Kayıt Ol

Kasabanın Karanlığı 1. Sezon Sona Erdi!

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Kasabanın Karanlığı 1. Sezon Sona Erdi!
« : 02 Şubat 2008, 18:31:55 »
KASABANIN KARANLIĞI

Yalnız Olduğunu Düşünen Bir Çocuk
"Nefret ediyorum sizden. Bana söylediğiniz yalanların ardı arkası kesilmiyor."

Yeni Arkadaşlar Bulduğunda
"Merhaba, ben Murat. Bunlar da arkadaşlarım, Mehmet, Cansu ve Özge."

Dünyanın En Mutlu İnsanı Olmuştu
"Artık gerçek arkadaşlarım var. Sizin yalanlarınızı umursamıyorum."

Bir Gün Konağın İhtişamina Kapıldı
"Yıllardır kimse yaşamıyormuş. Ne olacak şöyle bir girip baksak. O eskimiş kilidi kırmak zor olmaz."
"Bilmiyorum, Tolga. O ev hakkında söylenen şeyleri bir duysan, sen de girmek istemezsin."

Fakat Kilit Kırıldığında
"Burası da ne böyle? Tanrım ne kadar güzel."

Karanlık Serbest Kalmıştı
"Mehmet. MEHMEET!"

Şimdi Onlar Kendi Yarattıkları Karanlığı

"Hepsi... Bunların hepsi senin suçun."

Ortadan Kaldirmak Zorundalar

"Kitabı al. KİTABI AAAL!"

MACERA BAŞLADI!

Michael Evans(Emre Eroglu) Farkiyla kayiprihtim.org'de

Kasaba'nın Adresi: http://www.kayiprihtim.org/kasaba
Notlar:
-İlk fantastik-kurgu denemem. Hatalarım olursa mazur görün.
-Bu hafta içinde ilk bölümü koyacağım. Ondan sonra ÖSS fazla engel olmazsa her hafta bir bölüm şeklinde gidecek.
-Tabi sizin eleştirilerinizle kendimi geliştireceğim. Bu hikayeyi bugün kayiprihtim için hazırladım.
-Bu siteye ilk mesajım. Zaten fazla da yazmayacağım. Sadece mesajları takip edeceğim. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
-Son olarak fantastik-kurguyla kalın diyorum.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kasabanın Karanlığı - Fantastik Korku (Tanıtım)
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2008, 18:48:27 »
Fragman gibi süper olmuş.Merak ediyorum.Resim ayrıca bir esrar katmış araya :hönk

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2008, 19:06:06 »
OoOoO  :wow :wow  :o :o :o süper birşeeeeeeey mutlaka at çok merak ettim !!!!
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Husocan

• *
  • 48
  • Rom: 0
  • Sana Acıyorum Tom Riddle
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2008, 19:17:32 »
vouoovvv tüylerim diken diken oldu harbi fragmana benzemiş çok merakla bekliyorum
4EVER Heroes,Lost,Prison Break and How I Meet Your Mother
Albus Severus sana Hogwarts'ın iki müdürünün adını verdik onlardan biri SLYTHERİN di ve büyük olasılıkla şimdiye kadar tanıdığım en Cesur adamdı
-fakat varsayalım ki
- öyle olursa Slytherin harika bir öğrenci kazanacak.Bizim için önemli değil.Al senin için önemliyse Seçmen Şapka Senin seçimini hesaba katar
-Gerçekten mi
-Benimkileri kattı

Asa Taş Pelerin
Ölüm Yadigarları

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
'Kasaba'nın Karanlığı' hakkındaki tüm bilgiyi ve bölümleri buradan okuyabilirsiniz: www.kayiprihtim.org/kasaba

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
İlk bölüm, reyting rekorları kıramadı  ;D. Hatta bir kişinin bile okuduğunu düşünmüyorum. Olsun bu hikayeyi sevdim ve sanırım zamanlar kendi okuyucusunu bulacak.

2. bölümü de ekledim. Sitesinden ulaşabilirsiniz:

www.kayiprihtim.org/kasaba

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
Ah ah yanılıyorsun okudum ikisini de. Gerçekten güzel olmuş. Sürükleyici ve şimdiden biraz geriyor. Ancak betimlemeleri biraz daha kullansan iyi olur gibi geldi ama tabi senin tercihin. Tahmin bile yürütmeye başladım :D Konak aslında Tolga'ya ait sanırım :D

Bu arada bir yerde Tolga yerine Emre yazıyo :D
try again fail again fail better

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
İsmim Emre. Bu hikayedeki Tolga karakteri yerine kendimi koymak istemiştim. Hatta 2. bölümün o kısmını yazarken aklımdan geçmişti. Galiba o yüzden öyle bir hata oldu.  ;D Teşekkürler belirttiğin için. Düzelttim.

