Kayıt Ol

Kötü Yazmanın Erişilmez 1001 Sırrı

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kötü Yazmanın Erişilmez 1001 Sırrı
« Yanıtla #75 : 25 Şubat 2015, 15:17:55 »
eretrusilden bazı şeyleri kaçırmak gerçekten üzücü oluyor, öykücülükte değişen en önemli şey internetin daha sık kullanılması, onun haricinde yazmakta değişen pek bir şey olamaz, genel konular. İnşallah zamanını ayırıp tekrar başlayabilirsiniz.

Bu işin ekmeğini yedim derken neyi kasdettiniz, radyo programı sayesinde iş mi buldunuz acaba, eğer öyleyse çok ilginç bir nokta, merak ettim açıkçası :)

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 25 Şubat 2015, 15:22:22 »
eretrusilden bazı şeyleri kaçırmak gerçekten üzücü oluyor, öykücülükte değişen en önemli şey internetin daha sık kullanılması, onun haricinde yazmakta değişen pek bir şey olamaz, genel konular. İnşallah zamanını ayırıp tekrar başlayabilirsiniz.

Bu işin ekmeğini yedim derken neyi kasdettiniz, radyo programı sayesinde iş mi buldunuz acaba, eğer öyleyse çok ilginç bir nokta, merak ettim açıkçası :)

Yok canım öyle ekmek değil; yani forumda samimileşmek, yani insanlar tanımak... vb.

2,5 yıllık konuyu pörtletmeyelim; konuyu da değiştirmeyelim. Forumda balroglar felan var; banlanırız mazallah :D

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 25 Şubat 2015, 19:58:15 »
Eru olarak balrog'lardan korkmanın önemsiz olduğunu dile getirerekten konunun "pört"lemesine çok seviniyorum. Hem bizim forumda balrog'ların işi ne? Kedidir bence o.

Şu vesileyle artık yeni radyoda, kayıt alınabilen bir radyoda, sesi daha seksi hale getiren bir radyoda (evet öyle oluyor, yıllarca livestream ile çektiklerimizden sonra gerçekten de seksi geliyor) bu tarz bir yayın yapman çok ama çok hoş olur kanaatindeyim. Yoğunluklarına su baloncuğu üfle ve kendine, bize biraz zaman ayır sevgili Mercan!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "