Kayıt Ol

Kasabanın Karanlığı 1. Sezon Sona Erdi!

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ederim. Ben bu gazla bölümü bile yazarım şimdi.  ;D

Teorilere cevap vermeyeceğim ama gerçekten iyi bağlantılar kuruyorsun.  :P

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Kurarım ben hayatım roman benim ( anladın sen onu :P )

Çevrimdışı Husocan

• *
  • 48
  • Rom: 0
  • Sana Acıyorum Tom Riddle
    • Profili Görüntüle
süperdi ya 4.bölüm mükemmeldi ellerine sağlık birbirine bağlanmış olaylar süper ya :D
4EVER Heroes,Lost,Prison Break and How I Meet Your Mother
Albus Severus sana Hogwarts'ın iki müdürünün adını verdik onlardan biri SLYTHERİN di ve büyük olasılıkla şimdiye kadar tanıdığım en Cesur adamdı
-fakat varsayalım ki
- öyle olursa Slytherin harika bir öğrenci kazanacak.Bizim için önemli değil.Al senin için önemliyse Seçmen Şapka Senin seçimini hesaba katar
-Gerçekten mi
-Benimkileri kattı

Asa Taş Pelerin
Ölüm Yadigarları

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
Ouv süper olmuş da anlamadığım miniminnacık bişey var benim. :P Bu Atilla ne diyecekti Mert'e? Orasi sanki hızlı geçmiş biraz. Tolga kendi kararını verdi gitti diyor, Mert hemen koşuşturmaya başlıyor. Orada takıldım biraz onun dışında harika olmuş, ellerine sağlık.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Atilla ile Mert arasında, Mine'nin bilmediği bir konuşma daha var. Mert'in bu kadar sinirlenmesinin ve korkmasının nedeni o aslında. Atilla konuk karakter değil. Onun da kim olduğunu bilmecenin neresinde olduğunu öğreneceğiz.

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
Ah doğru doğru, ben orada Tom'un büyücü falan olduğunu söylediğini düşünüyorum ama hadi bakalım. :P Tebrikler yine yine yine. :P

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Ben diyorum Özge ile Atilla arasında bir bağlantı var Özgeyle Tolga tanıştıkdan sonra da olacak olanları Atilla biliyordu . Görün buna yakın birşey çıkacak :D

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
5. Bölüm: Karanlık Çökerken eklenmiştir. İyi okumalar.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Harika! Dediğim gibi işte, Özge ve Tolga aynı cinsten. ( ;D )

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
bütün bölümleri soluksuz okudum gerçekten çok güzel bir hikaye devamını sabırsızlıkla bekliyorum  :D
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
5. Bölüm çok iyi olmuş tebrikler. Yalnız bir kaç anlatım bozukluğu var ama onlar giderilebilecek şeyler. Önemli olan hikaye ve o da harika.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
Sanki çok kısaydı ya, okudukça daha çok okuyasım geliyor. Umarım daha hızlı gelir yeni bölümler. :D

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Başlarken her hafta bir bölüm koyacağımı söylemiştim. Yarın başlamamın üzerinden tam 1 hafta geçmiş olacak ve ben 5 bölüm yazdım. Elimden geleni yapıyorum. Ama kurguladığın şeyi yazıya dökerken o kadar kolay olmuyor maalesef. Çünkü olayı ben biliyorum okuyanlar bilmiyor. Bir yandan bunu da düşünmeliyim. Olayları öyle bir şekilde vermeliyim ki insanlar anlayabilmeli. 'Bu da kim? Bu nerden çıktı' dememeli. Açıkcası bu bölümde bu şekilde eleştiriler alacağımdan korkmuştum. Çünkü biraz isim bombardımanı oldu. Ailelerin, isimleri kim olduklarını hızlı geçmek zorunda kaldım. Aralara ekleyebildiğim ayrıntılar dışında bilgi veremedim. Ama korktuğum gibi yorumlar gelmedi. Çok teşekkürler.  ;D

Bölüm uzunluklarına gelince. İlk bölümün çok kısa olduğunu biliyorum. 2. bölüm de biraz kısa fakat. 3. bölüm ve sonrasında hepsini 3 word sayfasının üzerine çıkardım. Hatta bi bölüm tam 4 word sayfası oldu. Bunun çok uzun sayılmasa da yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğer bölümleri uzatırsam, daha fazla şey koymam gerekir. Bu da okuyucuyu sıkar. Yani mesela son yazdığım bölüm yine diyalog ağırlıklı oldu ama bu bölümde konuşmalardaki sırlar daha önemliydi. Mekanlar arka planda kalmalıydı. Aradaki dengeyi korumaya çalışıyorum. Umarım oluyordu.

Neyse, yorumlar için çok teşekkür ediyorum ve 6. bölümün fragmanını koyuyorum.   :yup

6. Bölüm: Saklı Gerçekler (Flashback)

Tam 15 Yıl Önce Karanlık Konağı Ele Geçirdi

"Tamam, oğlum. Seni buradan kurtaracağım, merak etme. Ama önce kardeşini almalıyım."

Ve Bir Adam Çocuğunu Kaybetti
"Kahretsin. Onu bulamıyorum. Oğlum, duyuyor musun beni?"

Onunla Birlikte Her Şeyini De
"Bu çocuğa nasıl bakabileceğini sanıyorsun, Atilla.”

Hayatta Kalmak İçin Oğlunu Başkasına Vermeliydi
“İyi akşamlar. Siz Mert Soner misiniz?”

Hayatında Tertemiz Bir Sayfa Açıp Kendini Toparladığında
“Artık oğlumu geri alabilirim.”

Yalanları Onu Tek Varlığından Kopardı
“Bu evden hemen defol git. Yoksa asıl o zaman her şey kötüye gidecek.”

Kasaba’nın Karanlığı: Saklı Gerçekler (Flashback)
Çok Yakında: Buralarda Bir Yerlerde

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
Vay canına beklediğimden farklı bir şey. Bunu yapabilmek büyük bir başarı. Tolga'nın Atilla'nın oğlu olduğunu hiç düşünmemiştim. Atilla'nın çocuk esirgemeden olmadığı belliydi ama bu kadarı... Tebrikler gerçekten :D
try again fail again fail better

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Vay canına beklediğimden farklı bir şey. Bunu yapabilmek büyük bir başarı. Tolga'nın Atilla'nın oğlu olduğunu hiç düşünmemiştim. Atilla'nın çocuk esirgemeden olmadığı belliydi ama bu kadarı... Tebrikler gerçekten :D
Ben tahmin etmiştim açıkçası.. :P Birkaç soru oluştu kafamda ama önemli değil :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.