Betimleme konusunda haklısın ama nedense betimlemeye girince, okuyucuyu sıkacağımı düşünüyorum. Yani sözlerle her şeyi vermeye çalışıyorum. Ama tabi yeterli olmuyor. Diyalog ağırlıklı olması bazen onu tiyatro metniymiş gibi gösteriyor. Neyse 3. bölüm betimlemeye ağırlık vermeye çalışacağım.

Bu arada 3. Bölüm fragmanını da ekledim. :P
Daha macera yeni başlamışken kısa bir mola olacak aslında bu bölüm. Karakterin derinine inmemizi sağlayacak.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
Evet bu iyi olur. Betimlemeler olmadan harika bir hikaye olmaz bu arada. En iyi hikayeler, kitaplar hep iyi betimlemeler sayesinde olmuştur. Sen de bilirsin. Adının Emre olduğunu da biliyorum bu arada :D

Ah, bir de Kim Kimdir ve yanındaki bölümleri güncellemeni heyecanla bekliyoruz :D
try again fail again fail better

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Evet çok sık diyalog koymuşsun.şahsen ben 2 bölümü de okumuştum :strip  benim merak ettiğim şey oks sonuçları açıklanır açıklanmaz kasabadan ayrılacaklar mı? e o zaman hikaye hiç uzun sürmeyecek :hönk birde yarım saat sonra gibi tanımlar yerine aradan yarım saat geçti. diyebilirsin ;) çok başarılı bir deneme tebrikler Michael Evans :)

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
OKS olayını katmamın sebebi aslında bir yandan da gerçek hayatta olduğumuz hissini vermek. Ama OKS sonuçları açıklansa da Kasaba'dan ayrılmak onlar için o kadar kolay olmayacak.

Kim Kimdir? ve Ben Kimim? sayfalarını bugün güncelleyeceğim.

Yarım Saat Sonra gibi ibareleri hikayede kullanmaya devam etmem gerek çünkü bir sonraki bölümde 15 Yıl Önce-12 yıl önce gibi tanımlar olacak. Sürekli aradan şu kadar zaman geçti demek tekrara düşürebilir.

Betimleme konusu bu bölümde kullanılacak. Zaten betimleme olmadan zor oluyor.  ;D Sürekli konuşacak bir şey bul. Sıkmamaya çalış falan zor yani. ;D

Yorumlar için teşekkürler. :ole

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Herşey çok süper hatta mükemmel ama ne bileyim hiç aklıma gelmemişti bir hikaye için site açmak. Bende fazla betimlemenin okuyucuyu sıkacağını düşünürüm hep.Fakat okuyucu (En azından Özgür ;D ) bendne de betimleme istemişti . Çok çok güzel olmuşş devamını bekliyorum.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Site açmamın sebebi hikayenin uzun sürecek olması ve yapacağım sürprizler.

Hikayeyi ben de sevdim o yüzden devam edeceğim. En azından öss izin verdiği müddetçe olmadı amerikadaki gibi sezon arası tatil veririm :P :ole

Çevrimdışı Husocan

• *
  • 48
  • Sana Acıyorum Tom Riddle
    • Profili Görüntüle
vay be ne güzel yazıon yav ellerine sağlık yani şimdiden korkmaya başladım :D süper yazıosun devam...
4EVER Heroes,Lost,Prison Break and How I Meet Your Mother
Albus Severus sana Hogwarts'ın iki müdürünün adını verdik onlardan biri SLYTHERİN di ve büyük olasılıkla şimdiye kadar tanıdığım en Cesur adamdı
-fakat varsayalım ki
- öyle olursa Slytherin harika bir öğrenci kazanacak.Bizim için önemli değil.Al senin için önemliyse Seçmen Şapka Senin seçimini hesaba katar
-Gerçekten mi
-Benimkileri kattı

Asa Taş Pelerin
Ölüm Yadigarları

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
3. Bölüm ve Kim Kimdir? kısmı eklenmiştir. Bilginize.

İyi okumalar. ;D