime. 2-3 yılın ardından tekrar baktım bugün, görüntü biraz sönük ama konu onu hissettirmeyecek kadar da dolu. Birkaç kez izleyiniz.

Not: Wired/Weird, bilmiyorum bir oyun var mı?

(Weird: ilk bölüm)

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Haziran 2012, 14:06:30 »
Uzerine sayfalarca sey soylenmeli ancak benim en cok dusundugum Lain'in dunyanin ve barindirdigi yasamin ruhu olusu oldu, Gaia gibi. Her bir birey ondan bir parca ve hepsi butunde, "baglantida" Lain. Surekli gelisen, parcali, sabitlesmemis bir karakter, dunya da olsa olsa bir kiz cocugu gibi olabilir.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #18 : 02 Temmuz 2012, 02:28:08 »
Uzerine sayfalarca sey soylenmeli ancak benim en cok dusundugum Lain'in dunyanin ve barindirdigi yasamin ruhu olusu oldu, Gaia gibi. Her bir birey ondan bir parca ve hepsi butunde, "baglantida" Lain. Surekli gelisen, parcali, sabitlesmemis bir karakter, dunya da olsa olsa bir kiz cocugu gibi olabilir.

Ya sana birisi "aslında herşey bir düş" deseydi? [*]Insert babacan Morpheus here[/*]
Bu konuda süper aydınlatıcı bir yazı yazmak bana farz oldu.

Edit: http://nihbr.in/?p=3538 *sadece merak ediyorsanız açın.